Skocz do zawartości

Ferguson 9000 , PVR a EPG


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

przymierzam się do zakupu fergusona 9000 z myślą o używaniu funkcji

PVR, ponieważ mam juz doświadczenie z innymi odbiornikami w tym chćby fergusonem 7018 i wiem ,że EPG częst się zatrzymuje , a nieraz nawet codziennie, mam pytanie do kogoś kto juz ma ten odbiornik :

czy warto go w ogóle kupować. Chce użuwac go do odbierania cyfry.

No ale jesli zegar ma nieaktualne ustawienia a epg zatrzyma sie to co z zaprogramowanym nagraniem , np wtedy gdy wyjadę na tydzień i to sie stanie?

Prosze o jakieś rady.

czy warto w taki odbiornik inwestowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Właśnie również planuję zakup dekodera Ferguson 9000 PVR z twardym dyskiem 80GB. Czy on poprawnie współpracuje ze splitterem CYFRY+? bo korzystam ze splittera i również chciałbym teraz na tym dekoderze korzystać a nie wiem czy współpracuje? Jeśli tak to czy potrzebne jest wgrywanie softu jakiegoś do tego dekodera za pomocą kabla aby współpracował ze splitterem? Raczej nie? A właśnie, co z EPG? W tym modelu już chyba poprawnie działa EPG.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

EPG w tym tunerze dziala jak chce. Czasem jest ok, a czasem go wcale nie ma. Lubi sie zawieszac. Masakra. Ludzie nie kupujcie tego zlomu. Szkoda kasy, wiem co mowie. Mialem ten tuner i jak go sprzedal to mi ulzylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź.

Ja juz sie wyleczyłem z niego . W takim razie jeszcze trochę poczekam, w tej chwili mam fergusona 7018. Ale kozystam z nieoficjalnego softu , bo na oryginalnych źle chodzi Eurosport. W DALSZYM CIĄGU ! I w związku z tym mam problemy z uprawnieniami.

Nowy odbiornik juz musi być HD, ale z fergusonów to pewnie się wycofam. Wolędac trochę więcej ale mieć komfort. Widze,że fergusony to masówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...