Skocz do zawartości

Zejscie z pakietu wyższego na niższy w cyfrze.


s t y k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema z powodu wyjazdu do pracy w innym mieście, myśle o zejsciu na nizszy pakiet, mowa tu o najtanszym, domownicy i tak nie ogaldają tych wszystkich programów, jaka jest procedura i jakie musze ponieśc koszta? Teraz mam pakiet Tematyczny z c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema z powodu wyjazdu do pracy w innym mieście, myśle o zejsciu na nizszy pakiet, mowa tu o najtanszym, domownicy i tak nie ogaldają tych wszystkich programów, jaka jest procedura i jakie musze ponieśc koszta? Teraz mam pakiet Tematyczny z c+.

 

za zrezygnowanie z opcji canal + nic nie zaplacisz natomiast zmiana z pakietu tematycznego na startowy /aktualnie najniższy/ to niestety ale zapłacisz 59 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kiedy podpisałeś umowe. jeśli gdzies na początku 2006 r. albo jkoś tak to możesz mieć w aneksie do umowy zabronioną zmiane na startowy a jak nie masz to dzwoń na infolinie bo teraz aktualnie jest 10 zł. za zmiane a pożniej może powrócić do normy czyli 59 zł. lub 98 zł.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z abonamnetem startowym to od poczatku byly dziwne zagrania. Byly roznego rodzaju wyrownania aktywacji ktos wspominal pierwsze bylo 98zl, potem 58, nastepnie wrocili do 98. Kiedys czytalem ze wogole to zniesli a teraz to juz zupelnie nie wiem. W kazdym bac razie to zalezy szczegolnie od aneksu do umowy (a nie samej umowy) tam moze byc zmiana na pakiet startowy zabroniona przez okres minimalny (czyli okres umowy i przewaznie tak jest) I powinno tam pisac ile trzeba zaplacic w razie zmieny na ten pakiet. Ktos mowil zeby sie udac do dystrybutora ale dystrybutor bedzie mial podobne informajce do moich a do systemu nie ma uprawienien takich zeby to sprawdzic wiec jedynie konsultant infolinii mozna na takiej pytanie odpowiedziec bo odpowiedz bedzie zalezna od czasu i typu umowy podpisanej.

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...