Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos wie dlaczego Toyowcy zdjeli na Euronewsie polska wersje dialogowa i kiedy ponownie wlacza. Mozna bylo spokojnie posluchac prawdziwych wiadomosci w naszym jezyku, a nie roznych przekreconych wiadomosci z Polsatow, TVN24, TVPINFO - nieprawdziwych przekreconych bzdetow, ktore sa coraz mniej wysluchiwane przez polakow...(tak podaja sondy o ogladalnosci polskich dziennikach, faktach, infor) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkając w zasięgu sieci TOYA, nie potrzebujesz anteny satelitarnej. Oferujemy najlepsze stacje telewizyjne z całego świata, najwięcej programów HD, sygnał tv dla dowolnej liczby telewizorów w domu, szybki Internet, telefonię stacjonarną, program lokalny i... jesteśmy tuż obok. Tych programów nie znajdziesz razem na żadnej platformie satelitarnej. U nas owszem. w promocji 3 darmowe miesiące na wszystkie pakiety i TrójPaki. Aby skorzystać z promocji, przy podpisaniu umowy należy okazać ostatni (nie starszy niż 3 miesiące) rachunek od dotychczasowego dostawcy usług. Promocja ograniczona czasowo i terytorialnie.

http://moya.toya.net.pl/site_promocje.p ... 4f&idp=136

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o polską wersję EURONEWS to ja w Mysłowicach nie mam polskiej ścieżki dźwiękowej u mnie na dekoderze SD :(

 

Mieszkam w Mysłowicach mam dekoder SD i miałem polski język raz (to co pisałem w poście powyżej) od tego czasu nie trafiłem na nic po PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to nowosc, mam od samego poczatku (trojpak)telewizje, telefon, internet i place, jak za zboze, a oni pisza o nowosci. Cos tu nie gra w Toyi. :roll: "Nowością w TOYA są także paczki trzech usług: telewizji, Internetu i telefonii, nazwane "trójpakami", które pozwalają na znaczną redukcję opłat miesięcznych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Toyi od kilku miesięcy mam internet 2Mb/s. Wczoraj koło południa zaakceptowałem ekofakture i już popołudniu cieszyłem się szybszym łączem 4Mb/s :) Na neta nie mam co u nich narzekać - jeszcze ani razu nie miałem problemów z połączeniem, a teraz za taką samą kase mam dwa razy szybszy net.

Natomiast oferta tv w Toyi to jakaś pomyłka. W ence za 54zł mam blisko 20 kanałów HD z wszystkimi podstawowymi pakietami (bez canal+, HBO itp). W Toyi, żebym miał podobne kanały jak w ence musiałbym wziąść pakiet Bogaty (71zł) + Sport Plus (15zł) a i tak troche by brakowało - zwłaszcza kanałów przyrodniczych i popularno naukowych w HD, które ogląda się z przyjemnością na dużych telewizorach. A mówicie, że dochodzą jeszcze jakies dodatkowe opłaty. Jedyna wada enki to to, że nie ma Polsat Sportu. Wcześniej nawet Polsatu nie było, ale ostatnio go na szczęscie dodali jak kilka innych polsatowskich programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada enki to to, że nie ma Polsat Sportu. Wcześniej nawet Polsatu nie było, ale ostatnio go na szczęscie dodali jak kilka innych polsatowskich programów.
to nie jest jedna wada, cala e-Nka, to jakies nieporozumienie, co tam ludzie widzą, cena taka sama, jak w Toyi. Brak programow jest ewidentny. Toya ma wszystko co potrzebne jest na dzis i jutro abonentowi, a platformy nigdy nam tego nie da ca co daje Toya. Moze trochę za wysokie ceny, ale uwazam, ze i ta sprawe, Toya szybko zmieni i nam obnizszy. Oby to stalo sie, jak najszybcie. :brawo::brawo::brawo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy abonenci z Mysłowic mają te kanały? Tele 5, Polonia 1, TVP Historia, Edusat, TV6, iTV, TVS, Anosne.tv. Miałem pakiet podstawowy, który teraz chyba nazywa się wygodnym, a jedyna co się zmieniło to to, że kilka kanałów się pozamieniało pozycjami, ale tych nowych jak nie było tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...