Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dziś Canal+ podał informację o wprowadzeniu wszystkich swoich kanałów w jakości HD.

W TOYI mamy już:

1. TVP HD

2. TVN HD

3. nFILM HD

4. nFILM2 HD

5. MGM HD

6. HBO HD

7. HBO2 HD

8. HBO COMEDY HD

9. CANAL+ HD

10. CANAL+ FILM HD

11. CANAL+ SPORT HD

12. FILMBOX HD

13. CINEMAX HD

14. CINEMAX2 HD

15. FOX LIFE HD

16. FOX HD

17. FASHION TV HD

18. ANIMAL PLANET HD

19. DISCOVERY HD SHOWCASE

20. NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD

21. NAT GEO WILD HD

22. LUXE TV HD

23. POLSAT SPORT HD

24. EUROSPORT HD

25. EUROSPORT2 HD

26. nSPORT HD

27. MTV LIVE HD

28. MEZZO LIVE HD

gdyby dodali kanały Canal+, mielibyśmy:

29. CANAL+ GOL HD

30. CANAL+ WEEKEND HD

31. ALE KINO+ HD

32. PLANETE+ HD

33. KUCHNIA+ HD

34. DOMO+ HD

35. TELETOON+ HD (ZIG ZAP) / HYPER+ HD

36. MINI MINI+ HD'

a gdyby wkońcu zdecydowali się dodać:

37. POLSAT HD

38. AXN HD

... to mamy całkiem fajny pakiet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał mi kolega, że on i inni oddali, te cudowne dekodery 3G z nagrywarka i w zamian wzięli bez nagrywarki. Powodem było, że tak głośno pracował wirnik, dosłownie wył, jak piesek. Toyowcy - jak wam nie jest wstyd, za tego rodzaju sprzęt - chyba go nie macie. Za co wam wypłacają, tak wysokie pensje z naszych abonamentów. Ten nieudany prototyp należy, jak najszybciej wycofać i wziąć się do uczciwej pracy, aby stworzyć coś godne, to już XXI wiek. Opamiętajcie się, macie do czynienia z ludźmi, a nie dziećmi – i dzieci nie dają się oszukać, wręcz przeciwnie, trzeba o nie dbać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem dziś na stronę TK CHOPIN. Wiecie, że oni mają:

POLSAT HD

POLSAT FUTBOL

SPORTKLUB

SPORTKLUB+

POLSAT FILM

TV 1000

CARTOON NETWORK

BOOMERANG

HISTORY HD

VIASAT NATURE

VH1 CLASSIC

VH1

MCM TOP

CNN

a NAWET!!!:

Next Man 3D

Next Lejdis HD

Next Young HD

Next Music HD

Crime & Investigation

!!!

 

Kiedy w TOYA???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezli nie zmieni sie sytuacja w odbiorze, z dekoderem pvr, ciagle opozniajacy sie zegar i sytuacja z programami, ktore nam zabieraja, to wyrywam do C+ i juz, bede miec swiety spokoj.

Juz dawno bym to zrobil - zona jednak kategorycznie sprzeciwia sie talerzom na balkonie... (wybor prosty: zona albo talerz - tymczasowo wygrywa zona).

A po drugie - wystapi wowczas "bolesny brak kanalow" - zwlaszcza sportowych (tu nastepuje usmiech Jana.Wana)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jutro startuje TV disco. Czy ktoś z Was ma jakiekolwiek informacje, czy obejrzymy ją w naszej TOYuni? Nie wspomnę o Kino Polska Muzyka... UPC już ją ma! Multimedia, od początku! Co nowego w TOYA???

Fyre TV dla wszystkich (w okresie promocyjnym) nie działa... Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie wymowilem umowe z Toya i czekam na nowa oferte C+ i bede mial spokoj swiety na zawsze z kablowka Toya. Nie robili zadnych przeszkod. Duzo ludzi wymawia i przechodzi na wlasny odior z talerza. I tak powinno byc. Zmniejsza im sie dochody, bo takie sobie pensje porobili ze az strach myslec, a abonentow olewaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja opiszę moją przygodę z Toyą...W czerwcu przeprowadzałem się z osiedla na osiedle..:) poszedłem do Toyi by korzystać z ich usług...:) była promocja, w stylu..korzystasz z 3 usług - cyfrę masz gratis..:) podpisałem umowę, puszczono mi sygnał pod koniec czerwca..:) dekodera nie zdążyłem zabrać, gdyż w BOK na Paderewskiego stwierdzono, że niech to najpierw pochodzi chwilę wszystko. Dokończyłem przeprowadzkę i w lipcu poszedłem po dekoder..:(( Okazało się, że zmieniły im się promocje , teraz mają jakieś tam trójpaki i tego dekodera cyfrowego już mi nie dadzą!! bo dawali go tylko do końca czerwca. Tzn, dadzą jak przejdę na któryś z nowych pakietów. jednak to jest jak narazie nieopłacalne bo przez pierwsze pół roku płacę połowę stawki w promocji którą mam. Jednak promocja ta obejmowała dekoder cyfrowy, którego nie zdążyłem zabrać z BOK, a teraz już nie chcą mi go dać. Poza tym te nowe pakiety są bez sensu!!jak to w TOyi , po co mi w pakiecie jakiś telefon rozgadany, jak mam dwa firmowe!! ja chcę tylko tv i net!! Powstała tam wielka kłótnia, byłem tam kilka razy i nic. Tłumaczę im, że chcę ten dekoder, bo jestem fanem sportu i chcę wykupić dodatkowo pakiet C+ i pakiet sportowy, a żeby to oglądać to potrzebny jest ten chromolony dekoder cyfrowy. Jednak BOK, nie chce mi go wydać..i tak wkoło macieju..:)) Mało tego, nawet jak chciałem zapłacić za miesięczne użytkowanie tego dekodera to mi nie pozwolono. Jedyna sugestia, zrezygnować ze swojej promocji i opłaty 60 zł za pierwsze pół roku a przejść na super promocję i zapłacić 149/ miesiąc i do tego dokupić C+ i kanały sportowe. Moim zdaniem pracują tam ludzie o ograniczonej inteligencji, mający wszystko w d..., W Łodzi ruszyła już naziemna telewizja cyfrowa i mam nadzieję, że ona wymiecie im klientów!! Skoro ktoś (czytaj Toya a pośrednio pracownicy BOK) nie widzą szansy w kliencie gotowym płacić za kilka usług przez następne 5-10 lat i mają go w d.., i nie chcą nic pomóc.., to mam nadzieję, że konkurencja spowoduje, że człowiek nie będzie musiał się prosić o to by wydać swoje pieniądze na tv. czekam tylko na koniec umowy i bye..:)) pozdrawiam. w N-tv za 79 zł będę miał 23 hanały HD i całą ligę mistrzów!!:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie brakuje Wam w TOYI zagranicznych kanałów? Nie ma żadnego włoskiego, hiszpańskiego czy szwedzkiego! Moim zdaniem powinni uruchomić przynajmniej pakiet SĄSIEDZI, gdzie znaleźlibyśmy kanały z Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Słowacji, Czech... bo z Niemiec mamy dużo! Ja osobiście życzyłbym sobie kanały z Finlandii, Łotwy, Estonii, Szwecji, Włoch i Portugalii. Czy Wy również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja też bym sobie życzył, jednak TOYA raczej nie słucha głosu Ludu. :)

Pamiętam, kiedy za starych dobrych czasów TOYA miała w ofercie: RAI UNO, TVE, KANAL 5( SZWEDZKI), TV NORGE, VTV ( CHYBA SŁOWACKI). ORT, i jeszcze więcej stacji niemieckich. Te czasy już chyba nie wrócą, a szkoda. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście znam kilka starszych osób, które z wypowiedzeniami czekają wyłącznie do grudnia kiedy to ruszy w końcu pełną parą w Łodzi dvb-t. Te kilkanaście podstawowych kanałów w cyfrowej jakość, zgodnie z tym co sami twierdzą tak na co dzień w pełni im wystarczy, tym bardziej jeśli brać pod uwagę istotny nie tylko dla nich rachunek ekonomiczny całej tej operacji.

Osobiście uważam, że takich osób będzie naprawdę sporo szczególnie spośród grupy opłacającej abonament mini czy socjalny. Po co płacić komukolwiek nawet 15-20 zł jak mogę mieć to samo za darmo czy nawet za niewielkim ale jednorazowym kosztem (dekoder) i w lepszej jakości niż oferuje to dziś Toya po kablu.

Toya będzie miała tu nie lada problem, a dodatkowo trzeba będzie się naprawdę postarać aby zatrzymać przy sobie pozostałe grupy abonentów, wszakże masa ludzi olała ich cudowne propozycje związane ze zmianą nazw pakietów i dalej na blankietach ma wyszczególnioną pozycję analog np. w wersji podstawowej.

Pytanie kto dalej będzie się godził płacić za coś o nawie analog w czasach gdy za darmo można odbierać przecież w wersji cyfrowej te 12 kanałów ?

 

Zresztą, tak ukochana przez Toyę cisza akurat w tym temacie na pewno nie wystarczy gdyż na koniec listopada/początek grudnia szykuje się solidna kampanię informacyjna w zakresie odbioru dvb-t w Łodzi. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Może ktoś się bedzie orientował. Mam nadal pakiet TOYAcyfrowa Plus, za który nic nie płacę, bo mam trzy usługi Toyi (płace tylko 1zł za dzierżawę dekodera SD). Czy mogę do tego pakietu wziąć dekoder HD (15zł) i dokupić pakiet Sport Plus za 15zł i Canal+ za 39zł? Czy muszę przechodzić na te nowe śmieszne pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...