Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest jedna wada, cala e-Nka, to jakies nieporozumienie, co tam ludzie widzą, cena taka sama, jak w Toyi:

 

Co ty wygadujesz (żeby nie użyć innego słowa) ?

Wskaż mi jakąkolwiek opcję która miała by podobną cenę do n-ki

Zacznijmy od najtańszej oferty n-ki za 59 zł która obejmuje dekoder pvr. W toyi sam dekoder kosztuje 20 zł miesięcznie (tyle że z dodatkowymi atrakcjami typu zawieszanie się i brak reklamowanych usług) - a co można w toyi dostać na 39 zł miesięcznie ?

 

Jedyne co jest tam porządne to jest internet i z tego korzystam - chociaż powoli konkurencja już ich dogania i za rok być może i z tego zrezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy abonenci z Mysłowic mają te kanały? Tele 5, Polonia 1, TVP Historia, Edusat, TV6, iTV, TVS, Anosne.tv. Miałem pakiet podstawowy, który teraz chyba nazywa się wygodnym, a jedyna co się zmieniło to to, że kilka kanałów się pozamieniało pozycjami, ale tych nowych jak nie było tak nie ma.

 

te kanały są dostępne w CYFROWYM pakiecie który nazywa się WYGODNY. A ty masz pakiet ANALOGOWY który nadal nazywa się podstawowy i tych kanałów tam nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według informacji na stronie Toyi w ofercie archiwalnej kanały: Fox life HD, Fox i Fox HD są dostępne tylko w pakiecie Toya cyfrowa. W wyższych pakietach kanałów tych nie ma. Na razie były dostępne w ramach "promocji" (nowe kanały przez 30 dni są dostępne dla każdego), ale co potem? Po Toyi można spodziewać się wszystkiego-łącznie z sytuacją, w której by odbierać te kanały należałoby mieć mniejszy pakiet... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dekodery 3G pvr z nagrywarka to wiekie G....., nie dosyc, ze strasznie wyja, odtwarzenie sie zacina itd.Jak by było mało, to jeszcze do tego strasznie pozni sie zegar co chwila. Nie mozna zaprogramowac zegara aby radio sterowalo zegarem , jak w innych dekoderach. Co tam robia z bozej laski inziery z Toyi, za co biora wyplaty z naszych pieniedzy abonenckich. WSTYD i HANBA nie warto dalej sie zajmowac TOYA. Dzis wymawiam umowe Toyi. Basta :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja cyfrowa TOYA Full HD 1080, szerokopasmowy Internet, telefonia VoIP... - od początku opieramy nasze usługi na najlepszych rozwiązania technologicznych

oferując Abonentom produkty na najwyższym poziomie. Gdzie ta najwyzsza jakosc w dekoderach 3G, w nagrywarkach i chodzby na zegarze pokazywana godzina(stale sie pozni zegar) - wierutne bzdury wypisuja w Toyi na stronach. :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toyowcy, w dekaderach pvr 3G SD, zegary sie poznia o cala minute,narazie prosimy o poprawienie,aby sie juz nigdy nie poznily, to psuje nam nagrania.Przeciez to wiek XXI i wstyd, aby taki czas wskazywaly.

 

Wczoraj byłem w BOA, i odpowiedzieli, że zegar w dekoderach 3G, wskazuje dokładna godzinę. To szok, bo późni się całą jedną minutę. Przyznaje tobie racje, że jest to bubel Koreański. W XXI wieku, to nie do pomyślenia, aby takie coś wdrażać w życie, obieg abonentom, którzy płacą duże pieniądze i wymagają dobrego odbioru z dekodera 3G. Aby nie było stopklatek i innych rzeczy, nieprzewidzianych w czasie odbioru. Odbiór HD, nic nie rożni się od SD. SKANDAL i tyle. WSTYD. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kto wie, gdzie jest lista ulubinych programów w dekoderze 3G PVR.

 

Jest. Piszę z głowy, więc może trochę odbiegać od rzeczywistości.... Wchodzisz w menu dekodera, przechodzisz do listy programów TV, tam gdzie masz TV, Radio, HD... Na pilocie szukasz przycisku opcje i dalej masz utwórz nową listę. Po utworzeniu możesz zmienić jej nazwę, ustawić jakie chcesz programy i ją posortować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.08 kanał Nat Geo Music kończy nadawanie. Trochę szkoda, bo bardzo lubię ten kanał. Zapytałem w TOYI czy w jego miejsce planują dołączyć Kino Polska Muzyka. Niestety dostałem bardzo wymijającą odpowiedź, że nie. Szkoda, bo abonenci Multimedia cieszą się tym kanałem już jakiś czas, a ja sądzę, że byłaby to dobra zmiana. Czy czeka nas kolejny kanał mniej?... Czy ktoś wie coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...