Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

widać, że toya juz się szykuje na wprowadzenie nowych kanałów od sierpnia. nawet odświeżyli podstronę dotyczącą oferty tv. szkoda, że ciągle nic więcej nie wiadomo o nowym dekoderze, np. ile będzie nas kosztowała ta 'przyjemność'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze zauwazyc, ze w nowej wersji strony naszej "najukochanszej", znowu nie ma cen na pakiety analogowe:

http://moya.toya.net.pl/site_oferta.php?type_id=1

Kolejne potwierdzenie "spiskowej teorii" o zroznicowaniu cen analogu w zaleznosci od lokalizacji (i ewentualnej konkurencji).

 

ps.

a u mnie nadal pojawia sie "brak sygnalu" na 2 powyzszych kanalach.

po ponownej instalacji pojawiaja sie lecz po wylaczeniu "cudownego" dekodera HD - znow to samo...

 

ps2.

a tak na marginesie - juz kilka miesiecy minelo od otrzymania nagrody za rewolucyjny dekoder i dalej jakos go nie widac!

przyslowiowi "wieksi gracze" postepuja odwrotnie - najpierw cos wprowadzaja a pozniej sie chwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest wszystko ok.

 

Skąd wiesz jak jest w Kutnie, Przemyślu, Piotrkowie Trybunalskim oraz w Piszu ?

 

Ja nie wiem jaki sygnał jest w bloku obok.

 

Adamania - Twoje pytania są retoryczne.

 

 

ps redaktor chciałeś powiedzieć "nie, jest wszystko ok" czy tak jak napisałeś, bo to dwa różne znaczenia :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez ja nie zadawalem zadnych pytan!

stwierdzalem tylko fakty i czekalem na opinie...

 

a swoja droga dziwi mnie zachowanie i postepowanie "redaktora":

najpierw zaklada nowy watek, tylko po to, zeby zachwalac nasza "najjasniejsza" (Telewizje Kablowe w Lodzi)

a dzisiaj rano pojawil sie tutaj post, w ktorym delikatnie krytykuje ciagly brak nagrodzonego dekodera, ktory to post nagle zniknal z tutejszego watku.

z moich obserwacji wnioskuje, ze moze On byc "zwiazany" z opisywana firma, a tutaj jedynie sonduje abonentow, nie zapominajac nieustannie zachwalac wszelkie jej uslugi i ich jakosc

(one in a million)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem aby do tego dojść. Sam stwierdziłem to już dawno, w jednym z moich zbiorczych postów gdzie dość skrupulatnie wypunktowałem wszystkie moje i nie tylko moje uwagi odnośnie funkcjonowania dekodera hd, jak i samych usług świadczonych przez pracodawcę kolegi redaktora. To ciągłe zachwalanie ,wychwalanie, emocjonowanie się nowościami oraz rozpisywanie w samych superlatywach o wszystkim co dotyczy Toyi nie mogło pozostać niezauważone. Z jednej strony to miło , że firma zdecydowała się wysłać kogoś na front walki, szkoda tylko , że znowu wyszła typowa dla Toyi partyzantka. Jak już tak bardzo chciano włączyć się w nurt dyskusji uprawiając przy tym marketing szeptany na łamach forum to należało to zrobić jednak bardziej subtelnie i z większym wyczuciem.

Od początku, Moim zdaniem powinni to zrobić w sposób oficjalny a wtedy osoba taka mogłaby przynajmniej postarać się odpowiedzieć na zadawane przez nas pytania i uwagi, które po zebraniu powędrowałyby gdzieś dalej do osób władnych i odpowiedzialnych.

 

Kończąc, chciałem napisać, iż :

 

"ofertę mamy bardzo dobrą! Wszystko to zasługa naszej Toyi i nie jest prawdą, że dekodery nie działają! Szczególnie, że prawie nie trzeba ich włączać!"

 

To pisałem ja, abonent nr.................... , mam nadzieję, że dostanę jakąś super promocyjną ofertę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamania123 Twoje psy odebrałem jako pytania: "gdzie ten obsypany nagrodami dekoder?" oraz "co zrobić aby dekoder hd działał tak, jak powinien?" i dlatego ująłem to w ten sposób.

Ja od dawna jestem przekonany iż redaktor ma coś wspólnego z naszą kochaną monopolistką.

 

 

obsypany nagrodami dekoder znajduje się na stronie - Tv -Toyi, nie mam nic wspólnego z Toyą. OK :D

 

http://moya.toya.net.pl/images/site_tv3g/tv3gHeader.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu będzie dostępny dekoder z nagrywarką??? wie ktoś???

Dlaczego Toya nie włącza viasat nature i tv1000 skoro nadaje już v. history i explorer.

Doczekamy się w końcu CN I TCM??

Czemu nie ma TVP HD, publiczny nadawca na którego płacę abonament a nie mam do kanału dostępu!!!!

Jeśli czyta to ktoś z kablówki, to niech odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. cytuję specjalne po potem zmieniasz posty.

2. jeśli nie pracujesz, to zachowujesz się jakbyś to robił.

3. Może robisz to dla kogoś ?

4. Dziwne jest ze dla kogoś PODOBNO nie związanego z Toyą, bardzo leży ci na sercu aby miała ona bardzo dobrą opinię.

5. Twoje wypowiedzi zalatują pracownikiem działu PR, albo fanboyem, albo trollem.

 

To tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia wobec Twoich poczynań na tym forum.

 

 

A żeby nie było tylko oftopu to też czekam na ten super hiper dekoder. wie ktoś coś więcej na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że przydało by się oficjalne forum, dostępne tylko dla abonentów, gdzie można by rzeczowo podyskutować z kimś mającym jakiś wpływ na ofertę, jakość, usługi, gdzie można by zadać pytanie o aspekty techniczne i gdzie ktoś kompetentny by odpowiadał (a nie pracownicy call-center którzy mają określone procedury wyuczone na pamięć i nic więcej poza tym co jest w tych procedurach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...