Skocz do zawartości

Manifest :)


smokie82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

wydaje mi się ,że to nie jest dobry pomysł. zresztą mam wrażenie ,że tak naprawdę wcale nie byłoby taniej,CP dołączył w ciągu ostatniego roku 4 bbc ,e! wedding tv i jakieś tam jeszcze kanały a podniósł abonament o 2,9 ,wiec chyba jednak najwięcej płaci się za kanały które pewnie każdy by sobie wybrał- .paczke tvn/ sportowe /discovery etc ,a za kanały których nikt by nie wybrał -tele 5 ,mango 24 ,polonie ,gry i tak się nie płaci (oczywiście uogólniam ,bez obrazy) .lepiej już kupić sobie pakiet ze wszystkim .zresztą ,po co się ograniczać i zamykać w kilku kanałach ??

jeżeli ktoś mieszka sam i lubi tylko sport ,albo tylko edukacyjne to przecież n oferuje właśnie pakiety tematyczne,ale tu kolejny problem :] ,kowalskiego bedzie wkurzał 1 kanał którego nie ogląda a przecież płaci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luc

Właśnie - moim zdaniem tylko! - w "N" te pakiety to największa zaleta i jednocześnie największa wada. Faktycznie wszystko zależy od gustu widza, bo jeśli ktoś chce tylko sport lub bajki to bierze dwa pakiety w N i tylko to ogląda. Gorzej, jeśli ktoś lubi wszystkiego "po trochę" (czasem jakiś mecz obejrzeć, czasem bajki a nieraz ciekawy filmik czy program naukowy na Discovery). Wtedy propozycja "N" odpada i CP wydaje się być lepsza propozycją, bo właśnie w nim jest wszystkiego "po trochę", taka mieszanka. Ja właśnie dlatego zrezygnowałem z N-ki na rzecz CP. Ale musiałem się sam na własnym ciele przekonać co rzeczywiście lubię oglądać (przed N-ką nie miałem żadnej platformy) i dopiero teraz wiem jakie kanały chcę oglądać i co chcę mieć.

Wszystko sprowadza się do kwestii gustu, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje... ;-)

Kiedyś na forum N-ki też była już dyskusja/propozycja wprowadzenia pojedynczych kanałów do wyboru skoro to taka "nowa generacja". Ale taka nowa to ona nie jest jak wiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ja sie pytam dlaczego się wszyscy CP uczepili, przecież jest jeszcze n-ka i C+ Czy jest jakaś kwarantana na te platformy czy tylko CP ma byc poniżany i krytykowany. Dla mnie pomysł bez sensu i było by z nim dużo ale to dużo kłopotów. W chwili obecnej ogladanie pakietu familijnego dziennie kosztuje ok. 1 zl czy to tak dużo.

 

Wydaje mi się że to wasza wina abonenci CP, jedynie wy najwięcej narzekacie i jesteście nie zadowoleni.

To przecież dział o Polsacie, to Cyfrowcy i eNkowcy mają się tu przenieść z narzekaniami? Z tego co pamiętam to na forum N taki wątek cieszył się dużą popularnością. Tam była np propozycja żeby chociaż za 5PLN można można było sobie dobrać jeden kanał z innego pakietu. Głównie wszyscy się ślinili na DaVinci i TVN Turbo które wsadzono wg wielu nie tam gdzie trzeba.

 

Gorzej, jeśli ktoś lubi wszystkiego "po trochę" (czasem jakiś mecz obejrzeć, czasem bajki a nieraz ciekawy filmik czy program naukowy na Discovery).
Familijny to bardzo dobry pakiet, z jednym wyjątkiem - filmów. W ogóle pod kątem filmów to Polsat wolno się rozwija. Jakoś N mogła się ratować innymi środkami mimo braku do niedawna HBO, a przecież rok działalności to pikuś wobec czasu istnienia Cyfry i Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W pakietach wszystkich platform ponad 50% sa to kanaly FTA i za nie sie nie placi na kazdym tunerze FTA odbierasz je bez problemu (Polonia, tele5 , mango TV Polonia, ITV, TVN Gra, TVP Kultura, TVP Historia, Polast 2 i zdrowie uroda - tez darmowe :lol: , viva, 4fun, ......) a po co sa umieszczane. A po to zeby klientowi oczy zamydlic ile to kanalow oferuje dana platforma, a jak ldanie rezentuja sie loga stacji w reklamowkach, prawdziwa rewia barw. W n pakiety sa tak poukladane aby ludzie brali conajmiej 3 pakiety socjotechnika (dzis to juz obowiazek przy ofercie promocyjnej), kto chce miec Turbo musi wziasc - sport, zona chce style - rozrywka czy jakjej tam, dzieci bajki - kolejny pakiet, discovery ciekawe wic jeszcz - nauka i masz juz 4 pakiety, a jak lubi ktos filmy to - filmowy i bierzez cala oferte, a operator ma kasiorke, i co z tego ze masz dziesiat kanalow jak ogladasz z 15. Taka socjotechnike stosuja wszyscy operatorzy, a kto z operatorow platform powiedzial ze bedzie mozliwosc dowolnego wyboru, chcesz to bierz jak nie przyjda inni i wezma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...