Skocz do zawartości

Kłopoty z odbiorem Eurosportu


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam! Prosze o pomoc mam kłopoty z odbiorem Eurosportu na tunerze Ferguson 7318UCI.(Oczywiście legalna karta cyfry)Program pojawia się lecz po paru sekundach pojawiają się kratki zatrzymuje obraz i pojawia się napis Serwis niedostępny.Tuner mam od tygodnia przedtem miałe philipsa i nie było z eurosportem problemu.Próbowałem ręcznie dodać kanał :CZęstotliwośc 11240V VPID2577,APID2565 Ii ostatnia pozycja na której niewiem co wpisać toPCR PID-? Może to jest przyczyna,prosze o podanie możliwej przyczynie tego problemu,za co z góry wszystkim dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma... Już jakis czas zgłaszany jest taki problem przez użytkowników Fergusona. Ja po ostatniej zmianie nano, przez kilka dni miałem podobny problem na wszystkich kanałach kodowanych ( karta też legalna). Ciągle zacięcia, stopklatki i piksele. Próbowałem wszystkich softów jakie tylko znalazłem w internecie. Bez skutku. Na szczęscie w pierwszy dzień świąt pojawił sie najnowszy soft DvbXtReme - AA7. Wszystko działa, nawet Eurosport... Zgłaszałem problem w cyfrze, przed chwilą dzwonili i zaproponowali mi swój tuner. Oczywiście podziękowałem, bo mam również Polsat na module, a nie zamierzam ustawiać wieży z dekoderów. Zamówiłem również ( powinien dotrzeć dzisiaj, ale nie dotarł) moduł Astona autoryzowanego przez Cyfrę, na którym też nie powinno być problemów. Zainstaluj soft który podałem powyżej, lub czekaj na oficjalny z Fergusona, powinien się niedługo pojawić. Możesz również kupić Astona. Wersja 1.05 ( używany ! )kosztuje niewiele ponad 100 zł na Allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AstonCrypt v1.05 na Allegro to podróbki, których ktoś w Niemczech nie może sprzedać - wszystkie moduły są rozklejane i pracują tak sobie - nie warto kupować.

 

Nowe oprogramowanie dla Fergusonów jakos sobie z tym radzi.

 

Szkoda,że nie wiedziałem o tym wcześniej. JUż zapłaciłem i jutro Aston powinien być u mnie. Na szczęscie niewiele zapłaciłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziękuje za odpowiedzi,rzeczywiście po prześledzeniu wszystkich postów okazało się że nie tylko ja mam ten problem.Chyba poczekam na najnowszy soft ze strony fergusona,może coś zmieni.Zawsze można obejrzeć Eurosport z astry w j.niemieckim,tam sprawdzałem nie ma tego problemu.Pozdrawiam i dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy soft (drugi po nowym nano) zmienił niewiele. Ja polecam moduł RealityCam, np. już bez dodatku SexView (czyli starszy niż rok) - bo jest wtedy tańszy. U mnie chodzi bez problemów.

Nie wiem czy o tym samym sofcie piszemy. Ostatnia zmiana nano ( druga w ostatnich miesiącach) była 14 grudnia. Wtedy pojawiły się u mnie problemy z odbiorem. Z tego co wiem, jak na razie, na dzień dzisiejszy pojawił się tylko JEDEN soft, właśnie AA7, który usuwa definitywnie problemy z zacięciami po drugiej zmianie nano.Dla wielu osób może być problemem to, że to soft piracki. Dla mnie jest ważne, że to jedyny (na Fergusona 7318) soft na którym aktualnie, bez zakłóceń działa legalnie opłacana karta Cyfry.Chyba, że coś (oficjalnego) pojawiło się w ostatniej chwili ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...