Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/71615/cyfra-podwyzka-cen.html

Jednocześnie CYFRA+ zachęca abonentów posiadających dekodery SD do wymiany na dekoder HD „u najbliższego dystrybutora”.

Wie ktos cos wiecej na ten temat? Wymiana jest darmowa czy platna? Na jaki dekoder wymieniaja?

Posiadam dekoder pace dsr 2221, cyfre mam od wakacji (pakiet kompakt za 38 zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam HBO Canal+Superpremium płacd 137zł + 10zł wynajem dekodera i 15zł multiroom

 

Dekodery: Pace PVR HD 500gb

i do multiroom tuner SD Strong 6880

 

Czy bede mógł wymienic tego stronga na jakis tuner hd?

Czy będe mógł rozwiazac najem tego pace? Bo nie dałem rady z niego korzystać i tylko mi psuł humor i stoi na szafie.. Nie wiem po co za niego płace ;]

 

Za odp bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopniowo z każdym dniem coraz bardziej spóźnia mi się zegarek w dekoderze. Nie wiem czy ma w środku jakąś baterię biosową co pada i dlatego czy coś z synchro czasu z satelity nie tak? Też tak macie? U mnie rano potrafi w stand-by spóźniać się nawet o 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem z kanalem 81 i 85. NIby mam je w canal+kompakt ale nie dzialaja mi. PIsalem maila do cyfry a oni zebym zostawil na tvp1 na godzine i powroca te kanaly ale dalej nic :(. Mielisci emoze takei problemy? inny kanaly z pakiety dzialaja poprawienie wszystkie. Na tych dwoch 81 i 85 pisze ze brak uprawnien do odbiooru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego podczas przedłużenia umowy nie mogłem dobrać Philipsa 6201 HD w dzierżawę za 0zł, obecnie mam Sagemcoma i konsultant powiedział że nie ma możliwości takiej wymiany i pozostaje mi ten Sagemcom... Jedyne co, to zaproponował dokupienie Philipsa u dystrybutora za 129zł bo wziąłem MR ale też nie był pewny czy nie będę musiał przy zakupie oddać Sagemcoma z dzierżawy bo jak podpisywałem umowę to już wziąłem 2 Sagemcomy (1 na wynajem a drugi kupiłem)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. Możesz wymienić wynajmowanego Philipsa na Sagemcoma ale odwrotnie już nie

 

2. Jeśli przyjdziesz do dystrybutora z listem za na zakup dekodera HD za 129 zł to bedziesz musiał oddać wynajmowany dekoder HD (w Twoim przypadku Sagemcoma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...