Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z dekoderem SagemCom DSI87. Po podłączeniu do telewizora, włożeniu kabla i podłączeniu anteny pokazuje się na kanałach kodowanych komunikat: Brak uprawnień do odbioru tego programu. Dekoder podłaczałem do innego telewizora i to samo. Również próbowałem z inna kartą i też taki się komunikat pojawia.

 

Dodam, że na dekoderze Strong 6880 wszystko jest OK. Również karta wsadzona do arivy działa jak należy.

 

karta musi pobrać patch - czyli ustaw na kanał np. filmbox(55) lub orange sport(125) i ślij reaktywację przez ica/cta :)

Jak pobierze bedzie kompatybilna z Nagra wiec ruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keers - coś Ci wiadomo o niby walniętej partii dekoderów Sagem HD.

 

Była właśnie u mnie jedna Pani z dekoderem i informacją, że na infolinii powiedzieli jej, że cała partia dekoderów jest z wadą i należy go wymienić ;)

 

Podłączyłem, sprawdziłem i u mnie hula jak szalony. Natomiast oczywiście, gdyby był nie wyświetlał kanałów jak u niej w domu to bym wymienił. Ale gdyby była walnięta cała partia to i tak musiałbym wymienić na dekoder z tej samej partii.

 

Dlatego pytam czy ktoś ma taki nieogar, czy też jest coś na rzeczy. Oczywiście stawiam w takim przypadku na antenę, ponieważ problem o jakim ona mówiła dotyczył kanalów HD, w tym ND HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm skoro u Ciebie dziala to moze miala po prostu zle ustawiona antene, wtedy dekoder moze sie wieszac, moga wystapic problemy z wlaczaniem.

Witam, mam pytanie który dekoder HD cyfry ma najlepszą jakość obrazu? Bo mam TV FULL HD i nie wiem co wybrać. Ma któryś z nich obsługę 1080p?

Po co Ci 1080p skoro nic nie jest w C+ tak nadawane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...