Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majac ustawiona antene (teoretycznie dobrze) odbieraja Ci programy. Różne transpondery - to różne częstotliwosci. Czasem, gdy antena nie jest do konca poprawnie ustawiona, moze wystepowac problem z poszczegolnymi pasmami. Trzeba znaleźć tak zwany złoty srodek. Bo uzyskujac maksymalny sygnał na 10892h nie znaczy, że bedzie on taki sam dla 11411h czy tez 10719v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowy na waszym forum wiec na wstępie pozdrawiam wszystkich.Mam pytanko odnośnie dekodera PACE PVR z dyskiem 250 GB.Rozwiązałem umowę z cyfra i muszę go zwrócić do końca miesiąca.Wziąłem nowy dekoder sagemcom hd w nowym abonamencie który miał by lepszy,ale jak na razie jest nawet gorszy od tego złomu którym był/jest PVR.Na PVR-e był przynajmniej głos z którym producent sagema nie za bardzo sobie poradził.I teraz moje pytanie czy mogę nie zwrócić cyfrze PVR ? Jakie będą tego konsekwencje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

800 zł to odszkodowanie za pvr + 300 zł za nieterminowy zwrot sprzętu = 1200zł

po pierwsze to 1100

po drugie, jeśli zgłosisz, że nie zwrócisz dekodera przed terminem, to tych trzystu za nieterminowy zwrot sprzętu, nie naliczą.

 

Jeśli za brak zwrotu Sprzętu (lub zwrot niekompletnego sprzętu) płaci się 800 to chyba jest wszytko. Skąd te 300 ?

jeśli zwrócisz sprzęt po terminie, spóźniony zwrot, choćby jeden dzień, Cyfra ma prawo naliczyć 300,- PLN kary za nieterminowy zwrot, np.: w ciągu miesiąca w którym należy zwrócić sprzęt, nie zgłosisz "zagubienia" dekodera, to naliczą Ci i odszkodowanie za dekoder i karę za nieterminowy zwrot [800+300]; zwrócisz sprzęt ale po terminie, to tylko 300,- PLN za nieterminowy zwrot; jeśli zgłosisz w terminie "zagubienie" dekodera, płacisz tylko odszkodowanie za dekoder [800,- PLN]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Pytanie , po wprowadzeniu przez cyfre nowych kanałów HD miałem problem z ich odbiorem , pomogła aktualizacja oprogramowania dekodera oraz skret konwertera. Kanały działają , pojawił się jednak inny problem tzn obraz na niektórych kanałach przycinany jest z boków i dołu i góry tak jakby było nadawane w innej rozdzielczości. Czy to jest normalny objaw ?? Posiadam dekoder Philips 6201 HD . Z góry dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymogiem KRRiT wszystkie stacje nadające na polskiej koncesji muszą zapewnić ileś tam procent audycji w wersji dla niesłyszących, większość nadawców wybrało napisy, z tym że TVN wybrał jakiś system, z którym DSX sobie nie radzi - stąd zwiechy; tak łopatologicznie, ale nie znam szczegółów na tyle, by nimi tu operować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...