Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam takie małe pytanko. Czy można w cyfrze zwrócić zakupiony dekoder? Teściowa kupiła sobie dzisiaj Sagemcom DSI87 mimo że napisałem gdzie i co ma kupić i jaką umowę zawrzeć a ona zrobiła po swojemu i teraz mam problemu. W umowie zakupu nie ma nic o zwrotach a przeciez nie wymienią mi go na inny bo żaden nie będzie działał z splitterem.

 

z góry dziękuję ze radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, zażartowałem. Nie wiem dlaczego nagle na fakturze nie masz opłaty za dekoder, nikt inny na forum też Ci pewnie nie pomoże. Zadzwoń po prostu do Cyfry i spytaj. A gdyby okazało się, że omyłkowo nie masz najmu dekodera na fakturze, to przede wszystkim negocjuj jego wykup za 1 zł, dawniej była taka możliwość, pewnie i teraz jest. Ile jeszcze zamierzasz za niego płacić?

A jak już go wykupisz, wtedy możesz sobie wynająć PVR-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem mediasat (pionner)chciałem go wykupić na własność napisałem e-maila i odpisali ze dopiero mogę go wykupić 11.08.2012 a ze jest w stanie tragicznym 10lat zrobiło swoje pilot wiadomo dekoder raz po przeprowadzce upadł i pękł plastik to nie mogę go oddać bo bende płacił za uszkodzenie mechaniczne.A chciałem sobie wynająć PVR PACE idzie to jakoś przyspieszyć/załatwić bez płacenia.Mial ktos podobna sytuacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz poziom sygnalu dla poszczegolnych czestotliwosci, bo to co pokazuje dekoder standarodowo to poziom sygnalu dla czestotliowsci 10892h, a polsaty sa nadawane w 11158v. Mozna to zmerzyc w dekoderze zmieniajac pewne opcje. Wchodzisz w menu -> potem opcja nr 7, pozniej nr 1, wciskasz ok, pozniej "B" - zmieniasz typ konwertera na pojedyczy (mierzymy sygnal na zlaczu SAT1), dajesz strzalką w dól az pojawi sie wybor satelity - zmieniasz z "hotbird" na "inny" (strzałką w prawo) później w strzałka w dół i kolejno paramerty: czestotliowsc: 11158, polaryzacja - pionowa, symbol rate 27,5; FEC 5/6; sygnał 22kHz - nie, Pozniej dajesz znowu "B" i masz poziom sygnału mierzony dla polsatu. Dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...