Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie wymiany dekodera w punkcie dystrybucji. Mam dwa Sagemcomy DSI87 i gdyby (odpukać) któryś nawalił i chciałbym go wymienić to muszę mieć opakowanie z tunera? Z racji tego, że mam dwa, to chciałem chociaż jedno wywalić, ale nie wiem czynie są na nich jakieś numery serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pod koniec miesiąca w związku z wypowiedzeniem będę musiał zwrócić dekoder Phillips PVR HD w punkcie cyfry+. Mam jednak na nim sporo nagrań, które chciałbym zachować. Czy jest jakiś sposób by uratować te nagrania? Czy pozostaje mi nagrywanie przez kamerę ekranu telewizora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Na moim Sagemie HD zauważyłem na kanałach Eurosport i Universal takie zakłócenia w odbiorze w postaci chwilowej pikselozy lub czegoś w tym rodzaju. Występuje to tak średnio raz na 10 minut na tych kanałach. Na innych programach tego na razie nie przyuważyłem. Co może być powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wg Was różnica w odbiorze a dokładnie w jakości obrazu na kanałach SD Cyfry pomiędzy dekoderami:

 

PEACE DSR 2221 (po kablu euro)

 

a

 

SAGEMCOM DSI87 HD (po kablu HDMI)

 

jest znacząca i widoczna na pierwszy rzut oka, nawet dla laika. Podkreślam, że chodzi mi o kanały SD (np. eurosport, TVN, AXN). Zastanawiam się czy zamiana ewentualnie peace, którego posiadam na tego sagemcoma ma sens bez odblokowania kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Jako ze jestem nowicjuszem w temacie mam pytanie odnosnie dekodera PACE PVR HD Czy jest mozliwosc nagrywania z niego bezposrednio na zewnetrzna, stacjonarna nagrywarke dvd pomijajac twardy dysk dekodera? A moze dac sobie spokoj tym modelem i wziac dekoder bez twardego dysku, ktory posiada w przeciwienstwie do tego, wyjcie EURO na magnetowid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...