Thomas92
-
Postów
238 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Thomas92
-
-
n Typowanie 2010
Tydzień 22 (05.07.2010 - 11.07.2010)
1. Urugwaj - Holandia (TVP Sport 20:20 WTO) - Piłka nożna
2. Niemcy - Hiszpania (TVP Sport 20:20 ŚRO) - Piłka nożna
3. Hull Kingston Rovers - Leeds Rhinos (SportKlub 21:00 PIĄ) - Rugby
4. Brisbane Lions - St Kilda FC (Eurosport 2 11:00 SOB) - Futbol australijski
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 185
2. Brutus 176
-. xxlukasz91xx 176
4. luk122003 175
5. lukas_k 173
6. Marco97 172
7. Przemek0700 166
8. Jacek Miszcz 165
9. nin 156
10. MZKS1929 146
11. andi12 134
12. alan95 123
13. jarek999 110
14. jacekplacek 67
15. trojan 64
16. Krzysiek_ 54
17. Dawid6237 46
18. ReyMysterio 32
19. Yaneiro 29
20. mariuszo21 17
--. krokodyl 17
22. qumil1000 14
23. anttys 13
24. Tomo21 12
25. tvn 8
--. klucznikdj 8
27. CPN 6
28. Telewizja Urbanski 4
--. hubi91 4
-
n Typowanie 2010
Tydzień 21 (28.06.2010 - 04.07.2010)
1. Holandia - Brazylia (TVP Sport 15:50 PIĄ) - Piłka nożna
2. Urugwaj - Ghana (TVP Sport 20:20 PIĄ) - Piłka nożna
3. Adelajda Crows - Essendon Bombers (Eurosport 2 11:30 SOB) - Futbol australijski
4. Argentyna - Niemcy (TVP Sport 15:50 SOB) - Piłka nożna
5. Paragwaj - Hiszpania (TVP Sport 20:20 SOB) - Piłka nożna
6. Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz (TVP Sport 17:00 NIE) - Żużel
7. Betard WTS Wrocław - Falubaz Zielona Góra (TVP Sport 19:00 NIE) - Żużel
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 181
2. Brutus 173
3. Marco97 172
-. xxlukasz91xx 172
5. luk122003 170
6. lukas_k 168
7. Jacek Miszcz 162
8. Przemek0700 159
9. nin 154
10. MZKS1929 138
11. andi12 130
12. alan95 123
13. jarek999 108
14. jacekplacek 67
15. trojan 64
16. Krzysiek_ 50
17. Dawid6237 43
18. ReyMysterio 29
--. Yaneiro 29
20. mariuszo21 17
21. qumil1000 14
22. Tomo21 12
23. krokodyl 11
24. anttys 10
25. tvn 8
--. klucznikdj 8
27. CPN 6
28. Telewizja Urbanski 4
-
n Typowanie 2010
Tydzień 20 (21.06.2010 - 27.06.2010)
1. Paragwaj - Nowa Zelandia (TVP Sport 15:40 CZW) - Piłka nożna
2. Słowacja - Włochy (TVP 1 15:40 CZW) - Piłka nożna
3. Kamerun - Holandia (TVP Sport 20:10 CZW) - Piłka nożna
4. Dania - Japonia (TVP 2 20:10 CZW) - Piłka nożna
5. Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej (TVP Sport 15:40 PIĄ) - Piłka nożna
6. Portugalia - Brazylia (TVP 2 15:40 PIĄ) - Piłka nożna
7. Szwajcaria - Honduras (TVP Sport 20:10 PIĄ) - Piłka nożna
8. Chile - Hiszpania (TVP 1 20:15 PIĄ) - Piłka nożna
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 178
2. Brutus 170
3. Marco97 168
-. xxlukasz91xx 168
5. luk122003 167
6. lukas_k 165
7. Jacek Miszcz 157
8. Przemek0700 156
9. nin 152
10. MZKS1929 136
11. andi12 130
12. alan95 123
13. jarek999 106
14. jacekplacek 67
15. trojan 64
16. Krzysiek_ 50
17. Dawid6237 41
18. ReyMysterio 27
19. Yaneiro 26
20. mariuszo21 17
21. qumil1000 14
22. Tomo21 10
--. anttys 10
24. tvn 8
--. klucznikdj 8
--. krokodyl 8
27. CPN 6
28. Telewizja Urbanski 4
-
2. San Antonio Silver Stars - Minnesota Lynx 1
3. Fedor Emelianenko - Fabricio Werdum 1
-
mecze lecą na TVP HD - więc proszę to zaznaczyć
Na TVP Sport również...
Tak na przyszłość - o takich sprawach proszę powiadamiać mnie na PW, a ten wątek niech służy wyłącznie typowaniu.
-
n Typowanie 2010
Tydzień 19 (14.06.2010 - 20.06.2010)
1. Nowa Zelandia - Słowacja (TVP Sport 13:20 WTO) - Piłka nożna
2. Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia (TVP Sport 15:50 WTO) - Piłka nożna
3. Brazylia - Korea Północna (TVP Sport 20:20 WTO) - Piłka nożna
4. Honduras - Chile (TVP Sport 13:20 ŚRO) - Piłka nożna
5. Hiszpania - Szwajcaria (TVP Sport 15:50 ŚRO) - Piłka nożna
6. Republika Południowej Afryki - Urugwaj (TVP Sport 20:20 ŚRO) - Piłka nożna
7. Argentyna - Korea Południowa (TVP Sport 13:20 CZW) - Piłka nożna
8. Grecja - Nigeria (TVP Sport 15:50 CZW) - Piłka nożna
9. Francja - Meksyk (TVP Sport 20:20 CZW) - Piłka nożna
10. Niemcy - Serbia (TVP Sport 13:20 PIĄ) - Piłka nożna
11. Słowenia - USA (TVP Sport 15:50 PIĄ) - Piłka nożna
12. Anglia - Algieria (TVP Sport 20:20 PIĄ) - Piłka nożna
13. Holandia - Japonia (TVP Sport 13:20 SOB) - Piłka nożna
14. Ghana - Australia (TVP Sport 15:50 SOB) - Piłka nożna
15. Kamerun - Dania (TVP Sport 20:20 SOB) - Piłka nożna
16. Słowacja - Paragwaj (TVP Sport 13:20 NIE) - Piłka nożna
17. Włochy - Nowa Zelandia (TVP 2 15:50 NIE) - Piłka nożna
18. Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej (TVP Sport 20:20 NIE) - Piłka nożna
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 171
2. Brutus 164
3. luk122003 160
-. Marco97 160
-. xxlukasz91xx 160
6. lukas_k 158
7. Jacek Miszcz 150
8. Przemek0700 148
9. nin 144
10. MZKS1929 131
11. alan95 123
12. andi12 122
13. jarek999 100
14. jacekplacek 67
15. trojan 57
16. Krzysiek_ 50
17. Dawid6237 35
18. Yaneiro 26
19. ReyMysterio 20
20. qumil1000 14
21. mariuszo21 11
22. tvn 8
--. klucznikdj 8
24. Telewizja Urbanski 4
25. Tomo21 3
--. anttys 3
-
n Typowanie 2010
Tydzień 18 (07.06.2010 - 13.06.2010)
1. Republika Południowej Afryki - Meksyk (TVP Sport 15:50 PIĄ) - Piłka nożna
2. Urugwaj - Francja (TVP Sport 20:20 PIĄ) - Piłka nożna
3. Korea Południowa - Grecja (TVP Sport 13:20 SOB) - Piłka nożna
4. Argentyna - Nigeria (TVP Sport 15:50 SOB) - Piłka nożna
5. Anglia - USA (TVP Sport 20:20 SOB) - Piłka nożna
6. Algieria - Słowenia (TVP Sport 13:20 NIE) - Piłka nożna
7. Serbia - Ghana (TVP Sport 15:50 NIE) - Piłka nożna
8. Niemcy - Australia (TVP Sport 20:20 NIE) - Piłka nożna
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 167
2. Brutus 161
3. luk122003 157
4. Marco97 156
5. lukas_k 155
-. xxlukasz91xx 155
7. Jacek Miszcz 148
8. Przemek0700 145
9. nin 141
10. MZKS1929 131
11. alan95 123
12. andi12 122
13. jarek999 96
14. jacekplacek 67
15. trojan 57
16. Krzysiek_ 49
17. Dawid6237 34
18. Yaneiro 23
19. ReyMysterio 16
20. qumil1000 14
21. mariuszo21 11
22. tvn 8
23. klucznikdj 5
24. Telewizja Urbanski 4
-
8. Polska - Holandia 2
9. Rosja - Niemcy 1
10. Chiny - Kuba 1
11. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 2
12. Niemcy - Japonia 2
13. Kuba - Polska 2
14. USA - Rosja 2
17. Washington Mystics - New York Liberty 1
21. Boston Celtics - Los Angeles Lakers 2
-
2. Francja - Serbia 1
3. Finlandia - USA 2
4. Włochy - Chiny 1
5. Argentyna - Polska 2 (1-3)
6. Kuba - Niemcy 2
7. Korea Południowa - Bułgaria 2
8. Brazylia - Holandia 1
9. Finlandia - USA 2
10. Paweł Kołodziej - Santander Silgado 1
11. Francja - Serbia 1
12. Diamond League - Usain Bolt
13. Argentyna - Polska 2
14. Kuba - Niemcy 2
15. Korea Południowa - Bułgaria 2
16. Brazylia - Holandia 1
17. Polska - Chorwacja 2
18. Włochy - Chiny 1
19. GP Kanady - Mark Webber
-
10. Kolejka - 20 czerwca
Tarnów - Toruń 2
Częstochowa - Gorzów 2
Zielona Góra - Leszno 2
Bydgoszcz - Wrocław 1
10. Kolejka - 20 czerwca
Rybnik - Miszkolc 1
Gniezno - Grudziądz 2
Gdańsk - Poznań 1
Daugavpils - Rzeszów 1
10. Kolejka - 20 czerwca
Krosno - Kraków 1
Rawicz - Opole 1
Piła - Ostrów 1
Lublin - Łódź 2
-
@Tomo21 - na czas mistrzostw do mojego typowania dodam kanały TVP 1 i TVP 2, więc wszystkie mecze MŚ postaram się zamieścić w n Typowaniu.
Kolejne typowanie byłoby tylko niepotrzebnym dublem.
-
n Typowanie 2010
Tydzień 17 (31.05.2010 - 06.06.2010)
1. Dolcan Ząbki - Górnik Zabrze (TVP Sport 16:45 WTO) - Piłka nożna
2. San Francisco Giants – Colorado Rockies (ESPN America 04:00 ŚRO) - Baseball
3. Serbia - Polska (TVP 1 20:25 ŚRO) - Piłka nożna
4. Leeds Rhinos - Wakefield Wildcats (SportKlub 21:00 PIĄ) - Rugby
5. West Coast Eagles - Geelong Cats (Eurosport 2 11:30 SOB) - Futbol australijski
6. Widzew Łódź - Górnik Zabrze (TVP Sport 16:45 SOB) - Piłka nożna
7. Saint Louis Cardinals – Milwaukee Brewers (ESPN America 22:00 SOB) - Baseball
8. Caelum Stal Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra (TVP Sport 17:00 NIE) - Żużel
9. Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz (TVP Sport 19:00 NIE) - Żużel
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 162
2. Brutus 156
3. luk122003 152
4. Marco97 151
5. lukas_k 150
-. xxlukasz91xx 150
7. Jacek Miszcz 144
8. Przemek0700 141
9. nin 135
10. MZKS1929 126
11. alan95 123
12. andi12 122
13. jarek999 91
14. jacekplacek 67
15. trojan 53
16. Krzysiek_ 44
17. Dawid6237 30
18. Yaneiro 23
19. qumil1000 14
20. mariuszo21 11
--. ReyMysterio 11
22. tvn 8
23. klucznikdj 5
24. Telewizja Urbanski 4
-
1. Västervik Speedway - Piraterna Motala 2
2. Minnesota Lynx - Phoenix Mercury 2
3. Seattle Storm - Atlanta Dream 1
4. THW Kiel - HBW Balingen-Weilstetten 1
5. Los Angeles Lakers - Boston Celtics 1
6. Atlanta Dream - Chicago Sky 1
9. Reprezentacja Niemiec - Gwiazdy Bundesligi 2
10. Los Angeles Lakers - Boston Celtics 1
-
1. Holandia - Ghana 1
2. Norwegia - Ukraina 1
3. Białoruś - Szwecja 1
4. Hiszpania - Korea Południowa 1
5. Rosja - USA 1
6. Brazylia - Bułgaria 1
7. Diamond League - Usain Bolt
8. Serbia - Chiny 1
9. Kuba - Argentyna 2
10. Korea Południowa - Holandia 2
11. Rosja - USA 1
12. Brazylia - Bułgaria 1
13. Włochy - Francja 2
14. Niemcy - Polska 2 (2-3)
15. Miguel Angel Cotto - Yuri Foreman 1
16. Kuba - Argentyna 2
17. Korea Południowa - Holandia 2
18. Niemcy - Polska 2
19. Serbia - Chiny 1
-
Dodatkowe spotkanie:
9. FC Barcelona Borges - THW Kiel (TVP Sport 17:55 NIE) - Piłka ręczna
Powodzenia!
-
Zwycięzca:
Mark Webber (Red Bull)
Kwalifikacje:
1. Michael Schumacher (Mercedes)
2. Adrian Sutil (Force India)
Wyścig:
1. Mark Webber (Red Bull)
2. Robert Kubica (Renault)
3. Jenson Button (McLaren)
4. Fernando Alonso (Ferrari)
-
n Typowanie 2010
Tydzień 16 (24.05.2010 - 30.05.2010)
1. Czechowskie Medwiedi - FC Barcelona Borges (TVP Sport 15:25 SOB) - Piłka ręczna
2. Millwall - Swindon Town (SportKlub 16:00 SOB) - Piłka nożna
3. BM Ciudad Real - THW Kiel (TVP Sport 17:55 SOB) - Piłka ręczna
4. Flamengo Rio de Janeiro - Gremio Porto Alegre (SportKlub 23:30 SOB) - Piłka nożna
5. Chicago Blackhawks – Philadelphia Flyers (ESPN America 02:00 NIE) - Hokej na lodzie
6. Caleum Stal Gorzów Wielkopolski - Unibax Toruń (TVP Sport 16:00 NIE) - Żużel
7. Tauron Azoty Tarnów - Unia Leszno (TVP Sport 20:00 NIE) - Żużel
8. Corinthians Sao Paulo - Santos Sao Paulo (SportKlub 21:00 NIE) - Piłka nożna
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 155
2. Brutus 152
3. Marco97 145
-. luk122003 145
5. lukas_k 144
-. xxlukasz91xx 144
7. Jacek Miszcz 140
8. Przemek0700 135
9. nin 132
10. alan95 123
11. andi12 122
--. MZKS1929 122
13. jarek999 88
14. jacekplacek 67
15. trojan 53
16. Krzysiek_ 44
17. Dawid6237 27
18. Yaneiro 22
19. qumil1000 14
20. mariuszo21 11
21. tvn 8
22. ReyMysterio 7
23. Telewizja Urbanski 4
-
5. Los Angeles Lakers - Phoenix Suns 1
6. HSV Hamburg - TSV Hannover-Burgdorf 1
7. Orlando Magic - Boston Celtics 1
8. Orono Wor Petchpun - Atty Gol 1
9. Badr Hari - Hesdy Gerges 1
-
7. Irlandia - Algieria 1
8. Polska - Francja 1
9. Norwegia - Czarnogóra 1
10. Hiszpania - Arabia Saudyjska 1
11. Szwecja - Bośnia i Hercegowina 1
12. USA - Turcja 1
13. Sporting Club de Portugal - MMTS Kwidzyn 1
14. GP Turcji - Fernando Alonso
15. Japonia - Anglia 2
16. Polska - Francja 1 (3-2)
17. Paragwaj - Wybrzeże Kości Słoniowej 2
18. Polska - Słowacja 1
-
8. Kolejka - 30 maja
Tarnów - Leszno 2
Częstochowa - Wrocław 2
Gorzów - Toruń 1
Bydgoszcz - Zielona Góra 2
1 liga
8. Kolejka - 30 maja
Rybnik - Poznań 2
Gniezno - Rzeszów 2
Grudziądz - Miszkolc 1
Daugavpils - Gdańsk 1
2 liga
8. Kolejka - 30 maja
Krosno - Ostrów 2
Rawicz - Łódź 2
Opole - Kraków 1
Lublin - Piła 2
-
8. Bayern Monachium - Inter Mediolan 2 (1-2)
10. MMTS Kwidzyn - Sporting Club de Portugal 1
-
6. San Antonio Silver Stars - Los Angeles Sparks 1
7. Boston Celtics - Orlando Magic 2
8. Rhein-Neckar Löwen - Füchse Berlin 1
9. Phoenix Suns - Los Angeles Lakers 2
-
n Typowanie 2010
Tydzień 15 (17.05.2010 - 23.05.2010)
1. Rotherham United - Aldershot Town (SportKlub 20:45 ŚRO) - Piłka nożna
2. Sevilla FC - Atletico Madryt (TVP Sport 21:25 ŚRO) - Piłka nożna
3. Morecambe - Dagenham & Redbridge (SportKlub 20:45 CZW) - Piłka nożna
4. St. Helens - Hull Kingston Rovers (SportKlub+ 21:00 PIĄ) - Rugby
5. Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin (TVP Sport 15:20 SOB) - Piłka nożna
6. Blackpool FC - Cardiff City (SportKlub 16:00 SOB) - Piłka nożna
7. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz (TVP Sport 17:50 SOB) - Piłka nożna
8. Bayern Monachium - Inter Mediolan (nSport 20:40 SOB) - Piłka nożna
9. Palmeiras Sao Paulo - Gremio Porto Alegre (SportKlub 23:30 SOB) - Piłka nożna
10. Unibax Toruń - Caleum Stal Gorzów Wielkopolski (TVP Sport 16:00 NIE) - Żużel
11. Betard WTS Wrocław - CKM Włókniarz Częstochowa (TVP Sport 18:00 NIE) - Żużel
12. Corinthians Sao Paulo - Fluminense Rio de Janeiro (SportKlub 21:00 NIE) - Piłka nożna
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!
Życzę powodzenia w typowaniach!
Tabela:
1. El Loco 145
-. Brutus 145
3. Marco97 141
4. lukas_k 137
5. luk122003 136
6. xxlukasz91xx 134
7. Jacek Miszcz 133
8. Przemek0700 129
9. nin 128
10. andi12 122
11. alan95 117
12. MZKS1929 110
13. jarek999 83
14. jacekplacek 58
15. trojan 46
16. Krzysiek_ 44
17. Yaneiro 20
--. Dawid6237 20
19. qumil1000 14
20. mariuszo21 11
21. tvn 8
-
20. UD Almeria - Sevilla FC 2
28. Boulogne - Stade Rennes 2
29. RC Lens - Girondins Bordeaux 2
30. Lorient - OSC Lille 2
31. Olympique Lyon - Le Mans 1
32. Olympique Marsylia - Grenoble Foot 38 1
36. Sochaux - AJ Auxerre 2
37. Toulouse FC - AS Monaco 2
39. FC Barcelona - Real Vallalolid 1
40. Malaga CF - Real Madryt 2
41. Orlando Magic - Boston Celtics 1
n Typowanie 2010
w Archiwum: typowania, plebiscyty forumowe
Opublikowano
Dodatkowe spotkania:
5. Urugwaj - Niemcy (TVP Sport 20:20 SOB) - Piłka nożna
6. Holandia - Hiszpania (TVP Sport 20:20 NIE) - Piłka nożna
PS. Przypominam o możliwości wytypowania dokładnego wyniku 1 spotkania!