-
Postów
67 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez CHRIS
-
-
Pewno na zakończeniu filmu był dograny stary jingiel, wątpie żeby to była wpadka
-
Czy miałby ktoś skany z SUPER TV i TELE Tygodnia z okresu 1992-1994?
-
Źródło: Tym razem to nie były Nowiny Jeleniogórskie, ale Bałtyckie Zbliżenia: http://bibliotekacyfrowa.eu/dlibra/doccontent?id=2176
Jeśli klikniecie na przycisk "Struktura" wyświetli się wybór wydań. W trakcie pisania tego postu w nagromadzonych wydaniach Starych Zbliżeniach są WSZYSTKIE ramówki TVP1 i TVP2 od 06.12.1979 do... 21.07.1993!
Dzięki za link Fajna sprawa z tym archiwum, brakuje mi tu jeszcze lokalnych i zagranicznych Może są gdzieś podobne strony o archiwach....???
-
Dawne loga stacji należących do sieci Odra:
TVR BRYZA - Szczecin:
TV VIGOR - Gorzów Wielkopolski:
TV 51 - Zielona Góra:
TELEWIZJA DOLNOŚLĄSKA ''TeDe'' - Wrocław:
-
Czy ktoś posiada ramówki Sky Orunia z lat 93-95 oraz TVP 1 i TVP 2 z dn. 24. Października 1992 (40-lecie TVP)
Bardzo bym prosił o zamieszczenie
-
U mnie to: RTL7 i POLSAT 2 a z zagranicznych: RTL, VOX, ONYX, 123SAT
-
Pamiętam bardzo dobrze ten program. Zainteresowałem się nim jakoś w 2001 roku i lubiłem go co tydzień oglądać, zwłaszcza opowieści o duchach czy UFO
Jeśli chodzi o sam program, początkowo był nadawany od 1998 roku jakoś po 17:00 (tylko nie pamiętam w który dzień :-/).
Na początkach były poruszane tematy bardziej popularnonaukowe - coś bardziej pod ''Strefę Tajemnic'' pokazywaną jeszcze nie tak dawno przez POLSAT, dopiero w 2000 roku przeszli na tematy paranormalne i przenieśli program na pory późno-wieczorne w każdą niedzielę.
Szkoda że nie ma już tego programu, coż... nic nie trwa wiecznie
-
Dla mnie kultowe to: Alf, MacGyver, Drużyna A, Niestraszony, Uliczny Jastrząb, Magnum, Moje drugie Ja
Z Polskich to: Alternatywy 4, Zmiennicy, W Labiryncie (Telenowela)
-
Zacytuję ramówkę z 1 strony tego wątku, którą umieścił Paweł_h10:
SCREENSPORT - 02.02.1991
08.00.Kick boxing
09.00.Bilard
11.00.Amerykańska koszykówka akademicka
13.00.Wyscigi samochodów olbrzymów
14.00.Sporty motorowe
15.00.Koszykówka-liga NBA (mecz San Antonio-Houston)
17.00.Sporty Siłowe
18.00.Hiszpański Sport
18.15.Narciarstwo zawodowe
19.00.Wyscigi na lodzie
20.00.Świat mistrzów
20.30.Transmisje z wyscigów samochodowych i motocyklowych(live)
21.30.Wyscigi konne w Francjii
22.00.Golf
00.00.Zawodowy Boks
Dodatkowo ramówki zagranicznych stacji TV:
TELE 5 - 21.05.1988
06.00 Video nonstop
07.00 Sounds of Silence
07.55 Wiadomości (co godzinę do 19.55)
08.00 Mężczyzna dziewcząt
09.00 Bim Bam Bino - Program dla dzieci
10.00 Film Fabularny
12.00 Gambler - Quiz
13.00 Off beat
14.00 Bim Bam Bino - Program dla dzieci
15.00 Sport
16.00 Kino
17.00 Live at 5
18.00 Przegląd Pozdrowień
19.00 Świat Sportu
20.00 Mobil
21.00 Hard'n'heavy
22.00 Wczoraj
23.00 Pełny Tour
00.00 Gorący Ogień
01.00 Nocny Expres
02.00 Le Mans - Francuski Film Fabularny
03.30 Special: Londyn rock festiwal
05.00 Video nonstop
SKY ONE - 24 Lipca 1993
07.00 54, Gdzie Jesteś? - Serial Komediowy
07.30 Rin Tin Tin - Serial Przygodowy
08.00 Fabryka Śmiechu - Kreskówki
13.00 Gwiazdy Wolnej Amerykanki
14.00 Pogoda dla Bogaczy - Serial
15.00 Zaczarowani - Serial Komediowy
15.30 Fakty z Życia - Serial Komediowy
16.00 Kreskówki
17.00 Książęta Hazardu - Serial Komediowy
18.00 Gwiazdy Wolnej Amerykanki
19.00 Beverly Hills 90210 - Serial
20.00 Błysk - Serial
21.00 Nierozwikłane Zagadki - Program Dokumentalny
22.00 Gliny I - Reportaże z Akcji Policyjnych
22.30 Gliny II - Reportaże z Akcji Policyjnych
23.00 Gwiazdy Wolnej Amerykanki
24.00 Program Rozrywkowy
SUPER CHANNEL - 24 Lipca 1993
12.00 C & A
13.00 Videogenerator
17.00 Magazyn Ekologiczny
17.30 Magazyn Mody
18.00 Scena Super
18.30 Obraz
19.00 Wieczór Filmowy
19.45 Historia Jacka Londona - Dramat produkcji USA
21.30 Koleje Losu
22.00 Wiadomości
22.30 Scena Super
23.00 Złoty Okres Rock'n'Rolla
00.00 Absolutnie Na Żywo
01.00 Videogenerator
RTL - 8 Lipca 1995
05.40 Pinokio - Serial Animowany
06.05 Księżniczka Lila - Serial Animowany
06.30 Sharky i George - Serial Animowany
06.55 Podróże Guliwera - Serial Animowany
07.20 Hero Turtles - Serial Animowany
07.45 Dwa Głupie Psy - Serial Animowany
08.10 Dziki Zachód - Serial Animowany
08.40 Kapitan Planeta - Serial Animowany
09.05 Powrót do Przyszłości - Serial Animowany
09.35 Power Rangers - Serial
10.00 - 11.20 Disney & CO - Blok filmów i seriali z wytwórni Walta Disneya
11.20 Marzenia Kalifornijskie - Serial Komediowy
11.45 Książę Bel-Air - Serial Komediowy
12.10 Pełna Chata - Serial Komediowy
12.45 Liczna Rodzinka - Serial Komediowy
13.10 Kto tutaj jest Bosem? - Serial Komediowy
14.10 Robert - Serial
15.00 Tenis: Transmisja z turnieju w Wimbledonie, Finał Pań
17.45 Westerdeich - Serial Familijny
18.45 Aktualności
19.10 Aber Hallo - Show Franka Elstnera (powt.)
20.15 Ślub Marzeń - Show Lindyde Moll z 1994 roku
22.00 Jak, Proszę?! - Show Satyryczne
23.00 Sobotnia Noc - Komedia, Satyra i Muzyka
24.00 Więzienie III - Film produkcji USA z 1987 roku
01.35 Nie umieraj w młodości - Film produkcji USA z 1986 roku
03.10 Na Co do Kina - Yankee Zulu
03.40 Ponadnaturalni - Horror produkcji USA z 1985 roku
05.00 Seriale Animowane
SAT 1 - 8 Lipca 1995
05.50 Za Galaktyką w Lewo - Serial
06.20 Mój Mały Pony - Serial Animowany
06.45 Halo, Bobby! - Serial Animowany
07.10 Don Coyote i Sancho Panda - Serial Animowany
07.35 Feivel - Serial Animowany
08.05 Conan - Serial Animowany
08.30 Doug - Serial Animowany
09.00 Po dwudziestu Latach - Komedia Kryminalna produkcji Włoskiej z 1985 roku
10.50 Superhuman Samurai Cyber-Squad - Serial
11.20 Highway II - Komedia USA z 1984 roku
13.20 Mr. Smith - Serial Komediowy
13.50 Catwalk - Serial
14.45 Cagny & Lacey - Serial Kryminalny
16.45 Baywatch - Serial
17.45 Wiadomości
17.55 SKL - Gra o Miliony
18.00 Piłka Nożna
18.30 Idź na Całość! - Teleturniej
19.30 Koło Fortuny - Teleturniej
20.15 Pasterka Św. Katarzyny - Film Austriacki z 1955 roku
22.10 Mann-O-Mann - Show
23.10 Fascynacje Nagim Pięknem - Erotyczny produkcji Francuskiej z 1989 roku
00.00 Raport o Uczennicach - Erotyczny produkcji Niemieckiej z 1971 roku (3)
01.25 Śmiertelna Siła - Kryminalny produkcji USA z 1988 roku
03.05 Kobiety w Reklamie
03.35 Hotelowy Podglądacz - Erotyczny produkcji USA z 1984 roku
-
Był taki kanał. Nadawał od 1984 do 1993 roku.
-
Widzę że pamiętacie bardzo dobrze teleturniej ''Piraci'' - również był to jeden z moich ulubionych teleturniei
Znalazłem troche informacji na temat samego programu oraz Rafała Rykowskiego na stronie lokalnego ośrodka TVP Bydgoszcz:
Rafał Rykowski to oczywiście teleturniej Piraci, który „żeglował” po wszystkich antenach telewizji publicznej. Byli zatem „Piraci” na antenie Programu I i II, później zaś „Piraci w Tawernie” i w TV Polonia. Później, teleturniej „Piraci” zawędrował na festiwal twórczości telewizyjnej w Montreux (Szwajcaria), gdzie jako jedyny w historii polskiej telewizji program (do tej pory) dostał nominację do „Złotej Róży” w kategorii game show.Potem przyszedł czas na nowe wyzwania jakimi stały się programy „Kocham Bydgoszcz” i krótko potem „Kocham Polskę” – teleturnieje, które w lekkiej formie pokazywały piękno naszego kraju. Wkrótce na antenie programu I Telewizji Polskiej pojawił się teleturniej 21, który był adaptacją słynnej amerykańskiej edycji (NBC).
Od paru lat Rafał Rykowski na antenie regionalnej „Trójki” działa także jako producent programów wakacyjnych. Cykl programów pt. „Lato z Trójką” – w lecie 2006 roku przewędrował niemal całe województwo kujawsko-pomorskie, wszędzie pokazując spektakularne wydarzenia takie jak Piknik Archeologiczny w Biskupinie, zawody balonowe we Włocławku czy przyznanie toruńskich Katarzynek.
Jest również producentem, program Planetarium o astronomii (nadawanego z Torunia), który w roku 2006 pokazał dla telewizji ogólnopolskiej zaćmienie słońca z Side w Turcji. Aktualnie Rafał Rykowski prowadzi popularny teleturniej „Made in Poland” dla anteny TV Polonia, za pośrednictwem której co tydzień łączy się telefonicznie z Polakami rozsianymi po całym globie...
...Doskonale pamiętam jak teleturniej był emitowany na TVP2, i TV POLONIA, jeszcze gdzieś mi tam świta że w paśmie wspólnym TVP3 również był emitowany, a program był nadawany bodajże w godzinach popołudniowych 14/15... Sobota, Niedziela? - nie pamiętam... Co do Polsatu i teleturnieju Piraci-Show to jakoś go nie kojarze...
Co do byłych seriali i programów to bardzo dobrze pamiętam: ''Badziewiaków'' na TVP2 w roku 1999. Serial był kręcony w Teatrze Żydowskim w Warszawie z udziałem publiczności i 'chyba' zawsze na początku Piotr Bałtroczyk zapowidał każdy odcinek... Ten serial zawsze lubiłem oglądac... Jeszcze w 1999/2000 roku było coś takiego jak ''Taksówka z Numerem 1'' w TVP1, gdzie główną rolę grał Piotr Gąssowski, a w roli pasażerów bardzo znani polscy aktorzy...
Z programów to warto wspomniec o: ''Glinach'' nadawanych w godzinach wieczornych na TVP1, bodajże w okresie 1995-1997 czy TVN-u: ''Pod Napięciem'', ''Nie do Wiary'', ''Supergliny'', ''Na Ratunek'', ''Granice''czy ''Noktowizjer'' z serią: ''Kryminalna Jarasija'' :)
-
TV ES Poznań
15 kwietnia 1994 (piątek)
...
I to jeszcze ta ramówka, którą sam jakiś czas temu opublikowałem w sieci
-
Prawdziwa amatorka, o wiele bardziej niż lokalne kanały Polonii 1
Mam prośbę: Czy mógłby ktoś wrzucić ramówki Top Canalu najlepiej z 1994 roku Z góry dziękuję
-
-
Ramówki z Sylwestra 1998 roku:
TVP1
06.00 Kawa czy Herbata?
08.00 Inny Świat - Serial USA
08.20 Giełda - Magazyn
08.30 Wiadomości i Pogoda
08.45 Kroniki Narni - Serial produkcji Angielskiej
09.15 Mama i Ja - Program dla dzieci
09.30 Domowe Przedszkole - Program dla dzieci
10.05 Twist przez całą Dobę - Film Muzyczny produkcji USA z 1961 roku
11.30 Dom pełen Zwierząt - Program Edukacyjny
11.40 Blues Rock Guitar - Program Edukacyjny
11.50 Narodziny - Serial Dokumentalny produkcji Francuskiej
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn Notowań
12.50 Podróże z Mikołajem - Teleturniej
13.25 Kotek - Film dla dzieci produkcji Rosyjskiej z 1996 roku
14.45 Jacek ''Kobra'' - Program dla dzieci
15.00 Flesz-Wiadomości
15.05 Diariusz rządowy - Magazyn
15.30 Teleexpress Junior
15.40 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy
16.30 Klan - Telenowela
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to Melodia? - Teleturniej
17.50 Rower Błażeja - Program dla młodzierzy
18.35 Wieczorynka: Opowieść o Emmecie i Wielkim Świątecznym Konkursie - Film Animowany USA
19.30 Wiadomości, Sport i Pogoda
19.50 Orędzie Noworoczne Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
20.10 Niesamowita McCoy - Sensacyjny USA 1993
21.55 Przeboje '98 - Program Muzyczny
22.55 Sylwester z Jedynką (1)
23.58 Toast z Jedynką
00.05 Sylwester z Jedynką (2)
00.30 Świadek Koronny - Sensacyjny USA 1994
02.00 Tańczmy Razem - Pokazy Mistrzów Tańca
02.55 A Teraz Zupełnie z Innej Beczki - Komedia produkcji Angielskiej z 1971 roku
04.20 Zakończenie Programu
TVP2
07.25 Sport Telegram
07.30 Dziennik Krajowy
08.00 Dziadek do Orzechów - Film Animowany
08.30 Programy Lokalne
09.30 Świat Kobiet - Magazyn
10.00 Zrozumieć Śmiech - Film Dokumentalny
10.55 5x5 - Wygrajmy Razem - Teleturniej
11.25 Święta z Willim Wuffem. Milioner dla Mamy - Animowany produkcji Niemieckiej z 1993 roku
13.00 Panorama
13.20 Dziennik Krajowy (powt.)
13.40 50 Lat Światowej Rady Kościołów - Nabożeństwo Ekumeniczne
13.55 Listonosz z Księstwa Seborgii - Film Dokumentalny
14.30 Natalia Kukulska - PULS. Platynowy Koncert
15.15 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny
16.00 Panorama
16.10 Na Łasce Opatrzności - Komedia Francuska z 1993 roku
17.40 Sylwestrowych Nocy Czar
18.00 Panorama
18.10 Programy Lokalne
18.35 Dalej Robię Swoje - Jubileuszowi Goście Wojciecha Młynarskiego - Program Artystyczny
19.30 Przygody Bałwanka - Animowany produkcji Angielskiej
20.00 III Gala Piosenki Biesiadnej (3)
21.00 52. Spotkanie z Balladą: Karnawał w Kopydłowie (1)
22.00 Panorama i Prognoza Pogody
22.30 Sylwestrowych Nocy Czar
22.40 Jeszcze Bardziej Zgryźliwi Tetrycy - Komedia USA 1995 ok. godziny 23:51 Życzenia Noworoczne
00.35 Sylwester 1999 w Polsce
01.20 Konwój - Dramat USA 1978
03.00 Poprawiny czyli II gala Piosenki Biesiadnej
03.55 Zakończenie Programu
PTV
07.00 Księżniczka Szeherezada - Serial Animowany
07.30 Tajemniczy Świat Świętego Mikołaja - Serial Animowany
08.00 Miska Ryżu - Serial Dokumentalny
08.30 Rozmowy na Koniec Roku
08.35 Lustra - Impresja Filmowa
08.50 Rozmowy na Koniec Roku
09.00 Teleskop
09.10 Wasz Edmund Emeryt
09.30 Gorzkie Dziedzictwo - Serial
10.20 Niezwykła podróż Krasnali - Film Animowany Hiszpania
11.40 Dzieci Natury - Serial Przyrodniczy
12.30 Jeane Moreau - Film Dokumentalny
13.25 Murzyn - Komedia Obyczajowa produkcji Francuskiej
15.00 Widnokrąg
15.30 Lunapark
15.50 Kwadrans do Przodu
16.20 Teleskop
16.40 Gorzkie Dziedzictwo - Serial
17.30 Program Rozrywkowy
18.00 Panorama
18.10 Teleskop
18.30 Teleskop Miejski
18.45 Medycyna i Ty
19.00 Śpiewać Każdy Może
19.20 Wywiad Teleskopu
19.30 Telling Lies. Urodzinowy Koncert Davida Bowie
21.00 Zaproszenie na Sylwestra
21.30 Teleskop
21.50 Sport
22.00 Sylwester 1998
01.30 Rock przez Całą Dobę - Muzyczny produkcji USA z 1956 roku
TVN
06.30 Dzień Dobry w TVN
06.35 Kropka nad i
06.55 Dzień Dobry w TVN
07.00 Automaniak
07.30 De De Reporter
07.45 Inspektor Gadżet - Serial Animowany
08.10 Łebski Harry - Serial Animowany
08.35 Bosco - Serial Animowany
09.00 Magazyn NBA
09.30 Esmeralda - Serial Obyczajowy
10.30 Manuela - Telenowela
11.30 Jolanda - Telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Czas to Pieniądz - Teleturniej
13.00 Big Star Party
13.55 Inspektor Gadżet - Serial Animowany
14.20 Łebski Harry - Serial Animowany
14.45 Bosco - Serial Animowany
15.15 Szkoła Złamanych Serc - Serial
15.45 California Dreams - Serial
16.15 Pacyfic Drive - Serial
16.45 Maraton Uśmiechu
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Nasz Człowiek w Parlamencie - Serial
18.00 Esmeralda - Serial
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty, Sport
19.30 Bespieczna Kasa Briana - Teleturniej
20.00 Ślepa Furia - Sensacyjny USA 1989
21.45 Miłość nie zna Granic - Komedia Sensacyjna USA 1992
23.30 Sylwester z Big Star Party
00.00 Życzenia Noworoczne
00.05 Sprawiedliwa Zemsta - Sensacyjny USA 1992
01.45 Big Star Party
02.45 Granie na Ekranie
POLSAT
07.00 Piosenka na Życzenie
08.00 Garfield - Serial Animowany
08.30 Żar Młodości - Serial Obyczajowy
09.25 Zagubieni w Afryce - Król Słoń - Przygodowy produkcji Angielskiej z 1994 roku
11.15 Księżniczka Futbolu - Komedia USA 1993
13.00 Niedźwiedź pana Adamsa - Przygodowy USA 1990
14.15 Zapisano w Niebie - Komedia USA 1987
16.00 Informacje
16.15 Budka Suflera - Program Rozrywkowy
17.00 Sabrina: Nastoletnia Czarownica - Serial
17.30 Perła - Serial Komediowy
18.00 Pomoc Domowa - Serial
18.30 Dharma i Greg - Serial Komediowy
19.00 Allo, Allo - Serial Komediowy
20.00 Idź na Całość - Show
20.50 Losowanie LOTTO
21.35 Top Dog - Komedia Sensacyjna USA 1994
23.10 Wyniki Losowania LOTTO
23.15 Szopka Noworoczna
00.10 Żądło - Komedia Sensacyjna USA 1973
02.25 Emmanuelle - Erotyczny Francja 1974
04.15 Pożegnanie
RTL7
06.20 Miłość i Dyplomacja - Serial
06.45 Na Zawsze - Serial
07.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew
08.40 Świat Pana Trenera - Serial Komediowy USA
09.05 Dziewczyna z Komputera - Serial
09.30 Sunset Beach - Serial
10.15 Król Wzgórza - Obyczajowy USA 1993
12.00 Uśmiech Losu - Serial
13.00 Teleshopping
14.15 Miłość i Dyplomacja - Serial
14.40 Podaj Dalej - Teleturniej
15.10 Ukryta Kamera
15.30 Odjazdowe Kreskówki: Casper, Woody Woodpeacker, Simba - Król Lew
16.45 Dziewczyna z Komputera - Serial
17.10 Kameleon - Serial USA
18.00 Sunset Beach - Serial
18.50 7 Minut - Wydarzenia Dnia
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 - 24.00 CZWARTEK DETEKTYWÓW:
20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995
21.45 Columbo - Serial
23.05 Wydział Zabójstw - Serial
00.00 Dziewczyna z Komputera - Serial
00.25 Kameleon - Serial
01.05 Zoom - Magazyn Sensacji
01.35 Muzyka do Białego Rana
NASZA TV
07.45 Świat Biznesu
08.00 Opowieści z Klonowego Miasta - Serial Animowany
08.30 Baśnie Braci Grimm - Serial Animowany
09.00 Nie ma jak w domu - Serial
09.25 Szczęśliwa Ósemka
09.55 Stella z planety Stellaris - Serial
10.45 Piękni i Sławni czyli Nasza Wizyta u..
11.15 City - Serial
11.40 Antonella - Serial
12.30 Wygraj! Wyśpiewaj! - Koncert Świąteczny
14.05 Kopciuszek - Rewia na Lodzie - Animowany USA 1994
15.00 Stella z planety Stellaris - Serial
15.55 Już prawie Czwarta - Informacje, ciekawostki, porady
16.15 Złodziej Dzieci - Obyczajowy produkcji Włoskiej z 1993 roku
18.15 Finał Miss Modelek
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA 1995
21.45 Studio Agnes
21.50 Za Głosem Serca (1) - Obyczajowy Włochy 1997
23.20 Music Hall Varietes - Przeboje lat 50 i 60
23.50 Nowy Rok w Naszej TV
00.20 Music Hall Varietes
00.50 Hackerzy - Film produkcji Hiszpańskiej
02.35 Techno Party - Program Muzyczny
TMT
07.00 Program dnia
07.05 TV Shop
08.00 Filmy Animowane dla dzieci
12.30 Zdumiewający Amsterdam - Film Dokumentalny
13.00 Siedmiomilowe Trampki - Film dla dzieci produkcji Polskiej
13.15 Sylwestrowe Przeboje
14.00 Zawody: Tancerz - Serial Dokumentalny
15.00 Filmy Animowane dla dzieci
15.30 Siedemnaście Mgnien Wiosny - Serial Wojenny ZSRR
17.00 Country i Western (1) - Koncert
18.00 Smak Muzyki - Magazyn
19.00 Filmy Animowane dla dzieci
20.00 Sylwestrowy Koncert Życzeń
21.00 Country i Western (2) - Koncert
22.00 Stary Dobry Rock'n'Roll - Koncert
23.00 Dzika Orchidea - Erotyczny USA 1989
00.45 Stary Dobry Rock'n'roll - Koncert
POLONIA 1
06.00 Top Shop
13.30 Namiętności - Telenowela
14.30 Top Shop
17.00 Syrenka Maco - Serial Animowany
17.30 Celeste -Serial
18.30 Przysmaki Życia - Program Małgorzaty Potockiej
19.30 Top Shop
20.00 Mężczyźni Wolą Blondynki - Musical USA 1953
21.50 Sylwester w Polonii 1
22.20 Top Shop
22.30 Sylwester w Polonii 1
00.30 Noc w Operze - Komedia USA 1935
02.10 Sylwester w Polonii 1
Źródło: ANTENA
P.S. Interesują mnie ramówki z sylwestra 1996 i 1997 roku, jak ktoś posiada niech zamieści. Z góry dziękuję.
-
Witam. Jestem tu nowy i właśnie czytam ten wątek. Moja specjalność to głównie archiwalne gazety telewizyjne z lat 90-tych. Jak dobrze pójdzie na dniach wrzucę na fotosika cały tygodnik ''TELE MAGAZYN'' z 1996 roku.
P.S Interesował by mnie tygodnik TO i OWO z lat 94,95 i 96. Jakby ktoś miał proszę o umieszczenie.
Archiwalne ramówki stacji telewizyjnych i radiowych
w Wspomnień czar
Opublikowano
Piątek, 29.11.1991 roku
PRO 7
07:45 Trick 7 - Blok dla dzieci
08:30 Mister Ed - Serial
08:55 Niedźwiedzie są wolne - Serial
09:25 Agentura Maxwell - Serial
10:25 Tysiąc Mil Kurzu - Serial
11:20 Całkiem duża klasa - Serial
11:40 Barney Miller - Serial
12:05 Wdowy Caufieldów - Serial
13:00 Perry Mason - Serial
14:00 Trick 7 - Blok dla dzieci
14:55 Film Fabularny
16:35 Wiadomości
16:45 Mocno ale Serdecznie - Serial
17:35 Trick 7 - Blok dla dzieci
19:30 Bill Cosby Show
20:00 Wiadomości
20:15 Ostatni Przechodzeń - Film Fabularny
21:50 Wiadomości
22:05 Ulice San Francisco - Serial
23:05 Swobodna jazda z tamtej strony - Film Sensacyjny
00:45 M.A.S.H. - Serial
01:10 Hawk - Serial
RTL PLUS:
09:00 Powrót Anioła - Serial
09:45 Bogactwo i Piękno - Serial
10:00 Wyścig ze śmiercią - Serial
11:00 Showladen
11:30 Dzika Róża - Serial
12:10 Smith i Jones - Serial
13:05 O jednego ojca za dużo - Serial
14:20 Historia Springfieldów - Serial
15:05 Klan wilków - Serial
15:50 Chips - Serial
16:40 Ryzykownie - Quiz
17:10 Cena jest słuszna - Quiz
18:00 Dzika Róża - Serial
18:45 Wiadomości
19:15 Eskadra Pacyfiku 214 - Serial
20:15 Airwolf - Serial
21:10 Miasteczko Twin Peaks - Serial
22:00 Magazyn Piłkarski
23:05 Tutti Frutti - Show
23:55 Wiadomości
SCREENSPORT
08:30 Kręgle
09:30 Futbol Amerykański
10:30 Eurobics
11:00 Wyścigi Samochodowe
15:00 Eurobics
15:30 Golf
18:30 Sporty Motorowe
19:00 Rajd Samochodowy Lombardii
20:00 Slalom Narciarski
21:00 Magazyn Sportowy Gillette
22:00 Wyścigi Formuły 1
23:00 Koszykówka, Liga NBA
00:00 Boks