Jump to content

radek12

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About radek12

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Patrzenie i "zaangażowanie" nic tutaj nie dadzą jeśli nie ma się wiedzy i nie zna zasady działania. Można sobie tylko narobić "bigosu" jak to słusznie zauważył mp107 Dziękuję za rzeczową odpowiedź (również mp107). Od razu tak trzeba było bo szkoda zaśmiecać forum bezproduktywnymi postami, postami tylko dla samej pisaniny na ilość.
 2. Dreambox DM920 1. Jaki plik/pliki i skąd trzeba zrobić backup żeby po zmianie image na inny nie robić znów wyszukiwania kanałów? 2. Chcę zrobić porządek, po zainstalowaniu nowego image, z listami programów czyli z całym śmietnikiem niepotrzebnych mi list programów np. niemieckich, tureckich, itd., itp. Potrzebuję zostawić tylko listę swoich faworyzowanych radiowych i telewizyjnych, cała reszta do usunięcia, które pliki i jak wyglądają ich nazwy które muszą zostać i za co są odpowiedzialne a które można usunąć z folderu etc/enigma?
 3. Dreambox DM920, 1 głowica Broadcom BCM45308 FBC DVB-S2X z dwoma wejściami, 1 pojedynczy nie Unicable konwerter, OpenATV 6.5 17/08/20 1. Jak ustawić ustawienia tunera aby maksymalnie wykorzystać jego możliwości oglądania i nagrywania programów? 2. Jak ustawić ustawienia tunera aby sprawdzić(czułość)/ile programów znajduje tuner nr2 względem tunera 1 Inaczej mówiąc: przewód z konwertera podłączony do wejścia nr2 głowicy. Mam włożoną drugą głowicę z 2 wejściami SiLabs Si21662B i 2 wejście w porównaniu do 1 jest mniej czułe tzn. znajduje o 15 programów mniej niż wejście 1. Skan
 4. Pure2-v6.5-001 Dlaczego w informacji o ilości pamięci flash pokazuje tylko 960,3MB? Tuner ma 2GB pamięci RAM i tu powinno być koło 2GB
 5. Nie mogę nigdzie znaleźć oscama bez em. Czy wersja z em będzie działać? Jaki najlepszy image dla tego tunera? Zależy mi na stabilnej pracy, szybkim przełączaniu programów, dobrej jakości obrazu i od czasu do czasu nagrywaniu na dysk. Karta TNK Smart HD+.
 6. Karta Smart HD+ jest samodzielna, bezpośrednio w czytniku kart. A jakiś konkretny numer oscama? Skonfigurować tzn. plik config podmienić? Tak mam na Vu+ Solo 2, gdzieś na innym forum znalazłem ten plik config dla TNK Smart HD+. Czy są oscamy oddzielne dla HD i 4K, czy nie ma znaczenia? Oscam musi być pod konkretny image (firmware), czy bez znaczenia?
 7. Co muszę zrobić aby uruchomić kartę TNK Smart HD+ (sama karta bez sparowanego modułu CI+)?
×
×
 • Create New...