Jump to content

Maxim

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About Maxim

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kto ma własny dekoder zapraszają po odbiór dekodera platformy. Karty cameleon na razie zostają. Czy wymienią w lipcu na inne, zobaczymy.
 2. Kto zbyt łapczywie je może się udławić. ''Kowalski'' też potrafi liczyć,nawet bogaty. Chyba że jest ''uzależnionym zombie''.
 3. Pomijając piratów zwykłym abonentom posiadającym prywatny sprzęt zależy na dalszym korzystaniu z własnego z oczywistych powodów. Jest lepszy od szrotu oferowanego przez C+. Nie każdy toleruje brak edycji listy kanałów, samokasujące się nagrania, zawiechy itp. Przystałbyś na ofertę Play,Orange gdyby oferta polegała na tym że, o.k damy Panu kartę sim ale tylko z naszym telefonem żadne tam ajfony itp? Oczywiste jest że zmiany nastąpią. Ambitni odejdą,uzależnieni podwiną ogony i wezmą co dadzą. Straci na zyskach C+ (pewnie niewiele) dystrybutorom spadnie sprzedaż tunerów niezależnych.
 4. I tu Szanowny Kolega trafił w sedno,demokracja technologiczna to podstawa !😎
 5. Dla zwykłego odbiorcy jak ja, nie ma znaczenia sposób zabezpieczenia sygnału. To jakość i możliwości oferowanego sprzętu przez C+ jest problemem . Posiadacze własnego sprzętu wiedzą o co chodzi. Kto chciałby używać wifibox+ mając własny Vu+ chyba tylko masochista. Stawianie abonenta pod ścianą, czyli bierz co dajemy albo spadaj to strzał w kolano C+.
 6. Pozostawienie wyboru abonentowi było by dobrym rozwiązaniem. Kto chce odbierać na własnym tunerze sat otrzymuje moduł cam sparowany z kartą. I to powinno działać z tunerami lub tv posidającymi wejścia na moduły. Traktowanie abonenta posiadającego sprzęt o kilka klas lepszy od wypożyczanego, jak potencjalnego pirata to gruba przesada. Co by to było, gdyby operatorzy komórkowi sparowali telefony z kartami sim, nie dając możliwości wyboru telefonu?
 7. Otrzymałem właśnie wspomniane powyżej pismo od C+ . Dekodery jakie posiadam to, własny Humax icord HD z modułem ASTON , oraz dekoder platformy wifi Premiumbox+ . Oba z HDD . Dwie karty cameleon (dotychczasowa umowa z multiroomem). Udałem się do punktu C+ i co otrzymałem ? Szczytowe osiągnięcie elektroniki wifiboxa+. Karty cameleon zostały. Poniewczasie jak poczytałem sobie na forum o "przebojach" z tym dekoderkiem to oblałem się zimnym potem. TO COŚ nie działa z hdd wpiętym do usb. Używałem sprzętu własnego bo miałem dość "cyrków" z poprzednimi dekoderami platformy Pace i Philipsem. Umowa przedłużona, ale mam jeszcze 14 dni na rezygnację. Chyba szkoda tracić nerwy na walkę z ich sprzętem i konsultantami. Skoro pozostawili mi cameleony to sparują z dekoderami czy od lipca wymienią na caymany?
×
×
 • Create New...