Jump to content

stigman88

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About stigman88

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem posiadaczem tego dekodera. Wcześniej miałem przez pewien czas ICU100. Kilka moich wniosków: -pilot - lekki, zbyt lekki. Tani plastik z Chin. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z gorszy pilotem. Guziki wciskają się topornie. De facto, ten pilot to ten sam model, co dołączany jest do ICU100, ale pilot od dekodera ICU został wyprodukowany z Indonezji, jest cięższy, ma lepsze w materiały i guziki pracują o wiele lepiej. Nie wiem, dlaczego Orange serwuje takie szajs klientom. W tej sprawie będę dzwonił i żądał jego wymiany. -Dekoder - oparty na Broadcom BCM72604, 7000 DMIPS, 8GB Storage, 2GB RAM. Dwa rdzenie. W moim odczuciu sprzęt działa szybciej niż ICU100. Myślę, że w tej kwestii ma duże znaczenie soft od Orange, który jest niedopracowany. Sprzęt jest mały, kompaktowy. Nie posiada zegara. Ogólnie jestem zadowolony z urządzenia. Nie potrzebuję opcji podpięcia dysku czy opcji wejścia optycznego.
 2. Przecież tam nic nie ma na temat tego dekodera. Tam nic nie ma na temat tego dekodera.
 3. Jeśli już mowa o dekoderach, to czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Orange nie udostępnia pełnej specyfikacji sprzętu? Mam tu na myśli chipset, procesor...itp. Ostatnio dzwoniłem do Samsunga w sprawie ICU100. Odpowiedź: nie mają informacji na temat tego urządzenia. Sprzęt został wyprodukowany dla Orange przy współpracy z Samsungiem.
 4. Wyceniać po polsku. Myślisz, że każdym konsument [beep] po gaciach, gdy ma zapłacić świadomie więcej za sprzęt o przyzwoitych parametrach i być zadowolonym z jego użytkowania? Po prostu są konsumenci, którzy wiedzą, co chcą.
 5. To jest Livebox na rynek francuski. Nie od dziś wiadomo, że Orange - Francja, to nie to samo co Orange - Polska. Czytając specyfikację ich dekoderów, to można sądzić, że na rynek polski wychodzą modele zrobione przez Orange o bardzo podstawowych parametrach. Uważam, że jeśli firma świadczy usługi na rynku polskim, to powinna dostarczać sprzęt na rynku polskim o takiej samej specyfikacji jak na rynku francuskim.
 6. Niestety. Dzisiaj technicy przynieśli mi ICU100, ale jutro będę dzwonił do Orange w sprawie wymiany.
 7. Propozycja dotyczyła IWU200, które jest oferowane na infolinii dla światłowodu również. ICU100 dostępny jest w salonach, a tylko w niektórych na stanie mają IWU200. Stąd też moje zapytanie czy ktoś ma REALNE porównanie obu sprzętów, a nie z papieru. Ponieważ o ile mogę przetestować ICU100 w salonie, o tyle z IWU200 jest problem.
 8. Z nieoficjalnych źródeł Netflix zostanie dodany do IWU200.
 9. horizon 4/mediabox już w holenderskiej ofercie https://www.ziggo.nl/televisie/mediaboxen/mediabox-next#start
 10. Rozumiem, że jesteś posiadaczem dekodera IWU200?
 11. Czy ktoś miał styczność w dwoma dekoderami i może podzielić się info. na temat działania tych dwóch sprzętów? Dostałem propozycję podpisania umowy z Orange: dekoder ICU 100 jest w salonach i nie mam możliwości sprawdzenia na miejscu dekodera IWU 200. Zastanawiam się czy IWU 200 jest szybszym dekoderem, ma płynniejsze przełączanie kanałów i czy ogólnie wypada na plus w porównaniu z ICU 100.
 12. Czy ten dekoder jest lepszy od ICU 100? Macie jakieś porównanie? https://www.sagemcom.com/press-events/press-release/detail-view/news/sagemcom-launches-the-iwu-200-set-top-box-of-orange-poland-introduced-on-the-market-mid-august/?tx_news_pi1[controller]=News&tx_news_pi1[action]=detail&cHash=71c1655dfcccb48780e04897a9d86bba
 13. Czy masz porównanie jakości programów HD z innymi dostawcami lokalnymi? Czy Orange TV ma obraz wyraźny, bez rozmywającego się obrazu, jakiejś pikselozy? Cały czas analizuję zakup Orange TV dobrej ofercie, ale nie wiem jak z jakością programów. Dotychczas moim dostawcą był Vectra. Tak wygląda oferta francuskiego Orange. https://boutique.orange.fr/nouveautes/decodeur-tv-uhd/ Czy więcie co to za sprzęt?
 14. Hmm, postaram się coś wynegocjować. Gdzie najlepiej dzwonić? Zależy mi na 4K bo ten podstawowy dekoder irytuje mnie niedopracowanym graphynem.
×
×
 • Create New...