Jump to content

cwikla007

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About cwikla007

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Nie wina instalatora z jakiej platformy i jakie dekodery użytkownik sobie zakupi.. To według rozumowania kolegi Support458 najpierw trzeba zakupić dane dekodery a później projektować/ wykonywać instalację? Problemem są dekodery CP które zamykają ścieżki. Oczywiście nie mam problemu z przeprogramowaniem multi na częstotliwości evobox1 czy evobox2. Ale jak np. rozwiązać problem w budynku wielorodzinnym? Gdzie powiedzmy jest 6 rodzin z Evoboxem ? Kto pierwszy ten lepszy? Przecież evobox daje tylko 3 możliwości wyboru konwerterów ( 3 grupy częstotliwości). Technologia unicable jest napewno technologią przyszłościową i miejmy nadzieje że również dostawcy pójdą z duchem czasu. Pozdrawiam
 2. Tak zgadza się są do wyboru jeszcze dwa konwertery ale na tych częstotliwościach nie działa multi, musiałbym go przeprogramować. A co jeżeli w instalacji będzie np. 4 szt dekoderów Evobox ? Musi być możliwość wpisania z ręki kanałów ( częstotliwości ) na którym ma pracować dany dekoder.... Właśnie tylko gdzie i jak?
 3. Evobox po ustawieniu konwertera inverto wykorzystuje 4 częstotliwości, które są pierwszymi 4 kanałami multischwitcha. Pytanie moje czy mogę w dekoderze 5500s wpisać z ręki inną częstotliwość niż te które są tam dostępne ? Częstotliwości na których działa dekoder po wybraniu konwertera inverto: • Wyjście IF kanał 1 (SCR0) - 1210MHz• Wyjście IF kanał 2 (SCR1) - 1420MHz• Wyjście IF kanał 3 (SCR2) - 1680MHz• Wyjście IF kanał 4 (SCR3) - 2040MHz Niżej częstotliwości na których pracuje multischwitch :
 4. Witam, w dużym domu jednorodzinnym zrobiłem instalacje unicable na bazie multischwitcha srm 522 z podłączonym konwerterem quatro. Zastosowałem rozgałęźniki i do nich został podłączony każdy kabel z instalacji. Po podłączeniu dekodera pvr i wybraniu konwertera inverto idlb-qudl42-uni2l-1pp zostały zajęte pierwsze 4 kanały na multi 1 (1210MHz), 2 (1420MHz), 3(1680MHz), 4(2040MHz) niby wszystko ok, do momentu podłączenia drugiego dekodera 5500s i wybraniu unicable. Jeżeli wybrałem unicable na tym dekorze to mam możliwość wybrania tylko i wyłącznie 1,2,3 bądź 4 kanału o tych samych częstotliwościach na których pracuje dekoder pvr. Pytanie brzmi czy mogę w dekoderze z ręki wpisać inną częstotliwość pracy z innego kanału multischwitcha ?
×
×
 • Create New...