Jump to content

pracusele

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About pracusele

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pracusele

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  A czy jak kupie taki dekoder to karta będzie działać w nim? -> nBOX 5800s BXZB ENIGMA2 E2 DEKODER NC+ WiFi Lub czy da się kupić taki by w nim karta działała jak poprzednio w Opticum?
 2. pracusele

  Multiroom platformy nc+

  Mi wczoraj przestały działać cameleony na opticum x403p, kolega w innym wątku naprowadzil mnie na fedc, umowa do lipca pakiet superpremium posiadam jeden zwykły dekoder z nc+ czarno biały, karty w nim działają. Czy dadzą drugi za darmo lub czy mogę rozwiązać umowę z tego powodu że karty przestały działać na moim sprzęcie?
 3. pracusele

  Dekoder do kart cameleon (multiroom)

  Możesz mnie naprowadzic na właściwy wątek? Ewentualnie czy coś się da zrobić lub czy mogę rozwiązać z nimi umowę?
 4. pracusele

  Dekoder do kart cameleon (multiroom)

  Witam, Ja mam jeszcze 6 m-cy do końca umowy i chyba padł mi Opticum X403p bo od wczoraj pisze zakodowane. Karta cameleon działa w innym dekoderze NC+. Za zwykły dekoder NC+ chce 99zł, czy jest coś innego w przystępnej cenie by działało również ze spliterem Greeneightsystem?
 5. pracusele

  Opticum HD X403p / 402p

  Witam Wszystkich, Używam od kilku lat Opticum X403p ale wczoraj chyba coś padło i nie wiem czy coś z tym mogę zrobić. Cały czas pokazuje zakodowane włożyłem kartę do oryginalnego tunera NC+ i działa prawidłowo a w Optcumie nie. Jak wejdę w system i w czytnik Kart pokazuje że Karta Mediaguard jest - czy mogę coś jeszcze zrobić czy porostu tuner się zepsuł. Nie jestem wymagający i wystarczy mi prosty tuner gdzie mogę ustawić kanały według swojej kolejności i by była dostępna na forum aktualna lista, natomiast zależny mi by działał na oryginalnej karcie i współpracował ze spliterem Greeneightsystem. Czy ktoś może doradzić jaki tuner kupić za rozsądne pieniądze? I jeszcze jedno telewizor ma możliwość podłączenia modułu CI czy warto kupić taki moduł i do niego włożyć kartę i czy wtedy NC+ będzie działać?
×