Jump to content

daniel9898

Users
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by daniel9898

  1. Przy przedłużeniu umowy na 32 miesiące możesz dostać eleven połączony ze sno za 5,90 zł.
  2. Przyjmowałem wypowiedzenia telefonicznie, więc wiem, że można. Więcej dowodów szukać mi się po prostu nie chce. W sumie to nawet lepiej, że klienci nie są jeszcze w kwestii wypowiedzeń uświadomieni, bo wiadomo, że nikomu się nie chce tego przyjmować przez telefon.
  3. Fajny opis znalazłem tutaj, wprawdzie chodzi o Orange ale dotyczy to wszystkich: https://www.orange.pl/lp/nowelizacja2018 Generalnie to ja jestem tego pewien bo tam pracuję i wiem ile się zmieniło po 12 grudnia. Skończyło się też aneksowanie umów telefonicznie, po nowelizacji oferta musi być najpierw dostarczona na trwałym nośniku i dopiero można zmienić warunki umowy.
  4. Tak dokładnie to przy przedłużeniu na przynajmniej 32 miesiące (nie ważne czy na tych samych zasadach czy z krajowej) można dostać pakiet Eleven, SnO za 2,90 zł. Ewentualnie za 0,01 zł ale na 18 miesięcy, po czym się wyłącza. Od 12 grudnia (po nowelizacji prawa telekomunikacyjnego) można składać wypowiedzenia właściwie w każdy możliwy sposób, w tym telefonicznie i na [email protected], nie jest już wymagany własnoręczny podpis.
×
×
  • Create New...