Jump to content

macmaxx

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by macmaxx

 1. Robiąc test prędkości na stronie Multimedi przy łączu 120Mb/s osiągam wynik ok.90Mb/s, a na Speed Testach Vectry, INEA, UPC, osiągam pełne 120Mb/s, Upload jak i ping wszędzie jest identyczny. Czy u Was również jest tak samo?
 2. Abonament płacimy za odbiornik TV oraz radiowy, nie za DVB-T. Ostatnio telewizja publiczna dostała olbrzymie dofinansowanie,przez kilka lat dostanie ponad 1miliard zł z budżetu, czyli z naszych pieniędzy.
 3. Od wczoraj w Olsztynie na kanale 226 pojawił się nowy kanał regionalny Telewizja KTK. Jakość kanału SD. Poza tym wyłączyli 22 kanały z analogu, zostało 9.
 4. Długo negocjowałeś takie warunki ?Wysyłałeś wypowiedzenie ? Niedługo kończy mi się umowa i płace też w okolicach 60zł, a mam tylko SuperBox i internet 120Mb/s.
 5. Witam, Aktualnie posiadam internet 120Mb/s + SuperBox za 55zł, umowa kończy mi się za kilka miesięcy. Kilka dni temu dzwoniła Pani z Multimedii i zaproponowała mi to samo za 66zł + jakiś gadżet za 1zł, odmówiłem. Czy w cenie 55zł mógłbym uzyskać MaxBoxa, internet 120Mb/s i multiroom w umowie na 12misiesięcy?
 6. Ja również mam TV z opcją nagrywania, mam moduł CI i podłączony dysk twardy, jednak nie mogę nagrywać, bo kanały są zabezpieczone przed nagrywaniem. Więc nie wiem jak nagrywasz te kanały?.
 7. Nie jest to żaden żart, również mam moduł CAM, nic nie musiałem skanować. W nazwie kanału nie ma dodanego znacznika HD, ale po wejściu w info o kanale podane są parametry nadawania HD. Po jakości obrazu od razu widać ze jest w HD, jakość bardzo dobra, przynajmniej u mnie w Olsztynie.
 8. Zrobili jednak niespodziankę na Mikołaja. Kino Polska jest już w HD.
 9. Od około tygodnia moja prędkość wysyłania jest w granicach 5-6Mb/s. Zawsze była w granicach 12Mb/s, czy ktoś też ma taki problem w Olsztynie?
×
×
 • Create New...