Jump to content

jacroza

Users
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by jacroza


 1. INEA chyba najwiekszy i najgorszy operator. Teraz na poznanskich ratajach żerują bo spółdzielnia doprowadziła do monopolu, czym udowodniła firma Maverick.

  Szczeze po tym co ostatnio zrobili z tą podwyzką życze im wielkiego początku końca. Tak jak szybko sie pojawiliście tak powinniscie zniknąć z mapy.

  Nic dodać, nic ująć. To najmniej przyjazny dla abonentów, [beep]y i bezczelny operator.


 2. Ten cały system pakietyzacji kanałów jest chory. Klient powinien mieć możliwość zakupu kanałów, które go interesują, a nie tych które wciska mu operator. Dotyczy to wszystkich operatorów, nie tylko Inei. Wtedy operatorom zależałoby na jak najszerszej ofercie dostępnych kanałów, a my placilibyśmy za to, co oglądamy. Jakiś czas temu KRRiT zbierała głosy abonentów w tej kwestii i na razie cisza.


 3. Dali wam tvp sport hd i juz narzekacie...

   

  Zaakceptuj chłopie wreszcie fakt, że inni mogą mieć inne oczekiwania niż Ty. Nie potrafisz zrozumieć, że dla sporej grupy TVP Sport HD jest ważną pozycją i chcą go oglądać w jak najlepszej jakości? Takie to trudne?


 4. No właśnie... i tego typu działania wpisują się w ich "model biznesowy". Nie produktem a podstępem i manipulacją w klienta. Wiem, można powiedzieć, że przecież umowa jasno (a nawet nie zawsze tak jasno) określa warunki. Ale wiadomo, jeden umowy nie doczyta do końca, drugi nie zrozumie, trzeci nie ma alternatywy i rybki do sieci wpływają...


 5. Każdy klient powinien być ważny, ale chyba do końca tak nie jest. Klient narzekający robi czarny PR i myślę, że na rękę im jest pozbycie się takich klientów. Co pewien czas otrzymują od Towarzystwa Wzajemnej Adoracji jakąś nagrodę i to jest medialne i robi reklamę. Taki "model biznesowy"...

  Dziś niestety firmy w niewielkim stopniu walczą o klienta produktem. Inwestuje się w krzykliwe, bełkotliwe akcje reklamowe i to niestety działa. Klienta wcale nie tak trudno jest zmanipulować...


 6. Mamy jeden temat "Inea Poznań" i wszystko tutaj wrzucamy. Fakt, że robi się misz-masz. Chyba gdzieś pojawił się już pomysł założenia forum tematycznego o Inea, wtedy mielibyśmy możliwość zakładania wątków tematycznych.

  Ktoś sugerował nawet, że Inea powinna stworzyć własne forum, ale były obawy, że wtedy moderacja mogłaby być zbyt agresywna (nie wiem skąd takie przypuszczenie :D)


 7. Nie wydaje mi się, że to konsultant. Wydaje mi się, że to co najmniej 2 osoby, ale to nieważne. Gdybyś znał jego dane osobowe, to co by to zmieniło? Jest jakimś tam przedstawicielem Inei i teoretycznie do kontaktu z nami został oddelegowany.


 8. Nie rozumiem dlaczego to Ciebie dziwi. Ludziom się nie podoba, to o tym piszą. Pewnie, że nie jest to pasjonująca lektura ale świadczy o niezadowoleniu i tyle. Tutaj mamy szansę, że ktoś z Inei chociaż się z tym zapozna. Realizacja tych postulatów to już inna sprawa i świadczy o podejściu Inei do klientów.

×
×
 • Create New...