Jump to content

eizo

Users
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About eizo

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko fajnie, tylko pytanie, skąd te karty, skoro NC+ już nie wydaje cameleonów? a tu cytat z oferty : Karta jest ważna od daty wysyłki. Można ją używać w dowolnym dekoderze lub module CI akceptującym karty kodowe systemu Seca Mediaguard. Karta działa poprawnie w dekoderach Enigma2, splitterach power 3 turbo itd. Pakiet telewizji NC+ (Cyfra +) bez miesięcznego abonamentu i rachunków !!! Do zakupu karty kodowej nie są wymagane żadne polskie dokumenty.
 2. Koledzy, my tu rozmawiamy o końcu Cameleonach i o tym nieszczęsnym FEDC, a Cardsplitter.pl w najlepsze cały czas sprzedaje Cameleony z doładowaniem na dowolny pakiet C+ na 12 lub 24 miesięcy. Co o tym myślicie...?
 3. Witam Kolegów, wiecie może, czy problem z zacinaniem przy nagrywaniu występuje także w Pace z v159i ?
 4. Popieram Kolegę @jacq a Kolega @tail# jak zwykle wie wszystko najlepiej ... 😂 W moim przypadku 2x Cameleon, 4xPejs v158, 4xPhilips DSR6201 i teraz w/g logiki Kolegi @tail# powinienem wszystko to wyrzucić i kupić sobie 8 dekoderów UV+ Zero i będę zadowolony... Dziękuję za takie rady. Te "dziadostwo" jak to nazywasz, u mnie działa już ponad 10 lat i te 45PLN za Konwerter zwróciło mi się w ciągu 2 dni. Bez obrazy, może znasz się na sprawach technicznych i Emigmie, ale na ekonomi, to za grosz... Pozdrawiam
 5. U producenta taniej ( Eliptor.pl ) - Blocker/Konwerter - 45pln
 6. Konwerter fedc (bloker), zadziała z pejsem v.159 i spliterem, tylko musisz zablokować aktualizacje w pejsie, bo ci zaciągnie v.162 i kaplica.
 7. Diviso, też mam, bardzo dobry sprzęt, ale już nie żyje, kontaktowałem się z producentem i odpisali mi, że nie przewidują aktualizacji ze względów prawnych... he. Pozostaje Ci tylko konwerter FEDC, wkładasz do Diviso i jak dobrze pójdzie to do końca roku dociągniesz, a może dłużej, tego chyba nikt nie wie... Na portalu biorą 100-we, ale jest Eliptor i 50% tańszy, także po co przepłacać...
×
×
 • Create New...