-
Postów
526 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez brother
-
-
A mi się nawet podobało , czekam na drugą serię .
-
Ja zagłosowałem na Nie bo w wielu przypadkach "Drugi kanał" ma lepszą ofertę niż pierwszy, np TVN7 emituje więcej filmów niż TVN gdzie są tylko jakieś beznadziejne telenowele a PSN pokazuje sport za darmo. HD jest u nas przereklamowane a ja tam nie widzę żadnej różnicy czy kanał jest w HD czy SD (Wystarczy mieć dobry telewizor , ja na moim Rubinie nie widzę żadnej różnicy )
-
13.12.2012 20:00 Montepaschi Siena - Asseco Prokom -1
16.12.2012 17:45 PGE Turow - UNICS -2
13.12.2012 18:00 Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec -2
15.12.2012 18:00 Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot -2
15.12.2012 18:00 Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin -2
15.12.2012 18:00 Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg -1
16.12.2012 18:00 Start Gdynia - Asseco Prokom Gdynia -2
16.12.2012 18:00 Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra -1
Typ na 13 kolejkę BT. Jest to zaległy mecz z 5 kolejki PLK.
19.12.2012 19:00 PGE Turów Zgorzelec - Asseco Prokom Gdynia -2
-
06.12.2012 19:45 Asseco Prokom - Maccabi Electra 2
09.12.2012 17:45 PGE Turow - Spartak 1
07.12.2012 19:00 PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 1
08.12.2012 18:00 Anwil Włocławek - AZS Koszalin 1
08.12.2012 19:00 Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 2
08.12.2012 19:00 Jezioro Tarnobrzeg - Start Gdynia 1
09.12.2012 18:00 Energa Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 1
09.12.2012 18:00 Asseco Prokom Gdynia - Trefl Sopot 1
Oraz typy na 12 kolejkę (Eurocup):
12.12.2012 Stelmet Zielona Gora - Panionios BC Athens 1
12.12.2012 Trefl Sopot - PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar 1
-
Dzisiaj na TVP1 w Teatrze Telewizji był spektakl „Boska!" Czy to przypadek że TVP równo ze startem tego kanału pokazuje to przedstawienie
-
Ta nazwa na pewno obraża część społeczeństwo i wątpię aby za tą tv stał kościół katolicki, bo sama nazwa to kojarzy mi się z jakąś sektą
-
Ja lubię oglądać ten sport jak występują Polacy, poza tym konkurencja ciekawa
-
Ja to bym nie chciał żadnej stacji religijnej w Polsce.(lub pseudo - TRWAM) Psuje to wizerunek Polski po prostu.
A w jaki sposób psuje ten wizerunek?
-
liga mistrzów
4 grudnia 2012 - 20.45
Paris Saint-Germain FC - FC Porto 2
Olympiakós SFP (Pireus) - Arsenal FC 2
Milan AC - Zienit Sankt Petersburg x
Real Madrid CF - AFC Ajax 1
5 grudnia 2012 - 20:45
Szachtar Donieck - Juventus FC 2
FC Bayern München - BATE Borysów 1
FC Barcelona - SL e Benfica 1
Manchester United FC - CFR Cluj 1
Liga Europejska
6 grudnia 2012 - 19:00
Udinese Calcio - Liverpool FC 1
FC Viktoria Plzeň - Club Atlético de Madrid x (1:1)
Fenerbahçe SK - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1
FC Girondins de Bordeaux - Newcastle United FC x
FC København - Steaua Bukareszt 2
SSC Napoli - PSV Eindhoven 2 (0:1)
6 grudnia 2012 - 21:05
KRC Genk - FC Basel 1893 1
FC Internazionale Milano - Neftçı Baku 1
Athletic Club de Bilbao - AC Sparta Praga 1
Tottenham Hotspur FC - Panathinaïkós AÓ 1
TSV Bayer 04 Leverkusen - Rosenborg BK 1 (1:0)
Levante UD - Hannover 96 2
-
03.12.2012 17:45 PGE Turow - Donetsk 1
01.12.2012 18:00 Start Gdynia - Anwil Włocławek 2
01.12.2012 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom 1
01.12.2012 18:00 Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 1
01.12.2012 19:00 Trefl Sopot - Jezioro Tarnobrzeg 1
02.12.2012 17:30 AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk **1
02.12.2012 18:00 Polpharma Starogard Gdański - Asseco Prokom Gdynia 1
Oraz typy na 11 kolejkę (Eurocup):
04.12.2012 19:00 Galatasaray Medical Park - Trefl Sopot 2
05.12.2012 16:00 Unics Kazan - Stelmet Zielona Góra 1
-
22.11.2012 20:45 Unicaja Malaga vs. Asseco Prokom Gdynia 1
24.11.2012 17:45 Matizol Lider Pruszków - CCC Polkowice 2
24.11.2012 18:00 Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 1
24.11.2012 18:00 PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 1
24.11.2012 18:00 Rosa Radom - AZS Koszalin 2
25.11.2012 17:30 Anwil Włocławek - Trefl Sopot 2
25.11.2012 18:00 Energa Czarni Słupsk - Start Gdynia 1
25.11.2012 18:00 Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Prokom Gdynia 2
Oraz typy na 10 kolejkę (Eurocup) :
28.11.2012 19:00 Stelmet Zielona Gora vs. Telenet Oostende 1
28.11.2012 19:00 Trefl Sopot vs. BC Donetsk 1
-
Wiking jest zagorzałym przeciwnikiem TV Trwam i wszystkiego co się z nią wiąże oraz przeciwnikiem obozu "[beep]rowych beretów" a zwolennikiem obozu "[beep]rowych skarpetek"
-
Powiedź mi w jaki sposób opłata za koncesję, której nie posiada TV Trwam może wpłynąć na likwidację tej stacji?
to TV Trwam nadaje na dziko bez koncesji ?
-
Pozostałe typy na 8 kolejkę :
15.11.2012 19:45 Asseco Prokom - Elan Chalon 1
19.11.2012 19:00 Lietuvos Rytas - PGE Turów 2
16.11.2012 19:00 Polpharma Starogard Gdański - Jezioro Tarnobrzeg 1
17.11.2012 17:00 AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 2
17.11.2012 17:30 Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Zielona Góra 2
17.11.2012 18:00 Start Gdynia - Rosa Radom 1
18.11.2012 18:00 Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot 2
18.11.2012 19:00 Asseco Prokom Gdynia - Anwil Włocławek 1
Oraz typy na 9 kolejkę (Eurocup) :
21.11.2012 18:00 BC Donetsk - Trefl Sopot 2
21.11.2012 20:30 Telenet Oostende - Stelmet Zielona Góra 1
-
Liga Mistrzów
20 listopada 2012 - 18:00
Spartak Moskwa - FC Barcelona 2 (2:3)
20 listopada 2012 - 20:45
Juventus FC - Chelsea FC 2
València CF - FC Bayern München 2
Galatasaray SK - Manchester United FC 2
21 listopada 2012 - 20:45
Dynamo Kijów - Paris Saint-Germain FC 1
FC Schalke 04 - Olympiakós SFP (Pireus) 1
RSC Anderlecht - Milan AC 2
AFC Ajax - BV Borussia 1909 (Dortmund) 2 (0:2)
Liga Europejska
22 listopada 2012 - 18:00
Rubin Kazań - FC Internazionale Milano x (1:1)
22 listopada 2012 - 19:00
FC Basel 1893 - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2
AC Sparta Praga - Olympique Lyonnais 2
SS Lazio - Tottenham Hotspur FC 2
Metalist Charków - TSV Bayer 04 Leverkusen 2
Hannover 96 - FC Twente 1
22 listopada 2012 - 21:05
Liverpool FC - BSC Young Boys Berno 1
Associação Académica de Coimbra - FC Viktoria Plzeň 2
Olympique de Marseille - Fenerbahçe SK 1
Club Brugge KV - FC Girondins de Bordeaux 2
Steaua Bukareszt - VfB Stuttgart 1893 2
PSV Eindhoven - Dnipro Dniepropietrowsk 1
-
Na ofertę Polsatu Sport News niema co narzekać , tylko żeby nie robili już więcej takich sztuczek jak z tenisem
-
09.11.2012 19:45 Asseco Prokom - Montepaschi Siena 1
11.11.2012 17:45 PGE Turow - Astana 1
08.11.2012 19:00 PGE Turów Zgorzelec - Start Gdynia 1
10.11.2012 17:30 Anwil Włocławek - Jezioro Tarnobrzeg 1
10.11.2012 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 2
10.11.2012 18:00 Rosa Radom - Trefl Sopot 2
11.11.2012 18:00 Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin 1
12.11.2012 18:15 Energa Czarni Słupsk - Asseco Prokom Gdynia 2
8 kolejka (Eurocup):
14.11. 2012 16:30 PBC Lokomotiv Kuban Krasnodar vs. Trefl Sopot 1
14.11. 2012 18:00 Panionios BC Athens vs. Stelmet Zielona Gora 2
-
Liga Mistrzów
6 listopada 2012 - 20:45
Dynamo Kijów - FC Porto 1
FC Schalke 04 - Arsenal FC 2 (5:9)
Milan AC - Málaga CF 1
Real Madrid CF - BV Borussia 1909 (Dortmund) x
7 listopada 2012 - 20:45
Chelsea FC - Szachtar Donieck 1
FC Bayern München - LOSC Lille x (1:1)
Celtic FC - FC Barcelona 2
SC Braga - Manchester United FC 2
Liga Europejska
8 listopada 2012 - 18:00
Anży Machaczkała - Liverpool FC 1
8 listopada 2012 - 19:00
FC Viktoria Plzeň - Hapoel Tel Awiw 1
Olympique de Marseille - VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1
Club Brugge KV - Newcastle United FC X (0:0)
FC København - VfB Stuttgart 1893 2
SSC Napoli - Dnipro Dniepropietrowsk 1
8 listopada 2012 - 21:05
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - KRC Genk 1
FK Partizan (Belgrad) - FC Internazionale Milano 2
Athletic Club de Bilbao - Olympique Lyonnais 2
Tottenham Hotspur FC - NK Maribor 1
Metalist Charków - Rosenborg BK 1
FC Twente - Levante UD 2
-
a co to jest ta muzyka rolnicza ?
-
@pavl6 w przypadku Polskiej Ekstraklasy to chyba wypadamy najlepiej w Europie , bo dużo meczów można oglądać FTA na 12W
-
a ten BN TV z 12W to ten sam co na 16E ?
-
Poczekajcie jeszcze trochę a będą przerywać transmisje w płatnym kanale i dawać napis "aby kontynuować oglądanie transmisji skorzystaj z usługi PPV"
-
01.11.2012 20:05 Maccabi Electra Tel Aviv - Asseco Prokom Gdynia 1
03.11.2012 18:00 Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 2
03.11.2012 18:00 Jezioro Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk 2
03.11.2012 18:00 Start Gdynia - Stelmet Zielona Góra 2
03.11.2012 19:00 AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 1
04.11.2012 17:30 Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 1
04.11.2012 18:00 Asseco Prokom Gdynia - Rosa Radom 1
7.11.2012 19:00 Trefl Sopot vs. Galatasaray Medical Park 1
07.11.2012 19:00 Stelmet Zielona Gora vs. Unics Kazan 2
-
25.10.2012 21:00 Asseco Prokom Gdynia - Alba Berlin **
28.10.2012 17:45 PGE Turów - Krasnye Krylia * 1
27.10.2012 17:30 Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot * 2
27.10.2012 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Start Gdynia 1
27.10.2012 18:00 Rosa Radom - Jezioro Tarnobrzeg 2
28.10.2012 18:00 Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 2
28.10.2012 19:00 AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 1
TV Republika
w Polskie kanały FTA/CI
Opublikowano
Fajnie że będzie nowy kanał informacyjny i oby został pierwszym polskim kanałem informacyjnym niekodowanym na satelicie, bo jak na razie polska niema kanału informacyjnego którego ramówka była by cała FTA