agyz
-
Postów
896 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez agyz
-
-
Wtorek 19 listopada
20:40 Polska - Irlandia TVP 1
Środa 20 listopada
18:45 Koszykówka kobiet, Euroliga: CCC Polkowice - WBC Novi Zagrzeb TVP Sport
Piątek 21 listopada
17:50 Hokej na lodzie - PHL: JKH GKS Jastrzębie - HK GKS Katowice TVP Sport
20:30 Boks, Gala WSB: Hussars Poland - Cuba Domadores TVP Sport
Sobota 22 listopada
16:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Klingenthal, Niemcy: konkurs drużynowy TVP 1
Niedziela 23 listopada
12:20 Jeździectwo, Nagroda Zamknięcia Sezonu TVP Sport
13:30 Skoki narciarskie, Puchar Świata - Klingenthal, Niemcy: konkurs indywidualny TVP 1
15:25 Biathlon, Puchar Świata - Östersund, Szwecja: sztafeta mieszana TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
W RTP Internacional będzie mecz Portugalia vs. Szwecja.
-
Szkoda, że w przypadku angielskiego FA Cup nikt nie pokusił się o transmisję finału na Wembley Stadium na kanale otwartym. W końcu są to najstarsze, w futbolu rozgrywki pucharowe świata. Do tego półfinały i finały często przy prawie 90 tysiącach widzów.
Finał Pucharu FA w tamtym sezonie pokazywał Sport 1 Germany, to i może w tym sezonie będzie transmisja na żywo.
-
Piątek 15 listopada
20:40 Polska - Słowacja TVP 1
Sobota 16 listopada
15:00 Podnoszenie ciężarów, Drużynowe Mistrzostwa Polski - Polkowice TVP Sport
18:00 Boks, Gala WSB: Russia Boxing Team - Hussars Poland TVP Sport
01:25 Brazylia - Honduras TVP Sport
Niedziela 17 listopada
17:05 Hokej na lodzie - PHL: KH Ciarko PBS Bank Sanok - Comarch Cracovia Kraków TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Wtorek 5 listopada
13:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 1. Półfinał TVP Sport
16:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 2. Półfinał TVP Sport
Środa 6 listopada
18:45 Koszykówka, Euroliga kobiet: CCC Polkowice - Kibirkstis-VICI Wilno TVP Sport
20:40 Borussia Dortmund - Arsenal TVP 1
Piątek 8 listopada
13:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: o 3. miejsce TVP Sport
16:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: Finał TVP Sport
Sobota 9 listopada
17:30 Tenis stołowy, TTF World Tour - gra pojedyńcza kobiet: Ćwierćfinały TVP Sport
19:00 Tenis stołowy, TTF World Tour - gra pojedyńcza mężczyzn: Ćwierćfinały TVP Sport
Niedziela 10 listopada
10:25 Tenis stołowy, TTF World Tour - gra pojedyńcza kobiet: Półfinały TVP Sport
12:00 Tenis stołowy, TTF World Tour - gra pojedyńcza mężczyzn: Półfinały TVP Sport
14:20 Tenis stołowy, TTF World Tour - debel kobiet: Finał TVP Sport
15:00 Tenis stołowy, TTF World Tour - debel mężczyzn: Finał TVP Sport
15:30 Tenis stołowy, TTF World Tour - gra pojedyńcza kobiet: Finał TVP Sport
16:15 Tenis stołowy, TTF World Tour - gra pojedyńcza mężczyzn: Finał TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Dzisiaj podczas meczu Cracovia - Korona Polsat Sport Extra miał problemy z dźwiękiem do 21. minuty meczu, a od 22. minuty do końca 1. połowy z logotypem na ekranie.
-
Poniedziałek 28 października
16:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 1/8 finału TVP Sport
Wtorek 29 października
16:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 1/8 finału TVP Sport
19:05 Hokej na lodzie - Polska Hokej Liga: 1928 KTH Krynica - KH Ciarko PBS Bank Sanok TVP Sport
Piątek 1 listopada
13:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 1. Ćwierćfinał TVP Sport
16:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 2. Ćwierćfinał TVP Sport
Sobota 2 listopada
13:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 3. Ćwierćfinał TVP Sport
16:50 Piłka nożna, Mistrzostwa Świata do lat 17: 4. Ćwierćfinał TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
-
-
Poniedziałek 21 października
16:55 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. do 53 kg kobiet TVP Sport
19:55 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. do 56 kg mężczyzn TVP Sport
Wtorek 22 października
16:00 Tenis, Turniej WTA - Stambuł, Turcja: faza grupowa TVP Sport (do 22:00)
Środa 23 października
16:00 Tenis, Turniej WTA - Stambuł, Turcja: faza grupowa TVP Sport (do 21:55)
20:40 Real Madryt - Juventus TVP 1
Czwartek 24 października
16:00 Tenis, Turniej WTA - Stambuł, Turcja: faza grupowa TVP Sport (do 20:00)
20:00 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. do 77 kg mężczyzn TVP Sport
Piątek 25 października
16:00 Tenis, Turniej WTA - Stambuł, Turcja: faza grupowa TVP Sport (do 22:05)
17:30 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. do 85 kg mężczyzn TVP 1
Sobota 26 października
09:25 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata - Sölden, Austria: gigant kobiet - 1 przejazd TVP Sport
12:40 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata - Sölden, Austria: gigant kobiet - 2 przejazd TVP Sport
14:00 Tenis, Turniej WTA - Stambuł, Turcja: 1/2 finału TVP Sport
16:55 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. do 94 kg mężczyzn TVP Sport
20:00 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. + 75 kg kobiet TVP Sport
Niedziela 27 października
09:25 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata - Sölden, Austria: gigant mężczyzn - 1 przejazd TVP Sport
11:55 Jeździectwo, Nagroda Mokotowska TVP Sport
12:50 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. do 105 kg mężczyzn TVP 1, TVP Sport
16:00 Tenis, Turniej WTA - Stambuł, Turcja: Finał TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Wtorek 15 października
13:35 Brazylia - Zambia TVP Sport
20:55 Anglia - Polska TVP 1
Środa 16 października
11:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 2. runda TVP Sport
14:30 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 2. runda TVP Sport
18:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 2. runda TVP Sport
Czwartek 17 października
11:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 3. runda TVP Sport
14:30 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 3. runda TVP Sport
18:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 3. runda TVP Sport
Piątek 18 października
11:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 1/4 finału TVP Sport
13:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 1/4 finału TVP Sport
16:30 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 1/4 finału TVP Sport
Sobota 19 października
11:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 1/2 finału TVP Sport
13:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: 1/2 finału TVP Sport
17:00 Jeździectwo, Wielka Służewiecka TVP Sport
Niedziela 20 października
11:00 Tenis, Turniej WTA - Moskwa, Rosja: Finał TVP Sport
13:15 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Świata - Wrocław, Polska: kat. do 48 kg kobiet TVP Sport
17:00 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga: GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Wtorek 8 października
17:50 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga: Comarch Cracovia Kraków - MMKS Podhale Nowy Targ TVP Sport
Piątek 11 października
11:50 Korea Południowa - Brazylia TVP Sport
15:00 Piłka nożna, Mistrzostwa Europy w mini-futbolu: Polska - Chorwacja TVP Sport
19:55 Ukraina - Polska TVP 1
Sobota 12 października
15:50 Żużel, Mecz towarzyski: Polska - Mistrzowie Świata TVP Sport
Niedziela 13 października
20:00 Piłka nożna, Mistrzostwa Europy w mini-futbolu: Finał TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Wtorek 1 października
09:00 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 1. runda TVP Sport (do 13:00)
13:30 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 1. runda TVP Sport
Środa 2 października
06:30 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 2. runda TVP Sport
09:00 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 2. runda TVP Sport (do 12:50)
13:30 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 2. runda TVP Sport
20:40 Man. City - Bayern TVP 1
Czwartek 3 października
06:30 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 3. runda TVP Sport
09:00 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 3. runda TVP Sport (do 13:00)
13:30 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 3. runda TVP Sport
Piątek 4 października
06:30 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 1/4 finału TVP Sport
09:00 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 1/4 finału TVP Sport (do 15:00)
18:35 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga: HC GKS Katowice - GKS Tychy TVP Sport
Sobota 5 października
09:00 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: 1/2 finału TVP Sport (do 13:10)
Niedziela 6 października
13:30 Tenis, Turniej WTA - Pekin, Chiny: Finał TVP Sport
15:25 Wisła - Legia TVP 1
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Poniedziałek 23 września
06:55 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Rosja - Paragwaj TVP Sport
08:25 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Brazylia - Senegal TVP Sport
Wtorek 24 września
06:55 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Tahiti - Hiszpania TVP Sport
08:25 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Holandia - Argentyna TVP Sport
10:00 Tenis, Turniej WTA - Tokio, Japonia: 2. runda TVP Sport (do 14:00)
Środa 25 września
06:00 Tenis, Turniej WTA - Tokio, Japonia: 3. runda TVP Sport (do 14:00)
18:45 Koszykówka mężczyzn, Mecz Mistrzów: CCC Polkowice - Stelmet Zielona Góra TVP Sport
Czwartek 26 września
06:00 Tenis, Turniej WTA - Tokio, Japonia: 1/4 finału TVP Sport
08:30 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Holandia - Argentyna TVP Sport
10:00 Tenis, Turniej WTA - Tokio, Japonia: 1/4 finału TVP Sport (do 14:00)
Piątek 27 września
08:30 Tenis, Turniej WTA - Tokio, Japonia: 1/2 finału TVP Sport (do 12:30)
18:35 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga: MMKS Podhale Nowy Targ - 1928 KTH Krynica TVP Sport
Sobota 28 września
06:00 Tenis, Turniej WTA - Tokio, Japonia: Finał TVP Sport
08:25 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: 1/2 finału TVP Sport
16:00 Jeździectwo, Dzień na wyścigach - Nagroda Ministra Rolnictwa TVP Sport
Niedziela 29 września
06:55 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: o 3. miejsce TVP Sport
08:20 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Finał TVP Sport
14:05 Golf, Deutsche Bank Polish Masters - Wrocław, Polska TVP Sport
17:15 Jeździectwo, Dzień na wyścigach - Wielka Warszawska TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Wtorek 17 września
18:05 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga: Aksam Unia Oświęcim - KH Ciarko PBS Bank Sanok TVP Sport
Środa 18 września
20:40 Napoli - Dortmund TVP 1
Czwartek 19 września
06:55 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Rosja - Japonia TVP Sport
08:25 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Brazylia - Iran TVP Sport
Piątek 20 września
06:55 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Tahiti - Zjednoczone Emiraty Arabskie TVP Sport
08:25 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Holandia - Wyspy Salomona TVP Sport
11:00 Tenis, Turniej WTA - Kanton, Chiny: 1/2 finału TVP Sport
19:05 Tenis, Pekao Szczecin Open: mecz pokazowy TVP Sport
Sobota 21 września
06:55 Piłka nożna plażowa, MŚ Tahiti 2013: Wybrzeże Kości Słoniowej - Rosja TVP Sport
09:00 Tenis, Turniej WTA - Kanton, Chiny: Finał TVP Sport
Niedziela 22 września
09:50 Badminton, Polish International - Finały, cz. 1 TVP Sport
11:55 Tenis, Pekao Szczecin Open: Finał gry pojedynczej TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie sportnaekranie.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Ja wiem o tym, że jest to program bez komentarza, ale podczas skrótu Everton - Chelsea oprócz dźwięku ze stadionu były głosy dwóch komentatorów. Ciekawe czy podczas Premier League+ o godz. 11:00 w C+ Sport i 14:15 w nSport też tak będzie.
-
Podczas magazynu Premier League+, który był dziś od 9:00 przez cały program nie było komentarza oprócz skrótu Everton - Chelsea gdzie były dziwne dźwięki.
-
Wtorek 10 września
20:40 San Marino - Polska TVP 1
02:55 Brazylia - Portugalia TVP 1, TVP Sport
Czwartek 12 września
08:00 Tenis, Turniej WTA - Taszkent, Uzbekistan: 1/4 finału TVP Sport (do 12:00)
Piątek 13 września
08:00 Tenis, Turniej WTA - Taszkent, Uzbekistan: 1/2 finału TVP Sport (do 12:00)
18:30 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga: JKH GKS Jastrzębie - Polonia Bytom TVP Sport
Sobota 14 września
11:00 Tenis, Turniej WTA - Taszkent, Uzbekistan: Finał TVP Sport
13:05 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Polski - Ciechanów, Polska: 94kg mężczyzn TVP Sport
15:10 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Polski - Ciechanów, Polska: 105kg + 105 kg mężczyzn TVP Sport
18:00 Futbol amerykański, Mecz towarzyski: Polska - Holandia TVP Sport
Niedziela 8 września
14:05 Jeździectwo, CDI Partynice - Wrocław KUR TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Piątek 6 września
18:20 Szwecja U21 - Polska U21 TVP Sport
20:40 Polska - Czarnogóra TVP 1
Sobota 7 września
08:00 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego: dzień 1 TVP Sport
10:50 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego: dzień 1 TVP Sport
13:00 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego: dzień 1 TVP Sport
21:05 Brazylia - Australia TVP Sport
Niedziela 8 września
08:00 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego: dzień 2 TVP Sport
10:05 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego: dzień 2 TVP Sport
12:45 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego: dzień 2 TVP Sport
15:05 IV Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego: dzień 2 TVP Sport
15:20 Międzynarodowy turniej piłkarski JPII Cup - Finał TVP Sport
17:45 Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Wtorek 27 sierpnia
20:40 Legia - Steaua TVP 1
Środa 28 sierpnia
22:55 Barcelona - Atletico TVP 1, TVP Sport
Piątek 30 sierpnia
20:40 Bayern - Chelsea TVP 1
Sobota 31 sierpnia
08:00 Wioślarstwo, Mistrzostwa Świata - Korea Południowa: dzień 1 TVP Sport
20:05 Sporty walki, Gala zawodowa "Only One" - Ustroń Śląski, cz. 1 TVP Sport
Niedziela 1 września
08:00 Wioślarstwo, Mistrzostwa Świata - Korea Południowa: dzień 2 TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
Niestety tak
-
Środa 21 sierpnia
20:40 Steaua - Legia TVP 1
22:55 Atletico - Barcelona TVP 1, TVP Sport
Czwartek 22 sierpnia
19:00 Tenis, Turniej WTA - New Haven, Stany Zjednoczone: 1. Ćwierćfinał TVP Sport
01:00 Tenis, Turniej WTA - New Haven, Stany Zjednoczone: 2. Ćwierćfinał TVP Sport
Piątek 23 sierpnia
19:00 Tenis, Turniej WTA - New Haven, Stany Zjednoczone: 1. Półfinał TVP Sport
01:00 Tenis, Turniej WTA - New Haven, Stany Zjednoczone: 2. Półfinał TVP Sport
Sobota 24 sierpnia
12:00 Siatkówka plażowa kobiet, Mistrzostwa Polski - Niechorze: Półfinały TVP Sport
16:30 Siatkówka plażowa kobiet, Mistrzostwa Polski - Niechorze: Finał TVP Sport
21:00 Tenis, Turniej WTA - New Haven, Stany Zjednoczone: Finał TVP Sport
Niedziela 25 sierpnia
12:00 Siatkówka plażowa mężczyzn, Mistrzostwa Polski - Niechorze: Półfinały TVP Sport
14:30 Lekkoatletyka, Memoriał Kamili Skolimowskiej - Warszawa, Polska TVP Sport
16:45 Siatkówka plażowa mężczyzn, Mistrzostwa Polski - Niechorze: Finał TVP Sport
Więcej informacji w rozpisce Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!
-
To kto teraz ma Liverpool TV, Man City TV i Bayern TV?
-
Na TVP 1 SD już jest dużo logo od początku serialu "Palce lizać", ale od 14:40 nadają z paskami po boku w 4:3, czyli jest efekt rozciągnięcia.
Edit 14:47
Znów pojawiło się logo TVP 1 HD i małe oznaczenie wiekowe. Z paskami po bokach w 4:3, czyli jest nadal efekt rozciągnięcia.
Edit 15:01
Reklamy, zapowiedzi i Wiadomości o 15:00 rozciągnięte do 4:3. Logo TVP 1 HD.
Polsat
w Polskie kanały FTA/CI
Opublikowano
Dzisiaj w grafice Wydarzeń zauważyłem błąd, bo zamiast Beckhamowie, było napisane Bekhamowie.