Jump to content

ebesz

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ebesz

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Czyli faktycznie lepiej wypowiedzieć... Rozumiem @sirpiotr że po złożeniu wypowiedzenia dzwonił do Ciebie konsultant CP? Tylko dla mnie to bez sensu. Nie mówiąc o zabawie z oddawaniem dekodera gdzie trzeba pojechać do punktu gdyby faktycznie doszło do wypowiedzenia... @BizarreX jestem abonentem CP co najmniej od 13 lat... Obowiązująca umowa trwa do maja przyszłego roku.
 2. Teraz płacę 110. Gdybym chciał dobrać PSP to jedyne wyjście wziąć wszystko (razem z rozrywką) za 100zł/12 mies. i 130 zł za pozostałe 24 mies.
 3. No ok tylko czemu nowym proponują umowę na 24 mies. a mi zaraz na 36. Poza tym nowi mają 2 lub 3 mies. za darmo. Nie rozumiem tej polityki... powinno się szanować "starych" abonentów.
 4. Witam mam pytanie w związku z różnymi informacjami. Jestem świeżo po rozmowie z konsultantem CP. Obecnie mam na 15 mies. wszystko oprócz pakietu rozrywka za 110 zł, umowa do maja 2019. Myślałem że skoro mam tak wysoki abo to PSP wskoczy "z marszu". Niestety miła Pani poinformowała mnie, że aby mieć PSP jedynym sposobem jest przedłużenie umowy na 36 (!) miesięcy: 12 mies. za 100 zł pozostałe 24 mies. za 130 zł. Jak to ma się do tego co tu piszecie? Bo nie bardzo rozumiem, że CP daje różne oferty. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...