Jozi
-
Postów
110 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Odpowiedzi opublikowane przez Jozi
-
-
Enea Ekstraliga - 3 sierpnia
Grupa Azoty Unia Tarnów - Unibax Toruń * 1 (52-38) (Vaculik-Sajfutdinow)
Betard Sparta Wrocław - KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa 2 (Woffinden -Jepsen Jensen)
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów 2 (Jonasson -Zagar)
SPAR Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 1 (Hampel-Przemysław Pawlicki)
Nice PLŻ - 3 sierpnia
KMŻ Lublin - Orzeł Łódź 1
GKM Grudziądz - ŻKS ROW Rybnik 1
PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 1
Lokomotiv Daugavpils - Carbon Start Gniezno 2
PLŻ 2 - 3 sierpnia
Speedway Wanda Instal Kraków - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 1
Victoria Piła - KSM Krosno 1
Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - Kolejarz Opole 1
-
Drużynowy puchar Świata - 1 półfinał King's Lynn 26 lipca
Wielka Brytania - Australia 2
Wielka Brytania - USA 1
Wielka Brytania - Włochy 1
Australia - USA 1
Australia - Włochy 1
USA - Włochy 1
2 półfinał DPŚ - Vastervik 29 lipca
Czechy - Łotwa 2
Czechy - Dania 2
Czechy - Szwecja 2
Łotwa - Dania 2
Łotwa - Szwecja 2
Szwecja - Dania 2
-
Drugi turniej z cyklu ME - 20 lipca Togliatti
N. Pedersen - A. Jonsson 1
K. Larsen - P. Kildemand 2
W. Biełousow - J. Pavlic 2
M. Smoliński - P. Dudek 2
T. Gollob - J. Davidsson 1
J. Kołodziej - M. Bogdanow 1
M. Vaculik - E. Sajfutdinow 2
A. Miedziński - A. Lebiediew 2
Typujemy do 20 lipca do godziny 16.00.
Elite League - 21 lipca
Wolverhampton Wolves - The Lakeside Hammers 1
Belle Vue Aces - Swindon Robins 1
-
Speedway European Championships - 6 lipca Gustrow
M. Vaculik - T. Gollob 1
A. Miedziński - P. Dudek 2
J. Kołodziej - P. Kildemand 2
E. Sajfutdinow - G. Łaguta 1
N. Pedersen - K. Larsen 1
J. Davidsson - A. Jonsson 2
J. Pavlic - Ch. Hefenbrock (dzika karta) 1
A. Lebiediew - M. Smoliński 2
Elite League - 7 lipca (poniedziałek)
Belle Vue Aces - Poole Pirates 2
Wolverhampton Wolves - Coventry Bees 2
-
GP Danii - 28 czerwca Kopenhaga
P. Kildemand (dzika karta) - J. Hampel 1
K. Kasprzak - T. Woffinden 2
N. Pedersen - G. Hancock 1
N. K. Iversen - M. Zagar 2
K. Bjerre - A. Jonsson 2
D. Ward - M. Jepsen Jensen 1
M. Smoliński - T. Batchelor 2
Ck. Harris - F. Lindgren 2
Enea Ekstraliga - 29 czerwca (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - SPAR Falubaz Zielona Góra 2
KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 2
Stal Gorzów - Unibax Toruń * 1 (47:43)
Nice PLŻ - 29 czerwca
GKM Grudziądz - PGE Marma Rzeszów 2
Orzeł Łódź - Carbon Start Gniezno 2
Polonia Bydgoszcz - KMŻ Lublin 1
ŻKS ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils 2
PLŻ 2 - 29 czerwca
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Victoria Piła 1
Kolejarz Opole - Speedway Wanda Instal Kraków 2
KSM Krosno - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz 2
-
Enea Ekstraliga - 22 czerwca
Unibax Toruń - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 1
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 2
Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno * 1 (47-43)
Stal Gorzów - SPAR Falubaz Zielona Góra 2
PLŻ - 22 czerwca
KMŻ Lublin - GKM Grudziądz 1
Carbon Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 1
Orzeł Łódź - ŻKS ROW Rybnik 1
Lokomotiv Daugavpils - PGE Marma Rzeszów 2
Elite League - 23 czerwca (poniedziałek)
Wolverhampton Wolves - Kings Lynn Stars 2
Elitserien - 24 czerwca (wtorek)
Vastervik Speedway - Smederna Eskilstuna 2
Vargarna Norrkoeping - Piraterna Motala 2
Indianerna Kumla - Dackarna Malilla 2
Elit Vetlanda - Rospiggarna Hallstavik 1
-
GP Szwecji - 14 czerwca:
P. Ljung - A. Jonsson 2
T. Woffinden - K. Kasprzak 2
J. Hampel - Ch. Holder 1
N.K. Iversen - Ch. Harris 1
F. Lindgren - G. Hancock 2
M. Zagar - D. Ward 2
K. Bjerre - M. Smoliński 2
N. Pedersen - T. Batchelor 1
Enea Ekstraliga - 15 czerwca (niedziela)
Betard Sparta Wrocław - Grupa Azoty Unia Tarnów * (16.30) 2 (52:38)
SPAR Falubaz Zielona Góra - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (16.30) 1
Fogo Unia Leszno - Unibax Toruń (19.00) 1
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów 1
Nice PLŻ - 15 czerwca
Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź (13.45) 1
PGE Marma Rzeszów - Carbon Start Gniezno (14.00) 1
GKM Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils (16.30) 1
ŻKS ROW Rybnik - KMŻ Lublin (17.00) 2
PLŻ 2 - 15 czerwca
Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - Speedway Wanda Instal Kraków (15.00) 2
Victoria Piła - Kolejarz Opole (17.00) 1
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - KSM Krosno (17.00) 1
-
Enea Ekstraliga - 8 czerwca (niedziela)
Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno 1
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - SPAR Falubaz Zielona Góra 2
Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 1
Stal Gorzów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa 1 , 50:40
Nice PLŻ - 8 czerwca
Carbon Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów 2
KMŻ Lublin - ŻKS ROW Rybnik 1
Lokomotiv Daugavpils - GKM Grudziądz 1
Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz 2
Elite League - 9 czerwca (poniedziałek)
Belle Vue Aces - The Lakeside Hammers 2
Elitserien - 10 czerwca (wtorek)
Vastervik Speedway - Vargarna Norrkoeping 1
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla 2
Piraterna Motala - Rospiggarna Hallstavik 1
Elit Vetlanda - Dackarna Malilla 2
-
Nice PLŻ - 30 maja (piątek)
PGE Marma Rzeszów - Lokomotiv Daugavpils (18.00) 1
Enea Ekstraliga - 1 czerwca (niedziela)
Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów* (16.30) 2 (43:47)
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń (16.30) 2
Betard Sparta Wrocław - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (16.30) 1
SPAR Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (19.00) X
Nice PLŻ - 1 czerwca
ŻKS ROW Rybnik - Orzeł Łódź (13.45) 2
GKM Grudziądz - KMŻ Lublin (13.45) 1
Polonia Bydgoszcz - Carbon Start Gniezno 2
PLŻ 2 - 1 czerwca
Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz (14.00) 1
KSM Krosno - MDM Komputery ŻKS Ostrovia (16.00) 1
Kolejarz Opole - Victoria Piła 1
GP Czech - Praga 31 maja (sobota)
Vaclav Milik (dzika karta) - Ch. Harris 2
N. Pedersen - G. Hancock 1
J. Hampel - K. Kasprzak (występ bardzo niepewny) 2
Ch. Holder - D. Ward 2
T. Batchelor - K. Bjerre 1
N.K. Iversen - T. Woffinden 2
M. Zagar - F. Lindgren 1
A. Jonsson - M. Smoliński 1
Elite League - 2 czerwca (poniedziałek)
Birmingham Brummies - Swindon Robins 2
Elitserien - 3 czerwca (wtorek)
Dackarna Malilla - Piraterna Motala 1
Rospiggarna Hallstavik - Smederna Eskilstuna 2
Indianerna Kumla - Vastervik Speedway 1
Vargarna Norrkoeping - Elit Vetlanda 2
-
25 maja (niedziela)
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Fogo Unia Leszno 2
SPAR Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (16.30) 1
Grupa Azoty Unia Tarnów - KantorOnline Włókniarz Częstochowa (16.30) 1
Unibax Toruń - Stal Gorzów * (19.00) 1 (52:38)
Nice polska Liga Żużlowa - 25 maja
PGE Marma Rzeszów - GKM Grudziądz (13.45) 1
Carbon Start Gniezno - Orzeł Łódź (13.45) 1
KMŻ Lublin - Polonia Bydgoszcz (17.30) 2
Lokomotiv Daugavpils - ŻKS ROW Rybnik 1
PLŻ 2 - 15 maja
Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz - KSM Krosno (15.00) 2
Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole (16.00) 1
Victoria Piła - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 2
-
Ja oficjalnie przedłużyłem ofertę na poniższych warunkach , najem Pace PVR za 0 zł na całą umowę , umowa bez żadnych łamańców i średnich na 24 m-ce w cenie 89,90 zł , obecnie płaciłem 109 zł więc udało mi się zjechać te 20 zł ile chciałem, chciałem jeszcze 10 zł zjechać ale byli nieugięci, dodam że były też propozycje z HBO i Cinemaxami jednak nie za darmo a za 99,90 na całą umowę na 24 m-ce ,ale mnie to nie interesuje bo jak długo mam satelitę to chyba z paręnaście razy zaglądałem na te kanały i nic ciekawego tam nie było dla mnie
Oferta którą zaakceptowałem :
Comfort+
opcje dodatkowe:
Najem ultraBOX+
EXTRA+ HB ITI
Multi+
Premium Sport &Film
-
GP Finlandii - Tampere (17 maja):
J. Kylmakorpi - M. Smoliński 2
Ch. Harris - T. Batchelor 2
K. Bjerre - N. Pedersen 2
Ch. Holder - J. Hampel 2
G. Hancock - A. Jonsson 1
M. Zagar - N.K. Iversen 2
F. Lindgren - T. Woffinden 2
Elite League - 19 maja (poniedziałek)
The Lakeside Hammers - Kings Lynn Stars 1
Elitserien - 20 maja (wtorek)
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna 1
Dackarna Malilla - Vastervik Speedway 1
Rospiggarna Hallstavik - Vargarna Norrkoeping 2
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda 1
-
Ja dostałem pierwszą ofertę ,to co mam obecnie (stara pakietyzacja Canal + Platinum ) do tego na siłę wciskane HBO i Cinemax w cenie 89 zł przez pierwsze 3 miesiące , potem za całość 99 zł umowa na 15m-cy , albo to samo na 24 m-ce tylko że rabat przez pół roku po 89 potem 99. Na razie miłej pani powiedziałem że się zastanowię , będę cisnął ogólnie do ceny 79 zł za obecny pakiet i gratisy. Umowę mam do końca miesiąca więc powalczymy Kolejny telefon z ofertą mam dostać w czwartek
-
Mnie się nie udaje zalogować, wyskakuje powiadomienie o nieprawidłowym kodzie błędu
-
II runda Speedway Best Pairs Cup - Landshut (Niemcy 10 maja)
Polska - Australia 1
Polska - Dania 1
Polska - Szwecja 1
Polska - Łotwa 1
Polska - Niemcy 1
Polska - Rosja 1
Australia - Dania 1
Australia - Szwecja 2
Australia - Łotwa 1
Australia - Niemcy 1
Australia - Rosja 1
Dania - Szwecja 1
Dania - Łotwa 2
Dania - Niemcy 2
Dania - Rosja 2
Szwecja - Łotwa 1
Szwecja - Niemcy 1
Szwecja - Rosja 1
Łotwa - Niemcy 1
Łotwa - Rosja 2
Niemcy - Rosja 2
Enea Ekstraliga -
10 maja
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 1
11 kwietnia
Unibax Toruń - Grupa Azoty Unia Tarnów * 2
Stal Gorzów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 1
Fogo Unia Leszno - SPAR Falubaz Zielona Góra 1
Nice PLŻ - 11 maja
ŻKS ROW Rybnik - GKM Grudziądz 1
Orzeł Łódź - KMŻ Lublin 1
Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 1
Carbon Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 1
Elite League - 12 maja
Wolverhampton Wolves - Swindon Robins 1
Elitserien - 13 maja
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 1
Vargarna Norrkoeping - Dackarna Malilla 2
Vastervik Speedway - Piraterna Motala 2
Elit Vetlanda - Smederna Eskilstuna 1
-
Ekstraliga - 4 maja (niedziela)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Stal Gorzów (16.30) 1
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (16.30) 2
SPAR Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń * (19.00) 1
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KantorOnline Włókniarz Częstochowa (19.00) 2
Nice Polska Liga Żużlowa - 4 maja
KMŻ Lublin - Carbon Start Gniezno (13.45) 2
GKM Grudziądz - Polonia Bydgoszcz (13.45) 1
PGE Marma Rzeszów - ŻKS ROW Rybnik (17.00) 1
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź (17.00) 2
Polska 2. Liga Żużlowa - 4 maja
KSM Krosno - Victoria Piła (16.00) 2
MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Speedway Wanda Instal Kraków (18.30) 1
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawag Intermarche Rawicz 2
Elite League - 5 maja (poniedziałek)
Coventry Bees - The Lakeside Hammers 2
Wolverhampton Wolves - Poole Pirates 2
-
GP Europy - Bydgoszcz 26 kwietnia (19.00)
A. Miedziński (dzika karta) - K. Kasprzak 2
T. Batchelor - Ch. Harris 1
D. Ward - J. Hampel 1
T. Woffinden - M. Zagar 1
Ch. Holder - N. Pedersen 2
N.K. Iversen - K. Bjerre 1
M. Smoliński - A. Jonsson 2
F. Lindgren - G. Hancock 2
-
Enea Ekstraliga
20 kwietnia (niedziela)
Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno* 2
21 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny)
Grupa Azoty Unia Tarnów - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (16.30) 1
KantorOnline Włókniarz Częstochowa - SPAR Falubaz Zielona Góra (16.30) 2
Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław (19.00) 1
Nice Polska Liga Żużlowa - 21 kwietnia
KMŻ Lublin - PGE Marma Rzeszów 2
Carbon Start Gniezno - „ŻKS ROW Rybnik” 2
Klub Żużlowy „Orzeł” Łódź - GKM Grudziądz 2
Polska Liga Żużlowa 2 - 21 kwietnia
Speedway Wanda Instal Kraków - KSM Krosno 2
Kolejarz Opole - MDM Komputery ŻKS Ostrovia 2
Kolejarz Rawag Rawicz - Victoria Piła 1
-
Ja się cieszę że nie podpisałem umowy z tymi krętaczami , najpierw miało być u mnie 20 Mb/s z TV, potem stwierdzili że nie ma możliwości technicznych i oferują mi to samo tylko że drożej i uwaga na łączu o zawrotnej prędkości 4 Mb/s na kablach tepsy , grzecznie spytałem się pana który dotarł zdyszany z umową jak to ma działać skoro to jest technologia ADSL która do TV potrzebuje ok 10Mb/s i podziękowałem za takie świadczenie usług które by nie działały. Potem tylko z TP dzwonili i proponowali podpisanie umowy z nimi , jednak podziękowałem.
-
@Jozi
To nic szczególnego dużo osób dostaje takie sms-y chcą zaoszczędzić na rachunku tel.
Się nawet nie łudzę że faktycznie mają super ofertę tylko czekam kiedy wypowiedzenie zarejestrują, zapewne ich firmy call center dostały po prostu listę abonentów którym kończą się umowy i te sms-y to takie zaproszenie do rozpoczęcia negocjacji.
-
Polska - Rosja - 1
Polska - Dania - 1
Polska - Australia -1
Polska - Szwecja -1
Polska - Łotwa - 1
Polska - Niemcy -1
Rosja - Dania - 2
Rosja -Australia -2
Rosja - Szwecja - 1
Rosja - Łotwa -1
Rosja - Niemcy -1
Dania - Australia -2
Dania - Szwecja - 1
Dania - Łotwa -1
Dania - Niemcy -1
Australia - Szwecja - 1
Australia - Łotwa -1
Australia - Niemcy -1
Szwecja - Łotwa -1
Szwecja - Niemcy -1
Łotwa - Niemcy -1
-
Dzisiaj dostałem wiadomość z nc+ o treści:
Mamy dla Ciebie nową ,specjalną ofertę nc+ ,po więcej szczegółów zadzwoń na numer 158149401.Dzwoniłem dwa razy i mimo wszystko nie połączyłem się z konsultantem.Bardzo mnie zaskoczył ten numer telefonu ,miał ktoś może podobną wiadomość?
Też dostałem takiego samego esa z tym samym numerem telefonu, poczekam jeszcze bo wypowiedzenie wysłałem
-
Panowie mam umowę do maja 2014 i obecnie CANAL+ Platinum bez cinemaxów ,HBO i History HD , chcę zacząć targowanie się , obecnie płacę 109 zł z najmem PACE PVR 500 po cyfrze i karta Cameleon, myślałem nad podobną ofertą do tego co mam teraz czyli ofertą Comfort+ ,Extra+ i 6x Canal + z podmianą deka na Mediabox'a i MR standard , za ile można utargować taką ofertę czy za 89,90 miesięcznie da się za całość czy jeszcze da się coś zjechać i czy wysłać wypowiedzenie by otworzyć drogę na konkretne negocjacje
-
99 za wszystko umowa na 12 m-cy , Pace za 0 zł przez cały okres umowy ,najpierw pisałem maila w sprawie oferty w odpowiedzi dostałem propozycje i numer tel 22 310 45 60 na który miałem dzwonić jak się zdecyduję. Wszystko załatwiłem pod tym numerem.
Dekodery platformy CANAL+
w Platforma CANAL+
Opublikowano
Warto wymienić Pace PVR 500, na mediaboxa ? usługi internetowe działają ? jak prezentuje się szybkość działania w porównaniu do pace ?