Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nazwa FOXLIFE jest zastrzeżona to ten od http://www.foxlife.pl może na tym stracić

Jurek jeżeli nawet jest zastrzeżona to każdy ma prawo do uźywania tej domeny. Oczywiśćie FOX LiFE ma prawo pierowkupu. Ale wystarczy żeby ta osoba załoźyła firmę pod nazwą Fox Life i pupa zbita :D

 

A jeżeli chodzi o zawartość to tak naprawdę nie wiadomo. We francji, we włoszech kanał się różni od siebie. Wszystko zaleźy od praw autorskich.

Domyślam się jednak, że będzie:

Oprah

Will & Grace

Może Prison Break

Ricky Lake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nawet nie wiedziałem, że na foxlife lecą takie super programy!

polecam:

proste życie z Paris Hilton-niezła polewa

greys anatomy-chirurdzy świetny dramat

ghost whisperer-zaklinacz dusz

Will&Grace-świetny serial komediowy

Myślisz, że umiesz tańczyć (nie wiem dlaczego bardziej pasuje tytuł: Więc myślisz, że potrafisz tańczyć z tłumaczenia: so you think you can dance)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wbrew wcześniejszym informacjom, pochodzącym od rzeczniczki stacji Fox Life, kanał w najbliższym czasie nie dołączy do oferty programowej platformy Cyfra+.

Jak poinformowała Marta Jóźwiak, PR manager spółki CANAL+ Cyfrowy w chwili obecnej nie są prowadzone żadne rozmowy z nadawcą Fox Life. Kanał na razie pozostanie więc dostępny tylko dla abonentów platformy Cyfrowy Polsat. Niewykluczone jednak, iż w ciągu najbliższych miesięcy kanał trafi do wybranych polskich sieci kablowych.

FOX Life jest pierwszym kanałem uruchomionym w Polsce bezpośrednio przez globalnego giganta medialnego Fox. W FOX Life można oglądać popularne amerykańskie seriale (z polskim lektorem), jak np. "Gotowe na wszystko", "Chirurdzy" czy "Ally McBeal" oraz programy typu reality show, jak np. "Proste życie" z udziałem Paris Hilton i Nicole Richie."

Źródło: http://skysunsat.pl/portal,news,983,cat,0.htm?sid=d5c0e5442f6809ab80c286a81b665981

Hehe, mamy ala wylacznosc :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...