Skocz do zawartości

Chopin Gdańsk Zaspa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Od nowego roku sieć kablowa Chopin mająca główną siedzibę w  Wejherowie buduje u mnie na osiedlu w Gdańsku Zaspie-Młyniec swoją sieć.W końcu będzie jakaś konkurencja dla UPC bo  osiedlowa Starmedia (TTK)nadal żyje w czasach średniowiecza z tylko samym analogiem :) Korzysta ktoś z was z Chopina i jak oceni tego operatora?

Edytowane przez piter123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bierzesz Net z TV to masz 50% rabatu na Internet.

 

http://www.tkchopin.pl/promocje.html
 

 

Rewolucja internetowa - 250, 120, 60 czy 20 Mb/s Internet? - Wybierz prędkość odpowiednią dla Siebie, dobierz dowolny pakiet telewizji cyfrowej (za wyjątkiem pakietu Stalowego) i skorzystaj z mega rabatów! Podpisując umowę na 23 miesiące otrzymasz rabat na Internet do 50%. Dodatkowo od Pakietu Chopin Net 60 (60 Mb/s) możesz wydzierżawić modem Wi-fi za 1 grosz miesięcznie. Korzystając z promocji "Internetowa rewolucja" masz możliwość dokupienia telefonii stacjonarnej "Chopin Tel 150" z rabatem 30% i ze 150 darmowymi minutami oraz Multiroom z rabatem 50% (od pakietu Złotego).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Od nowego roku sieć kablowa Chopin mająca główną siedzibę w  Wejherowie buduje u mnie na osiedlu w Gdańsku Zaspie-Młyniec swoją sieć.W końcu będzie jakaś konkurencja dla UPC bo  osiedlowa Starmedia (TTK)nadal żyje w czasach średniowiecza z tylko samym analogiem :) Korzysta ktoś z was z Chopina i jak oceni tego operatora?

A przypadkiem u ciebie Netia nie stawia jeszcze infrastruktury ? bo coś czytałem że kładą tam też kable 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie czytałeś?Zdaje się że chyba tak.Widziałem nawet  w pobliżu kilka studzienek telekomunikacyjnych z Netii.

Tutaj http://forum.trojmiasto.pl/Brak-konkurencji-uslug-medialnych-na-osiedlu-Mlyniec-t546944,5,7.html

 

Ja u siebie mogę korzystać z usług operatora UPC,Toya,Orange  i na tym raczej koniec nikt do mnie więcej nie wejdzie bo z moją spółdzielnia jest trudno się dogadać nic im nie pasuje ze wszystkim problem itd  :/

Edytowane przez Opiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha no ja też tam pisałem :) .Dobrze że w końcu coś się tu dzieje.Będzie z kilka operatorów to i ceny będą pewnie niższe.


U mnie też do niedawna była totalna kicha.Na innych osiedlach są  dostępne co najmniej dwie sieci oferujące cyfrówkę.Tu widzocznie komuś zależało na utrzymaniu Starmedii bez tv cyfrowej i monopolu UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...