Skocz do zawartości

Medion Life P24027 MD 28019 - lista kanałów


Kami3n147
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W ręce wpadł mi taki nowy tunerek, dość fajny, bo obsługuje MPEG-4 , ma złącze CI+(działa moduł CP), 2 głowice DVB-S2, USB 2.0 i wyświetlacz VFD z pełną nazwą kanału. Wada to brak portu LAN.

Siedzi w nim procesor ALI , soft jest zbliżony do Fergusonów Ariva. Program do edytowania listy kanałów również działa z Fergusona, a dedykowany wygląda tak samo.

Jest opcja wgrania listy kanałów,ale tylko z rozszerzeniem:".udf". Chciałbym z niej skorzystać. Problemem jest to, że wszystkie listy jakie są dostępne są z rozszerzeniem .bin, albo .abs.

Gdy konwertuje listę .abs(soft z Fergusona z gotową listą) na .udf to znikają nazwy kanałów. W związku z tym mam pytanie\prośbę: Czy posiada ktoś listę kanałów z 13*E i 19.2*E bądź wie jak przerobić plik .bin do .udf?

 

 

 

 

e98U7Jx5dTaJsAdxTEkb0g+Q8lkyG6CUWnEIJ5IV1zA=.jpg

Bez_tytulu.jpg

$_20.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na niemieckich forach o sprzęcie sat. Można wiele ciekawych softow znalezc jak do Arivy ;)

http://www.nachtfalke.biz/ na przykład na tej stronie.

Tylko uważaj żebys nie zrobił z tego dekoddra trupa :). Czasami soft -lista się zle wgra i trzeba aktualizację robic po rs232 - port com.

Leoiej już samemu w dekoderze listę sobie ułożyc. Zrobic kopię całego softu na pendriva i miec spokoj.

Miałem swego czasu taki::

http://www.comag.de/de/pro.php?p=142

i używałem z modułem TNK HD oraz modułem AlphaCrypt i kartą C+ - działało to całkiem przyzwoicie. Nagrywał w jednym pliku programy na pendrive 8GB. Dosc stabilny odbior probramow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweed77, dziękuje za odpowiedź :)

Problem w tym, że nie ma nigdzie do niego softów,a jedyne co mogę zrobić poprzez aktualizacje USB to wgrać\zgrać listę kanałów w .udf. Aktualizacja softu odbywa się przez satelitę 19.2*E.

Może po COM da się wgrać jakiś soft,ale trzeba go mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...