Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

6xCanal

HBO

Filmbox

nSeriale

netvod konto podstawowe

kanał RedlightHD na 6 m-cy za 0 zl [/b]

 

Mój Gold :D...kanały świecą.

 

konsultanci na forum są bardzo aktywni ;-) teraz tylko czekać kilku następnych abo bez instynktu samozachowawczego i nacięcie się na cudowną ofertę...wystarczy prześledzić wypowiedzi zawiedzionych zmigrowanych, nie dajcie sobą manipulować :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna propozycja z nc+.

Umowa na 12 m-cy , wszystkie kanały tematyczne oraz 2xCanal+ , do tego 4xCanal+ gratis na cały okres umowy oraz HBO gratis na 6m-cy.

Pakiet nazywa się Canal+Silver , cena 69 zł.

Nie zdecydowałem się.Chciałem taki zestaw (bez HBO) za max 59 zł ale podobno nie ma takiej możliwości.

 

Mnie taki zestaw proponowali wczoraj 59 zł wszystkie tematyczne i 6xcanal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

6xCanal

HBO

Filmbox

nSeriale

netvod konto podstawowe

kanał RedlightHD na 6 m-cy za 0 zl [/b]

 

Mój Gold :D...kanały świecą.

 

konsultanci na forum są bardzo aktywni ;-) teraz tylko czekać kilku następnych abo bez instynktu samozachowawczego i nacięcie się na cudowną ofertę...wystarczy prześledzić wypowiedzi zawiedzionych zmigrowanych, nie dajcie sobą manipulować :-)

 

Zacznę od tego nie jestem konsultantem!!!! a te zdjęcia już tu wklejałem!!!!

image.jpg

 

image.jpg

 

PS.O co ci chodzi??? Działa mam aktywne!!

Email i ICA(tylko nie mam w ICA RedlightHD ale to nieistotne bo kanał świeci :D ) .......Ludzie przestańcie szukać dziury w całym .....pozdrawiam

 

prosta zasada: "Nie chcesz nie migruj nikt cie nie zmusza"......koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wcześniej miałem

Filmowe HD 89 PLN :

NPremium

HBO,

Filmbox

 

Teraz

 

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

 

6xCanal

HBO

Filmbox

nSeriale

netvod konto podstawowe

kanał RedlightHD na 6 m-cy za 0 zl

 

ps,nie prosiłem o mniejszą kwote niż płaciłem :D

Dla mnie nic się nie zmieniło poza Fikołkami :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu zmigrowałem do NC+ z dwóch umów N-ki ( z opcjami NPremium) na Universe + 6xC+ oraz

na Silver + HBO + 6xC+. W ICA są widoczne jako : Universe oraz Silver+HBO bez info o 6xC+. Zadzwoniłem więc z ciekawości

potwierdzić warunki pierwotnej migracji. Pierwsza umowa potwierdzona, natomiast na drugiej brak 6xC+. Reklamacja złożona ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem

Filmowe HD 89 PLN :

NPremium

HBO,

Filmbox

 

Teraz

 

Canal + Gold za 89 zl na 12 m-cy :

 

6xCanal

HBO

Filmbox

nSeriale

netvod konto podstawowe

kanał RedlightHD na 6 m-cy za 0 zl

 

ps,nie prosiłem o mniejszą kwote niż płaciłem :D

Dla mnie nic się nie zmieniło poza Fikołkami :jupi:

 

Dostałem to samo tylko bez RedlightHD za 78miesięcznie dzwoniąc na infolinie pytając się tylko co są w stanie mi zaoferować 1 propozycja zgodziłem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie skąd wy macie tyle czasu na oglądanie aż tylu kanałów?po [beep] to wam?co bedziecie te wszystkie canal + oglądać naraz?

Sprawa jest prosta.

Ta "cudowna" oferta, szyta na miarę, pozwalająca mi oglądać wszystkie najważniejsze mecze piłki nożnej (LM, Primera Division, nasza Ekstraklasa itp.) oraz żużlowe (GP, Ekstraliga), wymaga wzięcia 6xC. Tak se to wykombinowali... :evil:

To nie jest oglądanie "wszystkiego na raz", ale raptem kilka godzin tygodniowo! Resztę czasu poświęcam ciekawszym hobby...

Łapiesz? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie mam CANAL+ SUPERPREM.HD +Pace PVR +2 cameleony. Płacę 99zł za całość. W Pace siedzi jedna karta, a druga jest dzielona na dwie Arivy. W sumie daje to MR na 3 tv.

 

Mam pytanko, może ktoś ma podobną sytuację, albo wie coś o podobnej ofercie. Priorytetem będzie zostanie z dwoma kartami i utrzymanie posiadanego rozwiązania. Jak jednak wyglądałoby to, gdybym chciał przejść na ich MR, z ich dekoderami? Jest szansa, że dostałbym MR na 3 tv, bez jakichkolwiek dopłat? Przykładowo do pakietu Platinum?

 

Na razie rozglądam się jak to ugryźć, bo wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Ktoś w ogóle ma MR na 3TV i dostał dekodery bez dodatkowych opłat?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie mam CANAL+ SUPERPREM.HD +Pace PVR +2 cameleony. Płacę 99zł za całość. W Pace siedzi jedna karta, a druga jest dzielona na dwie Arivy. W sumie daje to MR na 3 tv.

 

Mam pytanko, może ktoś ma podobną sytuację, albo wie coś o podobnej ofercie. Priorytetem będzie zostanie z dwoma kartami i utrzymanie posiadanego rozwiązania. Jak jednak wyglądałoby to, gdybym chciał przejść na ich MR, z ich dekoderami? Jest szansa, że dostałbym MR na 3 tv, bez jakichkolwiek dopłat? Przykładowo do pakietu Platinum?

 

Na razie rozglądam się jak to ugryźć, bo wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem. Ktoś w ogóle ma MR na 3TV i dostał dekodery bez dodatkowych opłat?

 

Pozdrawiam.

Radzilbym ci pozostac z tym co masz i nie spieszyc sie z migracja i dopiero pod koniec umowy wyslac wypowiedzenie

Glowny dekoder jest bez oplat, natomiast biorac MR to jest dodatkowa doplata 10zl za kazdy dekoder, wiec lepiej pozostac przy "wlasnym" multiroomie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponowali po przedzwonieniu do nich canal plus gold plus multi 1 dekoder to media box 10zl za wynajem 2 to pvr box jednorazowa aktywacja 49zł dodatkowa hbo przez 6 miesięcy za darmo umowa na 18miesięcy wszystko za kwotę 99zł miesięcznie jak myślicie opłaca się czy coś jeszcze od nich się uda wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey mam pytanie czy komuś wyłączyli Cyfrę w Maju jak wysłał rozwiązanie umowy pod koniec kwietnia ze względu na wyłączenie gwarantowanych kanałów ??

 

Ja mam taki przypadek dzisiaj aby się spytać czy doszło moje wypowiedzenie i powiedziano mi że TAK i moja Cyfra została wyłączona w dniu 09.05.2013 ( a co najlepsze że mi cały czas chodziła, aż do dzisiaj)

 

zadzwoniłem na infolinie i bardzo "delikatnym " głosem spytałem się jakim prawem wyłączyli mi cyfrę jak na waszej infolinii informowano mnie że jak wypowiedzenie wpłynie w Maju to wyłączycie mi ostatniego Maja... Pani konsultantka bardzo się zapierała że to nie prawda i że wyłączają w dniu przyjścia wypowiedzenia jak wpłynęło w Maju.

 

Jeszcze bardziej "delikatnym" głosem powiedziałem że ŻĄDAM włączenia mi cyfry do końca Maja zgodnie z informacją którą przekazał mi konsultant. Pani zapierała się że się nie da aby po kilku minutach zmienić zdanie i powiedziała że włączą mi sygnał w przeciągu 36 godzin i będę miał do końca maja i Maj mam za darmo.....

 

Ktoś wie o co tam chodzi ?? Nawet nikt nie zadzwonił aby się spytać czy chce przedłużyć umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...