Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę do ICA patrzę Canal+ Gold no to się wkur..... Dlaczego? Dzisiaj koło 17 rozmawiałem z konsultantem i za 89zł dostałem wszystkie kanały (poza mr, erotykami i nie mam picturebox) no i Canal+ vod, seriale+ też. Po telefonie do jednego konsultanta - odesłała mnie na inny nr telefonu. Dzwonię na ten nr połączyłem się z jakimś gościem zaczynam rozmowę. On nie bardzo wie o co mi chodzi to spokojnie mówię mu co i jak. Sprawdza w systemie - mam golda. Tłumaczę że rozmawiałem i dokładnie tłumaczę co dostałem. Mówi że wysłał maila do gościa z którym załatwiłem sprawę i porozmawia z przełożonym. Czekałem może z 40 sekund. Zgłasz się ponownie i mówi że wszystko jest tak jak ustalałem a w ICA jest Canal+ Gold bo nie mają jak inaczej oferty wprowadzić - uff już myślałem, że będzie zadyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy, ale dyskusję śledzę od pierwszej strony :)

 

Dzwoniłem pod 12 294 78 79

 

Chciałem się upewnić, czy dotarła moja rezygnacja.

Dotarła. Miły Pan zapytał, czy jestem zdecydowany odejść, czy może mi przedstawić ofertę.

 

No więc dostałem Universe+ do tego cała paczka Canal+(6x) i cała paczka HBO (3x) na 12 miesięcy na tym samym dekoderze za 69 PLN

 

Zapytałem, czy mogę zrezygnować z HBO. Konsultant od razu powiedział, że zmienia cenę za to samo na 64 PLN :)

 

Trudno było się nie zgodzić - migrowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie, bez nerwów !

 

Teraz jest czas dla abonentów n, ale cyfrowicze prędzej czy później również dostaną dobre oferty. Nie zapomnijcie tylko wysłać wypowiedzenia, bo to obowiązek.

Dlaczego cyfrowicze muszą czekać? Bo nc+ od początku założyło sobie, że będzie "doić kasę" od fanów sportu, a tych zdecydowanie więcej jest w Cyfrze+. Chcą nałapać jak najwięcej ludzi na pakiet Platinum po 119zł, a potem będą atrakcyjne rabaty dla tych, którzy będą straszyli wypowiedzeniami. Jest jeszcze czas, więc grunt, żeby się nie podpalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przed chwilą też zmigrowałem na universe+ i 6xCanal+ na 12 miesięcy za 59zł/mies. Wcześniej miałem npremium za 69zł i umowę do lipca 2013r. :)

 

To przybij piątkę - miałem dokładnie to samo.

Trzeba było wziąć jeszcze tylko HBO na 6mcy do tego ;-)

Powiem szczerze, że w pierwszej chwili się też zachłysnąłem ofertą i już chciałem się zgadzać, ale poprosiłem o spokojne powtórzenie i wtedy wpadłem na pomysł HBO ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem tu nowy, ale dyskusję śledzę od pierwszej strony :)

 

Dzwoniłem pod 12 294 78 79

 

Chciałem się upewnić, czy dotarła moja rezygnacja.

Dotarła. Miły Pan zapytał, czy jestem zdecydowany odejść, czy może mi przedstawić ofertę.

 

No więc dostałem Universe+ do tego cała paczka Canal+(6x) i cała paczka HBO (3x) na 12 miesięcy na tym samym dekoderze za 69 PLN

 

Zapytałem, czy mogę zrezygnować z HBO. Konsultant od razu powiedział, że zmienia cenę za to samo na 64 PLN :)

 

Trudno było się nie zgodzić - migrowałem ;)

To jaki miałeś wcześniej abonament?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest czas dla abonentów n, ale cyfrowicze prędzej czy później również dostaną dobre oferty. Nie zapomnijcie tylko wysłać wypowiedzenia, bo to obowiązek.

Jak nie dostanę 6xC+ za tyle co tu wypisują enkowicze, to na pewno pójdzie wypowiedzenie. Spoko! :brawo:

 

Wysyłaj, bo te oferty dawane są tym co już wysłali wypowiedzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytaja sie skad ma takie informacje ale riposta dobra byla ;)

ale ich jeszcze lepsza hahahaha

"@lukas8887 tak podejrzewałam, że nie zasłyszał Pan tej informacji w osiedlowym warzywniaku

Teraz na poważnie: zadał Pan trzy pytania, na które mogę udzielić jednej, zbiorczej odpowiedzi:

Nie dysponujemy obecnie informacją, która rozwiałaby Pańskie wątpliwości.

Zachęcam do kontaktu z infolinią, konsultanci telefoniczni mają dostęp do bazy indywidualnych ofert, jest szansa że udzielą Panu bardziej wyczerpującej odpowiedzi. Czego zresztą sobie i Panu życzę.

Pozdrawiam, Ania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanie czemu Cyfrowicze nie mają tak dobrych ofert przeniosłem na stronę nc+ pytania i odziwo nie usunęli pytania ale jasnej odpowiedzi też nie ma :lol2:

 

a co odpowiedzieli?

 

skąd Pan posiada takie informacje ?

Pragnę zwrócić uwagę, że oferty migracyjne są ustalane indywidualnie i są rozbieżności między poszczególnymi ofertami indywidualnymi.

 

Bzdury jak od samego początku nc+. Ale drążę temat dalej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coraz lepsze oferty to cieszy poniekad jest to chyba spowodowane przytoczę cytat

"....za wcześnie jeszcze na prognozowanie, ilu klientów może odejść z platformy do konkurencji, wstępne, nieoficjalne szacunki mówią nawet o utracie 400 tys. umów, czego konsekwencje byłyby naprawdę poważne (w sumie nc+ ma ok. 2,5 mln klientów). całść tutaj http://www.forbes.pl/nc-moze-jeszcze-za ... 8,1,1.html

i tyle w temacie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z poniższą informacją znajdującą się na stronie nc+ mogę bezkarnie zrezygnowac z C+?

 

"ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW CYFRY+

 

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

 

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie widzicie że te super oferty dostają ci którzy są dopiero od dzisiaj na tym forum???

No bo trzeba się było pochwalić ;-)

A tak na poważnie - to forma podziękowania, bo dzięki takim forum, jak to oraz antycplus (no i oczywiście sile wypowiedzenia) mamy to, co mamy dziś.

Czyli można powiedzieć win-win (dobra oferta dla nas, a dla platformy pozostanie abonenta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...