Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodzwoniłem się na infolinię (44 minuty oczekiwania) i oto co mi zaproponowali:

 

Na moje stwierdzenie, że w obecnym Canal+ Superpremium HD i tak mam 6 Canal+ to konsultant KATEGORYCZNIE STWIERDZIŁ iż nowe Canal+ Family i Canal+ Film 2 nie będą dostępne dla abo Cyfry+ !!! Na co zauważyłem, że w związku z tym będę miał możliwość rozwiązania umowy - konsultant powiedział, że mam rację i że rozwiązać umowę będę mógł ze względu na uszczuplenie oferty Canal+ i wyłączenie chociażby 13 Street Universal.

 

 

Czyli pod koniec kwietnia po wczesniejszych wypowiedzeniach aktualnych umow z powodu uszczuplenia oferty programowej beda super oferty. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeszedłem do nc+ z C+Superpremium , płaciłem 99 zł + MR 10 zł , a teraz Platinum za 99 zł mediabox 10 zł i 2x MR po 10 zł + History 1.99 zł czyli razem 130.99 zł jestem zadowolony i to mi pasi:)

założyłem sobie że nie przekroczę 130 zł i mi się "prawie" udało

dzwoniłem na nr.tel. 22 3104546

a jeszcze opłata aktywacyjna nie 147 zł a 98 zł.

 

 

 

Jeżeli jesteś zadowolony to .....

naprawdę gratuluję

.... może za rok takich osób jak Ty uzbiera się kilkaset tysięcy

w tej chwili jest podobno 2,5 mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta to silver za 64, gold za 79 i platinium za 99. Nie dają multiroom za darmo.

Proszę przestać wprowadzać w błąd i powtarzać co chwile ten sam post

 

Mój post pomagał userom negocjować, nawet jeśli nie wszystkie informacje są prawdziwe, ale to nie moja wina tylko bajkopisarzy, jak wiadomo w ciągu 5 minut dwóch konsultantów potrafi przedstawić całkowicie odmienne oferty, jeśli jednak rzeczywiście wprowadzam w błąd to dam sobie rzeczywiście spokój

 

Do all inclusive dają multiroom za darmo Panie znawco :lol2:

Za darmo to w [beep] nie dostaniesz. Mr w najwyższej opcji jest wliczony w cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta to silver za 64, gold za 79 i platinium za 99. Nie dają multiroom za darmo.

Proszę przestać wprowadzać w błąd i powtarzać co chwile ten sam post

 

Mój post pomagał userom negocjować, nawet jeśli nie wszystkie informacje są prawdziwe, ale to nie moja wina tylko bajkopisarzy, jak wiadomo w ciągu 5 minut dwóch konsultantów potrafi przedstawić całkowicie odmienne oferty, jeśli jednak rzeczywiście wprowadzam w błąd to dam sobie rzeczywiście spokój

 

Do all inclusive dają multiroom za darmo Panie znawco :lol2:

 

 

Martinus pisz dalej ale sam nie dasz rady, powinien powstac jeden przyklejony post na poczatku tego watku z aktualnymi sprawdzonymi i potwierdzonymi nie tylko przez jedna osobe warunkami, zeby nie wklejac co chwile tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to post z forum nc+

z oferty może wylecieć aż 18 płatnych kanałów (w tym 4 HD) i nie będzie można z tym nic zrobić...

 

MTV, MTV Rocks, MTV Live HD, Viva, VH1, oba Comedy Central, Blink, Nick, Nick jr, Nickelodeon hd (paraktycznie cala stajnia spod znaku Viacomu),

oba eurosporty,

ceebebies,

disnej junior,

espn america (ci akurat sie wycofuja z europy),

animal planet

discovery historia

 

A kanałów FTA też przecież nikt nie zagwarantuje takich jak Arte HD.

 

Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurek masz sam zobacz tam pisze że trzeba dekoder główny i dekoder dodatkowy podlaczyc do internetowej sieci domowej LAN ..... http://ncplus.pl/oferta/multiroom/multiroom-standard-hd

http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... tandard-hd

 

Bezpośrednie połączenie między dekoderami

 

Wszystko jasne :) ?

 

Ha! To będzie jeszcze prościej to dzielić niż w cyfrze. Wystarczy VPN między lokalizacjami... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytał sie może ktoś w rozmowie telefonicznej co bedzie z osobami które wzieły gażdżet? To znaczy ja mam z cyfra telewizor samsun 40 cali i moje pytanie jest takie kiedy w przybliżeniu będzie oferta dla nas ?

 

Przeczytaj Sobie mój post z poprzedniej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy ktoś uzyskał (bądź posiada) wiarygodną informację w kwestii, czy bedzie można odbierać Nc+ na własnym sprzęcie (chodzi głównie o abonentów Cyfry). Podawana oficjalnie wiadomość o parowaniu kart zdaje się temu przeczyć. Ale gdzieś tam małymi literami na stronie Nc+ jest info, że niby tak, z tym, że "nie gwarantuje się prawidłowego odbioru" - ktoś już to komentował wczoraj. A teraz paradoksalna dykteryjka z tym związana: około 10.30 był telefon z Nc+, jak się okazało potem z "działu promocji", gdy jednak zapytałem człowieka o to, o czym piszę na początku (co jest dla mnie kluczowe), powiedział że musze zadzwonic do działu technicznego, bo on tylko o promocjach wie. Po sekundzie zakończył połaczenie stwierdzając, że system się znowu zawiesił i oddzwonią w ciągu 48 godzin. Chciałem jeszcze zapytać, czy rzeczywiście aktualnym "normalnym" abonentom Cyfry, którzy jeszcze nie emigrowali świeci coś z nowych kanałów (poza Nsport i MGM oczywiście). NO i problem Mezzo, w cennikach jest, ktoś się już wczoraj chwalił, że dokupił, a ja dostałem oficjalnego maila (którego wczoraj na forum w różnych wątkach publikowałem), że "Mezzo nie ma w ofercie Nc+). Podsumowanie : panuje ogólny bałagan. W Jeleniej Górze w jednym z punktów Cyfry w Tesco stare logo, stare ulotki, a pan obsługujący nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, czy ktoś uzyskał (bądź posiada) wiarygodną informację w kwestii, czy bedzie można odbierać Nc+ na własnym sprzęcie (chodzi głównie o abonentów Cyfry). Podawana oficjalnie wiadomość o parowaniu kart zdaje się temu przeczyć. Ale gdzieś tam małymi literami na stronie Nc+ jest info, że niby tak, z tym, że "nie gwarantuje się prawidłowego odbioru" - ktoś już to komentował wczoraj. A teraz paradoksalna dykteryjka z tym związana: około 10.30 był telefon z Nc+, jak się okazało potem z "działu promocji", gdy jednak zapytałem człowieka o to, o czym piszę na początku (co jest dla mnie kluczowe), powiedział że musze zadzwonic do działu technicznego, bo on tylko o promocjach wie. Po sekundzie zakończył połaczenie stwierdzając, że system się znowu zawiesił i oddzwonią w ciągu 48 godzin. Chciałem jeszcze zapytać, czy rzeczywiście aktualnym "normalnym" abonentom Cyfry, którzy jeszcze nie emigrowali świeci coś z nowych kanałów (poza Nsport i MGM oczywiście). NO i problem Mezzo, w cennikach jest, ktoś się już wczoraj chwalił, że dokupił, a ja dostałem oficjalnego maila (którego wczoraj na forum w różnych wątkach publikowałem), że "Mezzo nie ma w ofercie Nc+). Podsumowanie : panuje ogólny bałagan. W Jeleniej Górze w jednym z punktów Cyfry w Tesco stare logo, stare ulotki, a pan obsługujący nic nie wie.

 

Problem Mezzo jest już oczywiście wyjasniony, dostałem kolejnego maila z przeprosinami i info, że za 5 zł., tak, jak wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurek juz wszystko jest jasne :D

mam jeszcze jedna sprawe.....nie korzystalem jeszcze z promocji z multiroomem wiec nie wiem czy te dekodery ktore posiadam beda sie nadawaly do bezposredniego polaczenia (multiroom) a wiec z n-ki posiadam biały nbox a z cyfry HD SAGEMCOM DSI83 da sie podlaczyc MR na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gurek juz wszystko jest jasne :D

mam jeszcze jedna sprawe.....nie korzystalem jeszcze z promocji z multiroomem wiec nie wiem czy te dekodery ktore posiadam beda sie nadawaly do bezposredniego polaczenia (multiroom) a wiec z n-ki posiadam biały nbox a z cyfry HD SAGEMCOM DSI83 da sie podlaczyc MR na nich?

Zapomnij. Albo masz wersję multiroom Cyfra, albo N-ka. Nie da się ich połączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lawjack1 Własny sprzęt to temat rzeka, najchętniej docelowo wyeliminowali by ludzi z własnym sprzętem, ale jeszcze może im się odmienić, jak na razie nic wiemy nic ponadto że najbliższe 18 miesięcy możemy korzystać z własnych tunerów.

 

No tak, ale czy można zmigrować z tym własnym sprzętem? Jeżeli tak, to OK, potem co mogą zrobić ? Może będą juz moduły?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie widocznej na stronie jest wiele kanałów oznaczonych dodatkową "plamką" przy logo. To kanały niegwarantowane przez "nc+". I co ciekawego znajdujemy na tej liście...

1. Eurosport HD

2. Eurosport 2 HD

3. MTV Live HD

4. Nickelodeon HD

5. Comedy Central

6. Comedy Central Family

7. Blink

8. ESPN America

9. Disney Junior

10. CBeebies

11. Nick

12. Nick Jr

13. Polsat News

14. Polsat Biznes

15. Superstacja

16. Discovery Historia

17. Animal Planet

18. TV 4

19. TV 6

20. MTV

21. MTV Rocks

22. VH1

 

Co to dla nas oznacza? Ano tyle, że w każdej chwili nc+ może uszczuplić ofertę o te kanały bez możliwości bezproblemowego rozwiązania umowy. Czyli liczba 130 kanałów zostanie zmniejszona o 22 sztuki za tę samą cenę.

 

No nie ma co - doskonały deal przy przejściu do nc+ -> najwyższa cena na rynku przy najmniejszej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...