Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny telefon po serii pytań o jakim bonusie mówię do wcześniejszej migracji PLATINUM. Powołałem się na ich stronę http://ncpluspytania.pl i informację z konta oficjalnego "Osoby które już migrowały do nc+ powinny skontaktować się z konsultantem by dowiedzieć się jakie bonusy i gratisy z tego faktu im przysługują i jakie maja opcje.".

Czysta parodia z nimi.

 

 

mógłbyś wrzucić bezpośredniego linka do tego pytanka??

Moim zdaniem to jest argument nie do podważenia i będzie się na co powołać przy ewentualnej konwersacji z konsultantem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon po serii pytań o jakim bonusie mówię do wcześniejszej migracji PLATINUM. Powołałem się na ich stronę http://ncpluspytania.pl i informację z konta oficjalnego "Osoby które już migrowały do nc+ powinny skontaktować się z konsultantem by dowiedzieć się jakie bonusy i gratisy z tego faktu im przysługują i jakie maja opcje.".

Czysta parodia z nimi.

 

 

mógłbyś wrzucić bezpośredniego linka do tego pytanka??

Moim zdaniem to jest argument nie do podważenia i będzie się na co powołać przy ewentualnej konwersacji z konsultantem ;)

 

taka odpowiedź jest w kilku tematach tutaj: http://ncpluspytania.pl/viewforum.php?id=5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A więc jak kiedyś wspominałem, że obecni abonenci czy to N-ki czy to Cyfry+ powinni pozostać na starych warunkach do końca swojej umowy ... I po dołującej krytyce wszystkich dookoła dotyczącej oferty i praktyk NC+, w końcu NC+ postawiona pod murem, po długich mozolnych i co prawda z niechęcią ale musiała wyjść na przeciw abonentom, gdyż fala krytyki zmiotła ich zamierzone oczekiwania ...

 

I tak moja dotychczasowa umowa z N-ką z wszystkimi pakietami tj. CANAL+, HBO, FILMBOX, HISTORY HD z 63 kanałami HD wraz z Astrą za kwotę 90 zł zostaje do lipca 2014 r. ... I o to mi chodziło od samego początku ... A co będzie za niecałe 1,5 roku to zobaczymy ... Jest jeden mały problem, że nowe kanały, które będą dodawane do oferty raczej nie będą dotyczyć abonentów N-ki i Cyfry+ (np. TVP ROZRYWKA) ... Nowe kanały tylko dla abonentów NC+ ... No i jeszcze jeden problem, że chyba od 01 lipca br. kanały tematyczne HD : Planete+, AleKino+, Domo+, Kuchnia+, Teletoon+ i MiniMini+ zostaną wyłączone lub trzeba będzie dodatkowo zapłacić do abonamentu by je mieć dalej ... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest HBO za darmo do Platinum to dlaczego nawet dzisiaj mi go wciskają za 20 zł?

Te gratisy są dla tych co JUŻ zmigrowali, a nie dla tych co dopiero CHCĄ zmigrować.

 

A jeszcze wczoraj wielu kpiło sie z osób które zmigrowały wczesniej:) A tu niespodzianka:) heh

A może by tak właśnie przestać wzajemnie po sobie jeździć - kto chciał lub musiał to zmigrował, kto nie to czeka - każdy ma prawo podejmować swoje decyzje - już naprawdę ciężko czytać to ciągłe wyzywanie się co poniektórych od jeleni, motłochu, żebraków.

 

Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+.

Skoro wysłalem wypowiedzenie, to jak moge wycofac je dopiero w maju? ...

Masz czas na wycofanie do końca maja, czyli możesz to zrobić nawet dziś.

 

Jedyny plus tej "zmiany" oferty to rezygnacja z migracji na siłę, jak to było do tej pory. Ale oni raczej UOKIK-u się wystraszyli, a nie abonentów.

Ale to abonenci słali skargi do UOKiK ;)

 

Chce się mylić, ale wygląda na to że oferta będzie bardziej elastyczna, ale NIE TAŃSZA.

I co ważniejsze... Dla sportowców wygląda że nadal trzeba będzie wysoki pakiet by oglądać NAJLEPSZY sport...

To samo dotyczy tych co chcą najlepsze filmy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon po serii pytań o jakim bonusie mówię do wcześniejszej migracji PLATINUM. Powołałem się na ich stronę http://ncpluspytania.pl i informację z konta oficjalnego "Osoby które już migrowały do nc+ powinny skontaktować się z konsultantem by dowiedzieć się jakie bonusy i gratisy z tego faktu im przysługują i jakie maja opcje.".

Czysta parodia z nimi.

 

 

mógłbyś wrzucić bezpośredniego linka do tego pytanka??

Moim zdaniem to jest argument nie do podważenia i będzie się na co powołać przy ewentualnej konwersacji z konsultantem ;)

 

Przykładowy link ze strony:

http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=6240

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest HBO za darmo do Platinum to dlaczego nawet dzisiaj mi go wciskają za 20 zł?

Te gratisy są dla tych co JUŻ zmigrowali, a nie dla tych co dopiero CHCĄ zmigrować.

 

 

Mi kobieta powiedziała że migracja musiała być przeprowadzona od któregoś tam marca (początkowa bardziej data) do 8.04

Wtedy niby można rozmawiać o gratisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artus a z jakiego pakietu migrowałeś do NC+?

Miałeś wcześniej HBO?

 

C+Optimum HD + HD promo nie miałem HBO

 

 

Miałem dokładnie to samo.

I mi 3 konsultantow powiedziało, że nie ma takiej opcji abym dostał HBO za darmo :lol2:

No nic, spróbuję raz jeszcze i powołam się na odpowiedź z tej stronki ncpluspytania.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r.

 

złozyłem wypowiedzenie i moge zadzwonic powiedziec, ze chce by wypowiedzenie poszlo z koncem maja a nie kwietnia? bo ten 1 m-c jeszcze bym chcial ;D umowe i tak mam do sierpnia, a od czerwca koniec sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem , dostałem HBO do konca umowy za 0 zł - konsultant powtórzył to 3 krotnie. POTWIERDZAM

 

no ja dopytywałem czy napewno da się tylko do końca roku włączyć to HBO bo wolałbym opcję do końca umowy ale kobieta zapierała się że nie ma możliwości dać na dłużej niż do końca roku dodając zdanie "w Pana pakiecie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktoś już dziś dzwonił i potwierdził że ma być coś więcej dla migrujących od poniedziałku;

póki co jest HBO za darmo na cały czas umowy dla Platinium

Serio idzie wyrwać HBO za free na cały okres umowy do Platinum za 99zł? Jak tak to biorę od razu.

Ja dostałem dzisiaj oferte platinum za 109 plus multi w cenie 2 karty i plus hbo do konca roku odmowiłem i napisałem im maila ze chce to wszystko za 90 zł mzoe i mnie wysmieja ale zrobiłem to celowo jak oni uwazaja ze ta oferta ktora niby poprawili to jakis szał to ja dziekuje.Niestety musze sie przyznac ze ja naprawde tej i poprzedniej oferty nie rozumiem :D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misieq: no właśnie wiesz coś? Bo ja 2 dni temu też zmigrowałem do Universe i dostałem tylko Filmbox za darmo na 6 mies. Cały pakiet za 49zł. Wątpię, żeby coś nam włączyli dodatkowo...Chociaż będę składał reklamację bo było by to nieuczciwe wobec tych którzy po zmianie oferty dostali więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę, aby dawać bonusy tym, którzy zgodzili się na ofertę i podpisali umowy. A tym których mają zachęcić do migracji pokazują figę:) No dosłownie marketing że pożal się Boże:). A już że nagle można wrócić do starej umowy to się w ogóle w głowie nie mieści:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie: nie przesadzajmy, troche obronię NC+, w pakiecie za ok 109, multiroom i hbo do konca roku, to naprawde dobra oferta. Masz ligę mistrzów, angielska, hiszpańska, polską, włoską... i sporo dobrego kina. To musi kosztować. Jak zejdą z cen mocno to zaczną kroić ofertę, zrezygnują z niektórych "praw" i wtedy będzie bryndza.. ale za to tanio... Tylko co z tego, że tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...