Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfort+ -39 zł,

Universe + - 49 zł / 9 miesiecy i 59 zł / 9 miesięcy,

Canal+ Silver – 59 zł,

Canal+ Gold – 79 zł,

Canal+ Gold + MR – 79 zł,

Canal+ Gold + netVod – 89 zł,

Canal+ Platinum – 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO – 119 zł,

Canal+ Platinum + MR - 99 zł,

Canal+ Platinum + HBO + MR - 129 zł,

All inclusive – 179 zł.

Cytuję, bo byłem dzisiaj w punkcie i dostałem ofertę C+ Platinum za 99 + MR Premium za 2 dychy, więc razem 119. Trochę drogo, a jeszcze zapomniałem zapytać o HBO ;) Ale może na szczęście nie zmigrowałem jeszcze, bo jak na złość zapomniałem zapłacić rachunku :wink:

 

To ktoś dostał C+ Silver za 59 zł? :shock: To chyba niedokładnie przeglądam forum, bo myślałem, że max. to 64 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01

Co to zmienia? Tak na upartego, to nic. Ale kumpel ma jeden dodatkowy MR i kiedy miał dekodery połączone przez router, to działy mu się dziwne rzeczy. Wiem, że to tylko do przesyłu uprawnień itd... Przeszedł na połączenie (że tak napiszę) przewodowe i problemy się skończyły. Wiem, że to dziwne i się (_I_) nie trzyma, ale warto spróbować, sprawdzić :lol2:

Ja nie mam problemów mam dwa routery w domu do jednego podpięty dekoder biały i dysk do usb telewizor komputer do drugiego kabel i podłączone do nich telewizor i czarny dekoder.

Filmy śmigają nawet po 30 GB (oczywiście po kablu po wifi nie za bardzo) mam zawsze uprawnienia dodekodera więc nie zamierzam tego zmieniać.

Aha latem zeszłego roku była masakra aż sam się śmiałem potem. Wbijam na łóżko pilocik pyk nie ma uprawnień myślę co jest restart routera, następnie dekodera, odłączenie z sieci dalej nie ma. Wkur..ony dzwonie do N o[beep]am ich oni mi mówią że u nich wszystko ok. Wchodzę do salonu a tam leży wtyczka z Turbo na podłodze. Co się później okazało siostra mi wyłączyła dekoder i telewizor bo burza była. :brawo::jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem w sprawie oferty migracji. Najpierw oferta PLATINUM 119PLN +MR 0PLN + PVR PACE 20PLN 18 m-c.

Po konsultacjach pani zaproponowała PLATINUM 109PLN +MR 10PLN + PVR PACE 0PLN 18 m-c, nie udało mi się urwać tej dychy z MR. Umowa do końca maja, czekam... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze potem juz tylko parowanie.

 

Narazie daja na dwie bo było by zbyt trudno tyle dekoderow na raz wymienic jak juz sie unormuje bedzie tylko multiroom jak w N.

Właśnie też tak sądze bo bym miał możliwość dobrania multi na szwagra ma C+ ja niestety N (teraz niestety a to wszystko przez króla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01

Co to zmienia? Tak na upartego, to nic. Ale kumpel ma jeden dodatkowy MR i kiedy miał dekodery połączone przez router, to działy mu się dziwne rzeczy. Wiem, że to tylko do przesyłu uprawnień itd... Przeszedł na połączenie (że tak napiszę) przewodowe i problemy się skończyły. Wiem, że to dziwne i się (_I_) nie trzyma, ale warto spróbować, sprawdzić :lol2:

Ja nie mam problemów mam dwa routery w domu do jednego podpięty dekoder biały i dysk do usb telewizor komputer do drugiego kabel i podłączone do nich telewizor i czarny dekoder.

Filmy śmigają nawet po 30 GB (oczywiście po kablu po wifi nie za bardzo) mam zawsze uprawnienia dodekodera więc nie zamierzam tego zmieniać.

Aha latem zeszłego roku była masakra aż sam się śmiałem potem. Wbijam na łóżko pilocik pyk nie ma uprawnień myślę co jest restart routera, następnie dekodera, odłączenie z sieci dalej nie ma. Wkur..ony dzwonie do N [beep] ich oni mi mówią że u nich wszystko ok. Wchodzę do salonu a tam leży wtyczka z Turbo na podłodze. Co się później okazało siostra mi wyłączyła dekoder i telewizor bo burza była. :brawo::jupi::brawo:

 

Haha no to siostra przezorna i widocznie wierzy w siły natury :> szkoda, że te pustaki z .....(wiadomo o kogo chodzi) niczego i nikogo się nie boją :/ jeszcze...ale i na nich przyjdzie czas :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem w sprawie oferty migracji. Najpierw oferta PLATINUM 119PLN +MR 0PLN + PVR PACE 20PLN 18 m-c.

Po konsultacjach pani zaproponowała PLATINUM 109PLN +MR 10PLN + PVR PACE 0PLN 18 m-c, nie udało mi się urwać tej dychy z MR. Umowa do końca maja, czekam... .

 

Jeśli chcesz zrezygnować, biorę w cesję i płacę dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored: 37zł tyle kosztuje paczka canal+ z HD :evil::evil: gwarantowana cena w białostockiej kablówce :

http://www.tvksav.pl/telewizja/

 

:censored::censored::censored: nc+ robią nas w ciula

Ja myślałem ze 40 złoty za wszystkie C+ to cena dość dobra ale teraz to NC- przesadziło dla swoich klientów drożej jak dla ludzi z kablówki w której jest może 100k klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ile powinny kosztować poszczególne pakiety, tak żeby wiedzieć jak z nimi rozmawiać i przy jakiej cenie obstawać?

Po dzisiejszym dniu chce Platinium z Vod ( tak jak w N było że 10 filmów za darmo i co tydzień gdzieś zmieniali) Sundence hd history hd Multiroom standard za 75 zł.

No w ostateczności może być gold.

Ale będę z nimi negocjował - jak w końcu zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie polsat cyfrowy zarobi na nowych klientach a dystrybutorzy sharika przecież przy takich cenach to jak darmo wykupić dostęp. Wiadomo 200zł za all to aż się prosi "wykombinować" coś za ułamek ceny... Tylko potem będzie płacz NC+ że złodzieje i tak w prosty sposób doszliśmy do momentu kiedy złodziej złodzieja opier.... ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem w sprawie oferty migracji. Najpierw oferta PLATINUM 119PLN +MR 0PLN + PVR PACE 20PLN 18 m-c.

Po konsultacjach pani zaproponowała PLATINUM 109PLN +MR 10PLN + PVR PACE 0PLN 18 m-c, nie udało mi się urwać tej dychy z MR. Umowa do końca maja, czekam... .

 

Jeśli chcesz zrezygnować, biorę w cesję i płacę dalej...

 

 

Według ciebie to taka super oferta ?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie polsat cyfrowy zarobi na nowych klientach a dystrybutorzy sharika przecież przy takich cenach to jak darmo wykupić dostęp. Wiadomo 200zł za all to aż się prosi "wykombinować" coś za ułamek ceny... Tylko potem będzie płacz NC+ że złodzieje i tak w prosty sposób doszliśmy do momentu kiedy złodziej złodzieja opier.... ;p

I tak będzie. Chytry traci 2 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymawiać i brać nowe umowy na Universe. Potem się dokupi paczkę C+ za ok. 40 i będzie magiczne 89 zeta, no 94 bo trzeba doliczyć za dekoder. Jak by nie liczył jak ktoś dostanie Platinum za 89 to jest to dobra oferta.

 

Moim przypadku nie bardzo się opłaca bo wymienili mi gratis białasa na Turbacza 250GB. Oddając go, jako nowy klient z Universe+ dostanę szmelc...

Myślę, że Silver w cenie 59zł na 18 miechów to dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ile powinny kosztować poszczególne pakiety, tak żeby wiedzieć jak z nimi rozmawiać i przy jakiej cenie obstawać?

Po dzisiejszym dniu chce Platinium z Vod ( tak jak w N było że 10 filmów za darmo i co tydzień gdzieś zmieniali) Sundence hd history hd Multiroom standard za 75 zł.

No w ostateczności może być gold.

Ale będę z nimi negocjował - jak w końcu zadzwonią.

 

75 zeta :> hmmm świetna cena, ale....chyba trzeba do tego dorzucić WAT hehe taniej nie będzie....przynajmniej do 19 kwietnia. My N-kowicze (króliki doświadczalne) coś o tym wiemy :/ później będzie z górki, albo będą dym...wszystkich, jak leci. Albo migracja, albo spier... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba biznesss chce otworzyć serwerek na tunerku z polsatem i nc+ na pokładzie i wioooooo

 

Żaden biznes, chcę mieć polsat sport i nc+, na swoim tunerze, a nie na nboxie. Uczciwie płacę abonament i wcale mnie to nie boli.

Gdybym chciał inaczej zmieniłbym dział na sharring, a nie jestem tym zainteresowany. Swój dom i nie mam zamiaru iść siedzieć. Nie po to kupowałem niedawno Arive TT, żeby teraz ją do szuflady wsadzić i kolejny tuner na półkę kłaść. Szafa w końcu tego nie wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie ile powinny kosztować poszczególne pakiety, tak żeby wiedzieć jak z nimi rozmawiać i przy jakiej cenie obstawać?

Po dzisiejszym dniu chce Platinium z Vod ( tak jak w N było że 10 filmów za darmo i co tydzień gdzieś zmieniali) Sundence hd history hd Multiroom standard za 75 zł.

No w ostateczności może być gold.

Ale będę z nimi negocjował - jak w końcu zadzwonią.

 

75 zeta :> hmmm świetna cena, ale....chyba trzeba do tego dorzucić WAT hehe taniej nie będzie....przynajmniej do 19 kwietnia. My N-kowicze (króliki doświadczalne) coś o tym wiemy :/ później będzie z górki, albo będą dym...wszystkich, jak leci. Albo migracja, albo spier... :(

Ja też ENKOWICZ i uważam że jako stały klient za staż regularne płacenie faktur i nie zaleganie powinienem dostać mniej więcej to co miałem ewentualnie troche lepiej ale w tej samej cenie przecież ja nie chciałem fuzji tylko oni( tak naprawdę to chciałem bo myślałem że może "elastyczne pakiety" czytaj każdy wybierze programy na których mu zależy a nie płaci za coś czego nie używa( np ja nigdy nie włączyłem zone Romantica czy coś takiego i dlaczego mam za to płacić)

 

Przecież tak jak pisałem za 2 miesiące kończy mi się umowa to za te 70 czy 75 dostałbym w pakiecie W telewizji nowej generacji N To co miałem i HBO na cały okres umowy(12 miesięcy)

A teraz co?

Tego Juliana powinni na taczce gnoju wywieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...