Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Pełną ofertę Canal plus Platinum" no czyli 6 kanałów, chyba że liczyłeś na internetowe [beep]y ?

 

Pełna oferta bez C+ nazywa się Universe+ i kosztuje 59 zł (108 kanałów) dodając do tego paczkę Canal+Platinum w cenie 60 zł otrzymujemy pakiet pod tą nazwą w cenie 119 zł (114 kanałów) No trzeba być dziwny aby tego nie rozumieć (sieciowy [beep] jest dodatkiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Migracja

 

Na tunerze z Cyfrą (Pakiet Start+ HD) dostałem 6 programów Canal+ ale nie pełną ofertę Platinum.

Na tunerze z n (wszystkie pakiety tematyczne+nPremium) mam to co miałem + 6xC+.

 

PS. Co chwilę znika mi moje pytanie.

PS.2. O, już nie.

 

 

Ja też mam pakiet Start+HD i u mnie się nie pali żaden Canal + :( A co tego mało to mam stary układ kanałów na dekoderze cały czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pełną ofertę Canal plus Platinum" no czyli 6 kanałów, chyba że liczyłeś na internetowe [beep] ?

 

Pełna oferta bez C+ nazywa się Universe+ i kosztuje 59 zł (108 kanałów) dodając do tego paczkę Canal+Platinum w cenie 60 zł otrzymujemy pakiet pod tą nazwą w cenie 119 zł (114 kanałów) No trzeba być dziwny aby tego nie rozumieć (sieciowy [beep] jest dodatkiem)

 

 

Człowieku nie ośmieszaj się , nie chodzi mi o żadne internetowe> Zobacz na stronie jeśli jeszcze nie widziałeś jak wygląda pakiet platinum jeśli dalej nie rozumiesz to współczuję. Pod tym linkiem masz potwierdzenie , że mówili o całym pakiecie platinum a wyszło znowu oszustwo :http://ncpluspytania.pl/viewtopic.php?id=1634&p=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza propozycja do tej pory to C+PLATINUM za 99zł + MR gratis. Umowa na 18mscy. Bez dekoderów. 7 telefonów od Cyfry. Wszystkie odrzucone

Ja po wyslaniu wypowiedzenia dostalem propozycje C+Platinum z MR i PACE-m PVR, ktorego juz mialem, z umowa na 12 mies za 99 Ale czekam... Sami dzwonili

 

 

Byłeś abonentem c+? Ja chciałem taką ofertę jak Tobie zaproponowali ale uparli się na 109 zł. No to w takim razie ja się uprę na wypowiedzenie, które już na szczęście poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Migracja

Z nc+ jesteś?

 

A jakby napisali, że dostajesz pełną ofertę Universe+ to byś dostał tylko te kanały co masz w Comfort+?? [beep]zielisz głupoty. Pełna oferta Canal+ Platinum to http://ncplus.pl/sklep/promocje/canalplusplatinum bez nc+GO. Po prostu nc+ kolejny raz robi z nas idiotów i myślą, że nie zauważymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś abonentem c+? Ja chciałem taką ofertę jak Tobie zaproponowali ale uparli się na 109 zł. No to w takim razie ja się uprę na wypowiedzenie, które już na szczęście poszło.

 

 

Jestem abonentem Cyfry+. Pakiet C+KOMPACT HD z MR

 

 

Daj znać na priv czy zaproponują Ci coś ciekawego :) Też kończysz współpracę 30 kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Migracja

 

Właśnie ci tępi przejdą nad tym do porządku dziennego. Zostaliśmy po raz kolejny oszukani przez nc+.

Po prostu ich promocja C+P nazywa się tak samo jak paczka 6xC+. Tylko, że to nie jest błąd, że tak napisali w tym: http://images47.fotosik.pl/1779/39699901c8235931gen.jpg komunikacie. Po prostu kolejny raz myślą, że mają do czynienia z [beep]ami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to było wiadome to powinni to napisać w odpowiedni sposób a nie tanimi chwytami wkręcać ludzi dając złudzenie promocji, której nie ma bo za te kanały płacimy. Nie obchodzi mnie co ma jakaś inea u siebie obchodzi mnie co jest w NC+ pod nazwą Canal + Platinum i dla mnie to jest pełny pakiet a nie 6 kanałów, które mają nazwę " kanały premium HD" i jak pisałem powinni tak napisać na facebooku.

 

Ten cały migracja to pewnie jakiś marketingowiec nc+, który przekonuje że znowu "nie zrozumieliśmy oferty" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza propozycja do tej pory to C+PLATINUM za 99zł + MR gratis. Umowa na 18mscy. Bez dekoderów. 7 telefonów od Cyfry. Wszystkie odrzucone

Ja po wyslaniu wypowiedzenia dostalem propozycje C+Platinum z MR i PACE-m PVR, ktorego juz mialem, z umowa na 12 mies za 99 Ale czekam... Sami dzwonili

 

 

Byłeś abonentem c+? Ja chciałem taką ofertę jak Tobie zaproponowali ale uparli się na 109 zł. No to w takim razie ja się uprę na wypowiedzenie, które już na szczęście poszło.

Tak, bylem i do konca kwietnia jeszcze jestem abo c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...

Od dawna było wiadome że Nkowicze dostaną po zniknięciu Premium 6 Canal plusów a w Cyfrze zmienią one nazwe i dodany zostanie 1 C+Film 2.

 

Liczyłeś ile kanałów zyskali na dziś klienci enki, a ile klienci c+?

 

Jeśli nie, to policz z łaski swojej, bo to nie są skomplikowane rachunki.

 

Dziwnie pojmuje tą fuzję ITI, jakoś nierówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...