Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co piszecie. Wczoraj w APS-ie zaproponowali mi C+platinum+HBO+MR za 129zł, powiedziałem im, że jeszcze poczekam, bo wysłałem już wypowiedzenie.

A posiadam full HD z MR standard z nki 99zł i start HD z cyfry za 48zł. W sumie powinienem się cieszyć, ale nie będę się spieszyć.

 

Platinum za 99zł, hbo za 20 zł, mr za 10 zł ……..bardzo drogo, ja bym tego nie wziął

wezmiesz ..wezmiesz...jak nie obniza cen to wezmiesz ..albo zrezygnujesz...wielu z nas tak uczyni ..ze bedzie przeklinalo ale wezmie..zaloze sie..bo co my w sumie tak naprawde mozemy...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja dla mnie to Universe+ 48 zł na 18 miesięcy

Jak i dadzą na rok pewnie się zgodzę.

 

Ktoś z NC+ dał Ci taką propozycję? Universe+ za 48?

Dzwonili do Ciebie czy sam dzwoniłeś?

 

Było już klika takich propozycji dla różnych userów. Mi proponowali (sami zadzwoniili - po złożeniu wypowiedzenia) Universe + na 12 m-cy za 49 + Filmbox na 6-m-cy free - nie wziąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja dla mnie to Universe+ 48 zł na 18 miesięcy

Jak i dadzą na rok pewnie się zgodzę.

 

Ktoś z NC+ dał Ci taką propozycję? Universe+ za 48?

Dzwonili do Ciebie czy sam dzwoniłeś?

 

Było już klika takich propozycji dla różnych userów. Mi proponowali (sami zadzwoniili - po złożeniu wypowiedzenia) Universe + na 12 m-cy za 49 + Filmbox na 6-m-cy free - nie wziąłem.

 

a ja bym sie zdecydował na universe+ za 49 zł na 18 m + historyHD na cału okres umowy /HBO czy filbox nie interesuje mnie wole dokumenty/

taka oferta byłaby całkiem przyzwoita i do przyjęcia dla tych co mają WPT w n za 48zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamkif

2203104747

 

dzwonie na ten numer i mam info - połączenie nie może być zrealizowane - to normalne? mam dzwonić do skutku czy powinna włączyć się jakaś infolinia z muzyczką?

 

tu się szybko dodzwonisz:

 

dla n: 12 2947800

dla cyfry: 22 3104546

 

zadzwoniłem w końcu na 801 044 944 bo dzwoniłem ze stacjonarnego (opłata tylko za połączenie, a nie za czas trwania połączenia), czekałem nie za długo - bo tylko 20 min :)

dodam że dodzwoniłem się tez na numer 223104546 bez żadnego czekania - ale okazało się że jest to numer tylko na abonentów nc+ oraz c+

 

EDIT: nie doczytałem cennika Orange - za inicjacje połączenia na numer 801 0 - 20gr +Vat - a na drugiej stronie było że jeszcze za rozmowę 20gr +vat za minutę

 

 

PS na Platinum + HBO + MR Premium + HistoryHD za 129zł bym nawet wziął - teraz mam opcje full w nce za 99zł +20 MR +2 HistoryHD +2 netVOD więc straciłbym filmboxy i cinemaxy (których chyba nigdy nie oglądałem) za to bym dostał pakiet c+ (niby on jest za nPremium ale te całe C+ wyceniam na 20zł wiecej); do tego jestem przywiązany do kolekcji VOD oraz netVOD - a tutaj dochodzi mi jeszcze HBO OD)

 

PS2 Czy ktoś z was wynegocjował wymianę dekodera na MediaBox+ za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Migracja

 

Na tunerze z Cyfrą (Pakiet Start+ HD) dostałem 6 programów Canal+ ale nie pełną ofertę Platinum.

Na tunerze z n (wszystkie pakiety tematyczne+nPremium) mam to co miałem + 6xC+.

 

PS. Co chwilę znika mi moje pytanie.

PS.2. O, już nie.

 

Nikt nie dostał bo to była ściema włączyli jedynie Canal + , które i tak każdy miał gwarantowane ot taka promocja :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza propozycja do tej pory to C+PLATINUM za 99zł + MR gratis. Umowa na 18mscy. Bez dekoderów. 7 telefonów od Cyfry. Wszystkie odrzucone

Ja po wyslaniu wypowiedzenia dostalem propozycje C+Platinum z MR i PACE-m PVR, ktorego juz mialem, z umowa na 12 mies za 99 Ale czekam... Sami dzwonili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to chołdziło o paczkę Canal+platinum czyli 6 kanałów C+. Od rana wielu się tu burzyło że nc+ oszukała ale wystarczy zobaczyć ofertę nawet na stronie: Platyna to 6 C+, Gold 4 a Silver 2 i tyle. Nie wiem jak można tego nie rozróżniać

 

 

NIe gadaj głupot jak piszą " Pełną ofertę Canal plus Platinum" to rozumiem , że cały pakiet pod ta nazwą. Gdyby chodziło tylko o Canal plusy to powinni napisać : ofertę kanałów premium z pakietu platinum. Wielką łaskę zrobili , że uruchomili kanały za które płacimy tylko pod nowymi nazwami ale niech się dalej ośmieszają mnie już nic nie zaskoczy z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...