Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem abonentem N-ki z podstawowym pakietem + 6 miesięcy filmbox za free w ceni 49,99 zł. Dzwoniłem dziś na infolinię 12 - 294 78 00, oferowano mi pakiet Silver za 64 zł, oraz pakiet złoty za 79 zł, poza tym pod numerem 22 - 310 47 47 oferowano mi Universe+ w tym 9 miesięcy 49,99 zł, kolejne 9 - 59,99zł. Co myślicie o tej ofercie opłaca się którąś z nich? Przechodząc na ofertę Silver tracę 5 kanałów filmbox które obecnie posiadam, a zyskuje tylko 2 FamilyHD, lub w ofercie złotej 2 familyhd i 2 filmhd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość dokupienia Sagemcoma na własność? Jeśli tak to jaka cena? Czy do zakupu potrzebna jest obecność właściciela umowy czy może kupić ktokolwiek?

 

Co do propozycji migracji, dzwoniłem raz zapytać kiedy mi się kończy umowa i przedstawili mi Canal+Platinum +MR z cyfry + PVR który mam za 119zł, oczywiście nie przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta slaba. Ja czekam jak zaoferuja mi taka cene nie za gold tylko za platyne.

 

A złożyłeś wypowiedzenie umowy? Ja mam podstawowy pakien w N, i nie otrzymałem jeszcze żądnego pisma. Czy w takim razie napisać jakieś pismo i słać do nich tak jak to robiłem z N? W telewizji N wystarczyło napisać pismo że z końcem umowy rezygnuje i kolka dni przed końcem dawali lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przejmujcie się cyfrą.tv. To prawdopodobnie podstawiony przez nc+ gość, który ma za zadanie złamać ducha w nas mówiąc jak to dużo osób migruje i w ogóle jaka ta nc+ jest wspaniała

Moje zdanie jest nieco inne, zacytuję sam siebie: "...stopień sarkazmu przemieszanego z ironią w wypowiedziach @cyfra.tv sięgnął zenitu. Nie traktowałbym tego poważnie". Człowiek jest na tym forum nie od 21 marca tego roku, ale nieco dłużej. I nie jest też tajemnicą, że jest sprzedawcą oferty nC+ (wcześniej Cyfry+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fallncr: widzę, że kolega obiera cele jak ja. Nic nie zaproponowali ciekawego a kończyła mi się umowa 31.03. Do widzenia. Jeszcze mam Cyfrę+ do 31.08 to poczekam spokojnie, nic ciekawego nie będzie, do widzenia. Oni myślą, że my bez nc+ nie przeżyjemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam WPT za 48 zł w tv n.

Czy dzisiaj mam podstawy że zrywać umowę czy muszę czekać do jutra - nie wiem czy już mi wypadły jakieś kanały czy nie - tyle właśnie oglądam TV że nie mam pojęcia. Nie dostałem żadnego pisma ani innej informacji.

z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...