Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wnerwia mnie już to czekanie więc zadzwoniłem do nich. Mam podstawowy pakiet w n za 59 zl, pytam się ich czy mimo, że nie dostałem żadnego listu czeka mnie przymusowa migracja. Konsultantka powiedziała mi że tak czy siak od 1 maja włączą mi pakiet Gold za 79 zl, na 18-cy, chyba że wypowiem. Mam umowę z n do końca lipca. Nie sugerujcie się tymi listami, wszyscy nkowicze od maja beda zmigrowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie już to czekanie więc zadzwoniłem do nich. Mam podstawowy pakiet w n za 59 zl, pytam się ich czy mimo, że nie dostałem żadnego listu czeka mnie przymusowa migracja. Konsultantka powiedziała mi że tak czy siak od 1 maja włączą mi pakiet Gold za 79 zl, na 18-cy, chyba że wypowiem. Mam umowę z n do końca lipca. Nie sugerujcie się tymi listami, wszyscy nkowicze od maja beda zmigrowani.

 

No to chyba by było już lekko za dużo.

Nie jest możliwe raczej żeby bez żadnej informacji przysłali mi fakturę o 60 % wyższą ( płace 48 za WPT ) i przedłużyli mi umowę o 18 miesięcy

To już jest niezgodne z prawem - zmuszą mnie chyba do jednego telefonu - ale tylko jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mogą nowego wymyślić jak nie przymusowa migracja ???

 

Proste - dobrowolna migracja :)

Zostawić ludzi z obecnymi umowami i zachęcić takimi samymi albo ciut lepszymi pakietami do migracji.

Ale po co zarabiać tyle samo - jak można jeszcze więcej? A tu zonk - się przeliczyli tym razem na polaczkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mogą nowego wymyślić jak nie przymusowa migracja ???

 

Proste - dobrowolna migracja :)

Zostawić ludzi z obecnymi umowami i zachęcić takimi samymi albo ciut lepszymi pakietami do migracji.

Ale po co zarabiać tyle samo - jak można jeszcze więcej? A tu zonk - się przeliczyli tym razem na polaczkach:)

Popieram. Dobrowolna migracja z tym, co mamy (bez kanałów, które i tak wypadają z oferty, niestety) na tych samych warunkach, które mamy w umowach i to do końca ich trwania. Po upływie okresu minimalnego możliwość zmiany na pakiet o DOWOLNEJ cenie, wyższej lub niższej w zależności od potrzeb i możliwości finansowych (tak, jak było do tej pory w Cyfrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Centrum NC+, wypowiedzenie sobie przywiozłem :jupi: Chciałem zapytać, czy wynajęli już magazyny, bo po 1 maja to się nie pomieszczą ze sprzętem ze zwrotów, ale się ugryzłem w język - stałem ponad pół godziny w kolejce, wszyscy wypowiadali i atmosfera była trochę nerwowa. Klientów Cyfry+ panowie prostowali - wypowiedzenie TYLKO listem do firmy :brawo: Bo kupić to może wnuczek przez neta, ale rozwiazać umowę to ho ho ho.... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja owszem gdy oddawałem dekoder eNki, to odwrotnie, migrowali! Pewnie nieświadomi wtopy!

Jak dzwoniłem na partyline w sobotę, to po 10 minutach odezwał się miły głos Pani, która chyba już ma dosyć. Jak tylko dopytałem, gdzie mam zawieźć dekoder to słychać było ulgę, że to nie kolejny Klient, który wyżywać się będzie na niej (zresztą Bogu winna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poproszę o jakiś nr na którym nie będę wisiał godzinę za konsultantem.

 

dla nkowców 12 2947800

dla cyfry 22 3104546

obawiam się że na tym do "n" trochę powisi :wink:

 

nie, ja dzwoniłam przed chwilą i ze 2 min czekałam. konsultantka przynajmniej była uczciwa i powiedziała, że nie ma dla mnie oferty i żeby zadzwonić za parę dni, podczas gdy inny "konsultanci" proponowali mi ceny jak dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...