Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
czy płatna TV jest obowiązkowa ?? ...przecież jak nie zgadzasz się z ofertą cenową operartora to rezygnujesz po wygaśniećiu umowy i szukasz tańszej alternatywy.
Istnieje coś takiego jak negocjacje i większość z nas właśnie je prowadzi, gdyż nie zgadza się na podniesienie ceny za abo o prawie 50% (w moim przypadku).

Operator przedstawia ofertę, a my dla odmiany swoją propozycję. Jeśli nie dojdzie do porozumienia to się rozstaniemy i jest to logiczne. Ani teksty "jeleń, bo wziął.." ani teksty "jak się nie podoba to wypad..." nie powinny mieć miejsca w tym temacie. Zapraszam do Hyde Park-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam pakiet za 99zł (Full z N-ki: wszystkie kanały tematyczne, Pakiet HBO, dostęp do VOD)

 

Zaproponowali:

 

GOLD + HBO + VODnet za 109zł (odmówiłem z powodu braku Canal+ i Canal+ Sport gdzię będą m.in. najlepsze mecze z Ligii Mistrzów, które mogłem oglądać w N-ce)

lub

PLATINUM za 109zł (odmówiłem bo nie dość, że drożej od tego co mam, to zabierają cały pakiet HBO)

 

Nie wspominam już o tym żenującym punkcie umowy dot. niegwarantowanych kanałów, które de facto stanowią więcej niż 1/3 oferty 43 na 114 w Platinum !!!!!!

 

Prawdziwą ofertę elastyczną mają w tv kablowych i CP, gdzie wybieram sobie pakiet za ~50zł i do tego za ~10zł pakiety tematyczne, które mogę w dowolnym momencie dodawać i usuwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili dziś 26/03/2013 ok 13tej.

Mam dotąd Nkę 48zł wszystkie pakiety + Cinemax (bez HBO, VOD itp)

Oferta 64 zł za Silver bez dodatków.

 

Jak powiedziałem, że lubie sport ale nie interesuje mnie piłka nozna to facet zaniemówił. Dołożyłem mu żę przecież zabierają ESPN America.

Po czym go przeprosiłem za dołowanie.

Jak rozumiecie rozmowa sie nie kleiła ;-)

 

Standardowo proponują wyraźnie wyższe oplaty od poprzenio płaconych.

 

Jedyny plus że mozna pozostać do końca umowy przy dotychczasowych abonementach - oczywiscie od 1/04/2013 zmienią kanały na NC+

 

Poobserwujemy dalej

Pozdr

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zobaczyłem w punkcie Cyfry+ zaklejonym folia i nieprzemianowanym jeszcze na nc+ karteczkę z informacją: pakiet platinum za 59zł.

To zapytałem o co chodzi - oferta dla nowych, jak kupią universe+ to w marcu mają universe+, w kwietniu platinum+, a w maju wraca universe+ :lol2:

 

Zapytałem o ofertę dla mnie, mam optimum z canal+ i multi oraz pace.

Od razu dostałem rabat na platinum - dla mnie jedynie 109zł :)

Pytam czy to już z opłata za dekoder i multi?

A babka na to - ma pan dekoder i multi? To 20zł za dekoder i 20zł za multi :!: Razem jedyne 149zł :jupi:

Brawo nc+ :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Platinum oferta z dzisiaj

Propozycja 1. - 109zł

Rozmowa z kierownikiem

Propozycja 2. - 99zł

Odmówiłem :)

Poprosiłem o telefon między 8-12.04.2013r. może jak dotrze wypowiedzenie cena będzie inna. :)

Jak się cena nie zmieni to Cyfrowy Polsat przytule z ich ofertą full za 89 zł

przedziwnie wysokie są te oferty nc+

przecież porównując np c+platinum z hbo + 2 dekodery + multoroom z cyfrowym polsatem premium z hbo + 2 dekodery + multoroom, to nc+ oferuje:

119+30+5+15 = 179zł (nie znam kosztów aktywacji) i umowa na 12 miesiecy

poslat oferuje: 89,9 + 5 +5zł = 99,9 i aktywacja dekoderów 50zł a umowa na 15 miesiecy, ale 3 pierwsze miesiace gratis, wiec jak ktoś sobie przeliczy to wyjdzie średnio 82zł/mies.

 

Nie żebym cokolwiek tu chciał reklamować ale widać czarno na białym że nc+ jest droższe o prawie 100zł miesięcznie, albo inaczej : taki jest koszt oglądania tych canal plusów w których ostatnio był może jeden dobry film miesiecznie.

 

A zapomnialem w polsacie są filmboxy w cenie, w nc+ chyba 15zł / miesiac

 

Kolejna sprawa - cinemax: polsat: w cenie, nc+: chyba +10zł

 

To są jaja!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zrozum, że ludzie nie będą płacić 120 zł, jak płacili 34 zł :)

 

No to już nie mój problem, ja miałem wszystko oprócz HBO i Cienmaxa bo nic tam nie puszczają ciekawego za 105 zł, a teraz w NC+ za wszystko co miałem + wszystkie C+ bez HBO i Cinemaxa mam za 109 więc w moim przypadku się opłacało.

 

A swoją drogą jak za 30 parę złotych można mieć wszystko?

 

Można było mieć wszystkie kanały Canal+. Widze że kolega dopiero od niedawna pracuje w NC+ i nie zna starej oferty Cyfry+ :brawo:

 

Daruj sobie, nie pracuje w NC+ bo jakoś mam wyższe aspiracje niż siedzenie przy telefonie. Piszę tak jak ja mam, skąd mam wiedzieć co było za 34 w C+ skoro miałem N? Kilka osób napisało dobrze i też to powtórzę, jak kogoś nie stać, niech nie lamentuje i nie wyzywa tych co migrują na NC+. NC+ ma świetną ofertę i ceny w granicach rozsądku.

 

Ktoś napisał, że LM jest kilka razy w roku, OK, zgodzę się z tym, Liga Hiszpańska gra też co tydzień i w sumie obejrzę może 25-30 meczów mojej ulubionej drużyny. No i co z tego? Mam płacić te kilkanaście złotych mniej i pozbawiać się komfortu oglądania w HD na rzecz męczenia się z transmisjami online i siedzenia z paczką Laysów bo tyle zyskam rezygnując z LM i La Liga?

 

Żenująca logika... To samo można powiedzieć o filmach, po co płacić 40 zł więcej jak mogę iść na ten film do kina lub pożyczyć z wypożyczalni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie umowy muszę pisać ręcznie, czy wystarczy wydrukowany gotowiec z internetu. I na jaki adres wysyłać, jestem abonentem n-ki z umową bezterminową, w regulaminie mam miesięczny okres wypowiedzenia bez podania przyczyny. Wczoraj byłem w APS i dowiedziałem się że nie mają żadnej oferty dla mnie, nie wiedzą nawet co z ludźmi którzy mają dekoder na własność, wo ogóle to nic nie wiedzą. Tak że jeśli nie otrzymam minimum Canal+ platinum za 99zł plus MR 0zł, to w maju szukam innej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj z Cyfry z pakietu C+Optimum z HBO i PACE i Philips (MR) przeszedłem na:

C+ Platinium za 99zł

MR 10zł

PACE PVR 0zł

PHILIPS PVR 20zł.

 

No i co najważniejsze to zostają stare karty ;)

 

I to jest odpowiedz na temat :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w n-ce za 68 jakiś stary pakiet hollywod, teraz proponują mi Golda za 79 zł

Umowę mam do połowy kwietnia, brać czy czekać?

 

Ja się zgodziłem ale uczucia mam mieszane, po przeczytaniu tego forum

wczoraj znalazłem i się zarejestrowałem, ale po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej płaczą ci co by chcieli mieć wszystko za darmo, oni też chcą zarobić niestety i kanały C+ za 34 zł to był dla nich strzał w kolano bo dawali to co mają najwartościowszego za darmo, teraz wychodzą na swoje i tylko ci co się nie targują wychodzą na minus...

W przeciwieństwie do enki Canal+ od dawna wychodził na swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wypowiedzenie umowy muszę pisać ręcznie, czy wystarczy wydrukowany gotowiec z internetu. I na jaki adres wysyłać, jestem abonentem n-ki z umową bezterminową, w regulaminie mam miesięczny okres wypowiedzenia bez podania przyczyny. Wczoraj byłem w APS i dowiedziałem się że nie mają żadnej oferty dla mnie, nie wiedzą nawet co z ludźmi którzy mają dekoder na własność, wo ogóle to nic nie wiedzą. Tak że jeśli nie otrzymam minimum Canal+ platinum za 99zł plus MR 0zł, to w maju szukam innej platformy.

 

 

Wczoraj w FAKCIE widziałem wypowiedzenie umowy w N oraz Cyfra+ :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że na tym wszystkim największym wygranym będzie Ekstraklasa z Biszofem na czele. Stworzą swój kanał, który przy takich cenach za polską piłkę w nc+, napewno się sprzeda. Tak więc panie Biszof do roboty :D

 

 

Taki kanał nigdy nie powstanie, bo kluby naszej ekstraskopanej do tego nie dopuszczą. Dla 3/4 byłby to koniec żywota.

 

Przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...