Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś telefon z nc+ i przygotowana SPECJALNIE dla mnie oferta:

 

1) All Inclusive za jedyne 179zł

2) Platinum + HBO 149zł

 

Grzecznie podziękowałem. Miła Pani powiedziała, że póki co nie ma dla mnie więcej ofert i powiedziała, że będzie się jeszcze ze mną kontaktować w późniejszym terminie. Wypowiedzenie wysłane jeszcze w lutym, umowa z Cyfrą+ do 30.04.2013r.

 

Ja oczekuję Platinum 89-99zł, bez dodatkowych opłat za dekoder, MR nie mam.

 

a jaki masz pakiet?

bo bez MR spokojnie dają teraz Platinium za 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon z nc+ i przygotowana SPECJALNIE dla mnie oferta:

 

1) All Inclusive za jedyne 179zł

2) Platinum + HBO 149zł

 

Grzecznie podziękowałem. Miła Pani powiedziała, że póki co nie ma dla mnie więcej ofert i powiedziała, że będzie się jeszcze ze mną kontaktować w późniejszym terminie. Wypowiedzenie wysłane jeszcze w lutym, umowa z Cyfrą+ do 30.04.2013r.

 

Ja oczekuję Platinum 89-99zł, bez dodatkowych opłat za dekoder, MR nie mam.

 

a jaki masz pakiet?

bo bez MR spokojnie dają teraz Platinium za 99 zł

 

No dokładnie 99 zł Platinum + dekoder, już teraz można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy http://www.facebook.com/mojaofertancplus potwierdzają to co wczoraj usłyszałem w punkcie nc+ w rozmowie klienta przede mną z przedstawicielem.

Mianowicie: "Jeśli Pan nie przejdzie dobrowolnie w najbiższym czasie, to przyślą Panu pismo a wtedy zostaną Panu dwie możliwości:

1) migracja bez obecnych cen promocyjnych

2) wypowiedzenie umowy ".

Mało tego na dzisiejszej konferencji prezes nc+ zapowiedzał, że nie mają zamiaru obiżać cen, a raczej przekonać abonentów, że to dobra oferta. To raczej przymuszenie niż przekonanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażałem im ochotę migracji poprzez zostawienie swojego nr od początku gdy była taka możliwość na stronie. Jednak do tej pory nie otrzymałem telefonu od nich. Czy ktoś ma podobną sytuację?

 

Co prawda dzwonili dzisiaj do mnie ale nie z tej umowy, którą im prezentowałem jako chęć migracji. Po odpowiedzi czy chce migrować nastąpiło natychmiastowe rozłączenie się dzwoniącego. Był to chyba, jego 1 dzień gdyż był strasznie zdenerwowany i nawet nie wiedział z jakiej firmy dzwoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o listach wysyłanych do abonentów, które pojawiały się na tym forum, są jednak prawdziwe. Dzisiaj przyszedł do mnie list od nc+, który został nadany 8 marca br. Znajduje się w nim Regulamin świadczenia usług, Cennik oraz szczegółowe warunki korzystanie ze sprzętu. Oprócz tego poinformowano o tym, że wkrótce moja obecna oferta zostanie zastąpiona nową, lecz mogę z powodu braku akceptacji zmian rozwiązać umowę. Poniżej zawarłem część tego listu.

 

Chcemy wspólnie z Państwem świętować powstanie nowej definicji rozrywki, dlatego też w okresie od piątego do trzydziestego kwietnia br. - w ramach dotychczasowego abonamentu - będą Państwo mogli skorzystać z wyjątkowej promocji: pełnego dostępu do oferty CANAL+, w tym CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ FILM, CANAL+ FILM 2, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FAMILY 2.

 

Jednocześnie informujemy, iż na podstawie ww. dokumentów, w ramach Państwa obecnej Umowy, przygotowaliśmy dla Państwa nową ofertę CANAL+ Silver (23) łączącą zalety platformy n i CYFRY+. Oferta CANAL+ Silver (23) z dniem pierwszego maja br. zastąpi Państwa obecną ofertę, a dotychczasowe Państwa dokumenty przestaną obowiązywać.

 

Mając na uwadze powyższe, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy z powodu braku akceptacji dokonanych zmian. Oświadczenie o rozwiązaniu Umowy powinno być złożone w formie pisemnej do dnia dziewiętnastego kwietnia br.

 

Moja ocena jest taka, że trochę głupio, iż narzucono mi od razu daną ofertę. Dziwne, że nowa umowa wchodzi w życie dopiero od maja. Ciekawe czy będzie można to jakoś przyspieszyć. Nie chce mi się czekać tyle czasu. Jednak jest chyba jakaś szansa na jakieś negocjacje, bo po ww. informacjach dodano jeszcze:

 

Powyższe nie wyklucza możliwości skorzystania przez Państwa innych ofert przygotowanych przez ITI Neovision Sp. z o.o. w ramach platformy nc+.

 

Ja chętnie skorzystałbym z opcji dodatkowej HISTORY HD, lecz o pakiecie CANAL+ Gold w niższej cenie mogę chyba obecnie sobie pomarzyć.

 

Na koniec "przesłodzono" tekst chwaląc się swoją wspaniałą ofertą:

 

Jesteśmy dumni, że możemy zaproponować Państwu tak ciekawą i unikalną w skali europejskiej ofertę. Wierzymy, że jest to początek nowej ery cyfrowej rozrywki.

 

Życzmy Państwu wielu niezapomnianych emocji nc+.

 

Jeśli chodzi o Warunki Promocji "CANAL+ Silver (23)", to w punkcie 4. Rozdziału 1. Postanowienia Ogólne napisano:

 

W ramach i na warunkach niniejszej Promocji, dnia 1 maja 2013 r. Umowa przekształca się w Umowę na czas oznaczony 18 miesięcy. Bieg czasu oznaczonego rozpoczyna się dnia 1 maja 2013 r.

 

Dodam jeszcze, że dobrze byłoby, abym pozostał przy obecnym dekoderze, którego nie ma w ofercie nc+.

 

Co o tym myślicie? Trzeba się na godzić czy można ten list olać i spróbować do nich później zadzwonić ws. próby wynegocjowania CANAL+ Gold w niższej cenie? Bo można też pójść do APS-u, ale tam chyba mają z góry narzucone oferty, którymi dysponują

 

PS. Czy ktoś wie o co chodzi z dopiskiem (23) przy nazwie Promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrażałem im ochotę migracji poprzez zostawienie swojego nr od początku gdy była taka możliwość na stronie. Jednak do tej pory nie otrzymałem telefonu od nich. Czy ktoś ma podobną sytuację?

Tak. Napisałem do nich maila w sobotę z pytaniem jak długo trzeba będzie jeszcze czekać na kontakt, wyjaśniając że w obawie o kontakt z numeru zastrzeżonego podałem im dwa numery (a formularz wypełniłem łącznie 3 razy, z czego raz - ten bez numeru umowy). Dziś dostałem odpowiedź, że moich zgłoszeń nie zarejestrowano na mojej umowie.

 

Mail był absurdalny - najpierw pisano mi, że nie ma zgłoszenia, potem, że realizują je w kolejności zgłoszeń, a potem, że wkrótce ktoś się ze mną skontaktuje. Fakt, że w formularzu kontaktowym także zostawiłem im numer - może dlatego.

 

Odpisałem, że trzykrotnie dostałem potwierdzenie przyjęcia dyspozycji i jeżeli takie problemy są - niech to skorygują. Dodałem też, że oczekuję na jak najszybszy kontakt pod podanymi numerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tobie żal d.. ściska.

 

O ciebie d.. boli bo cię wydymali haha

Wiesz co [beep] sie chory mały człowieczku. Wszystkich dymają tylko nie ciebie. Żal mi cię. Modl się o zdrowie bo o rozum to już za póżno.

 

 

za 2 tygodnie będzie tak, że ci co przedłużyli oleją forum, a reszta będzie tu przez pół roku deliberować na temat: obniżą? nie obniżą ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza oferta jaka mogą złożyć na pakiet canal+ platinum z MR? Dzisiaj do mnie dzwonili i przedstawili ofertę Canal+ platinum + HBO + MR 139zł, ale odmówiłem, i powiedziałem, że jeszcze do nich zadzwonię. Na HBO mi nie zależy, tylko sam Canal+ platinum z MR

 

też tak chcę, Canal+ platinum z MR i wimp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza oferta jaka mogą złożyć na pakiet canal+ platinum z MR? Dzisiaj do mnie dzwonili i przedstawili ofertę Canal+ platinum + HBO + MR 139zł, ale odmówiłem, i powiedziałem, że jeszcze do nich zadzwonię. Na HBO mi nie zależy, tylko sam Canal+ platinum z MR

 

Podobno niektórym udało się wynegocjować 99zł. A standardowa oferta to podobno 109zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co jaja u nich i bałagan jak nie wiem jak ktoś chce migrować to nie może bo system im pada i z usterkami nie mogą sobie poradzic np. umnie nie mogą wbić nowego dekodera MEDIABOXA i każą czekać nawet 2 dni a może i dłużej zanim to usuną dodam tylko żę migruję na CANAL+ PATINUM z HISTORY HD za 111zł wcześniej miałem CANAL+SUPERPREMIUM HBO za 147zł więdz dla mnie oferta kożystna na HBO mi nie zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zabronisz mi? Robię co chce a tobie {beep] do tego!!

 

Bez komentarza. Dyskusja z tobą jest bezcelowa, nie będę się zniżał do twojego poziomu. Mógłbyś okazać trochę empatii innym ludziom na tym forum a Ty tylko podjudzasz do waśni. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź nC+

W tej chwili na infolinii pracuje 2 000 konsultantów, którzy przeprowadzają dziesiątki tysięcy rozmów telefonicznych dziennie

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Dziesiątki tysięcy rozmów, a pozyskali tylko 15 tysięcy abonentów? :shock::lol2::lol2:

Oni są doprawdy śmieszni, takiej propaganda sukcesu to nawet chyba PRL nie pamięta :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie mi bo jestem tu nowy płacę w n abonament 120zł. 99 zł + 20zł multiroom. Powiedzcie mi na jakiej zasadzie będe migrował do nc+? Mogę liczyć na pakiet Platinum plus darmowy multiroom? Z góry dziękuję za odpowiedź

 

pewnie zaproponują Ci wyższy, ale bierz Platinium z MR za 99zł + 10 MR; więcej nie ugrasz na ten moment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co piszecie co dostajecie, skoro oferty są już znane i setny raz piszecie to samo ;) Śmietnik się robi niesamowity. Piszcie jak będzie coś nowego, a nie że teraz każdy tu wkleja swoją historię życia co miał w C+ czy N... Nikt tego nie przeczyta jak tak będziemy pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

prawda zabolała hehe. Przynajmniej mam rozum w przeciwieństwie do ciebie bo ty masz siano. Fajnie że sam się żałujesz :D

Zgłoś się jak wyrwiesz od nich pakiet full taniej niz ja. Wtedy pogadamy.

taniej niż 179? mysle ze będzie to do zrobienia.... nie już ale za tydzień dwa. niech wyrwie nawet zlotowke taniej a i tak twój honor i poczucie własnej wartości szlak trafi. i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...