Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wreszcie się udało :) Po 2,5 mc negocjacji udało mi się wynegocjować U+6C+ za 59zł. Nie posiadałem npremium. Innych dodatków typu HBO i filmboxów nie chcieli już dodać. Miałem już serdecznie dość codziennych telefonów więc jak już dali mi to co chciałem przystałem na ofertę. Niechętnie dają 6C+ dla tych co nie mieli npremium ale jak widać jest to realne :).Oczywiście nie obyło się bez problemów bo C+ włączyli mi po prawie 24h i po kilku telefonach do BOK. Ale co najważniejsze już świecą :). Podziękowania szczególnie dla @Kibo no Hikari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frycu miałeś wysłane wypowiedzenie ? jestem w podobnej sytuacji - WPT za 48zł umowa do końca roku.

Chcę Universe za 49 zł albo U + 6C za 59 zł - myślę ze to ugram.

Ale chcę jeszcze wymienić mojego n rekordera ( 250 GB - stary soft - nie blue - bo resetuje mi się bez powodu co jakiś czas )

Wie ktoś czy przy migracji wymiana recordera jest możliwa i na jaki sprzęt - wolałbym jakies boxy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to,że zarzekają się, że nie otrzymasz 6C+ jak nie miałeś npremium. Wsiskała mi to kobieta, która dzwoniła do mnie kilkukrotnie z DUK. Dziwnym trafem wczoraj dała mi tą ofertę ( poznałem ją po głośnie bo ma taką charakterystyczną chrypkę). U+ za 49zł to mi proponowali już w pierwszy dzień po złożonym wypowiedzeniu także to chyba standard. Mów cały czas nie i mów co cię interesuje tylko tak coś ugrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tatrzan Hmmm...wymienić sprzęt na np.mediaboxa najtaniej Cię wyjdzie przy migracji-tylko wtedy powalczysz o jak najmniejszą opłatę bądź zwolnienie z niej. Najlepsze oferty dostaniesz im bliżej końca umowy. Universe+/6xCanal+ możesz spróbować wyrwać od 49zł.

 

Wszystko zależy od tego za ile będą proponować komplet,łącznie z nowym dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...