Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do mojego poprzedniego postu: viewtopic.php?f=174&t=30710&start=11625#p779654

 

Mowy nie ma bym więcej odebrał jakiś telefon zastrzeżony. Powiem tylko: "Dzień dobry, proszę zadzwonić z niezastrzeżonego, do usłyszenia". Niech spadają. Przedstawić się nie potrafią, oferty dla mnie nie mają, zapytać się o cokolwiek nie da rady, bo rozłączają rozmowę.

Brak kultury i tyle.

 

PS

A ja mam czas i CP w odwodzie... :mrgreen:

 

Bo to zła Kobieta pewnie była :)

 

Co kobieta?! Czep się psiego... no powiedzmy ogona :wink: Poczytaj sobie, to jakiś sepleniący "Słonialski" był :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego poprzedniego postu: viewtopic.php?f=174&t=30710&start=11625#p779654

 

Mowy nie ma bym więcej odebrał jakiś telefon zastrzeżony. Powiem tylko: "Dzień dobry, proszę zadzwonić z niezastrzeżonego, do usłyszenia". Niech spadają. Przedstawić się nie potrafią, oferty dla mnie nie mają, zapytać się o cokolwiek nie da rady, bo rozłączają rozmowę.

Brak kultury i tyle.

 

PS

A ja mam czas i CP w odwodzie... :mrgreen:

 

Bo to zła Kobieta pewnie była :)

 

Co kobieta?! Czep się psiego... no powiedzmy ogona :wink: Poczytaj sobie, to jakiś sepleniący "Słonialski" był :lol:

 

 

No nie kobiety nie są złe .. Wszystkiemu winni są mężczyźni .. To cytat z Kazimiery Szczuki .. Podpisujesz się pod nim ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak pismo przyjdzie pocztą. Jak coś to w ciągu 10 dni rezygnacja.

 

 

Nic nie przyjdzie ci pocztą.

 

 

Czy ktoś dostał Platynę + HBO za 99 PLN na 12 miesięcy ? Osobiście nie chcę migrować na umowę 18 miesięczną.

 

Pozdrawiam,

Jak Cię nie interesuje VOD+ i netVOD+ to ja dostałem za 69 zł i umowa na 12 m-cy.

 

 

Ty Michoł coś ty brał - Vod + net vod kosztuje cennikowo tylko 8 zł. A za silvera ta cena to i tak za dużo :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wykonałem tel. 12 2947879 pan zaproponowal mi przedłuzenie umowy na 12 miesiecy od 1 maja WPT +6 C+ HBO na cały okres umowy za 69 + mr 10 i HISTORY HD 1,99 RAZEM 80,99 .Co uwazace o tej ofercie? Czyzby [beep] im sie paliły?.

 

 

Może to dla nkowiczów w formie zadośćuczynienia za wysłane listy, zainteresowanie UOKiK? Abonenci C+ wyrównają straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie kobiety nie są złe .. Wszystkiemu winni są mężczyźni .. To cytat z Kazimiery Szczuki ..

 

Są tacy/takie, którzy/które muszą wiecznie szukać winnych, zamiast żyć normalnie jak inni.

 

Zwariowane sufrażystki nie są tu wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...