Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa już tu wspominana ale warta przypomnienia: "I dalej oszukują klientów przy migracji do nc+ przez telefon. Po odczytaniu aneksu do umowy telemarketer nc+ prosi nas o wyrażenie zgody na przedstawione warunki. Następnie informuje nas, że możemy odstąpić od umowy w ciągu 10 dni. Do tego momentu jest to prawdą.

Potem pada zdanie: "załączam panu pakiet" lub pytanie "czy załączyć już pakiet?". Jeżeli nie zareagujemy aby nie włączali teraz, tylko od pierwszego następnego miesiąca lub powiemy "Tak" to tracimy prawo do wypowiedzenia umowy w ciągu 10 dni, bo usługa już jest świadczona."

 

co za wierutna bzdura, w zyciu gorszej nie słyszałem. Prawo do odstąpienia od umowy zawartej przez konsumenta z przedsiębiorcą poza lokalem przedsiębiorstwa w żaden sposób nie jest powiązane z faktem rozpoczęcia świadczenia przez przedsiębiorce. Można odstąpić od umowy w ciągu 10 dni od dnia jej zawarcia niezależnie od tego czy przedsiębiorca spełnił częściowo okresowe świadczenie czy też nie. Otwarta jest kwestia rozliczenia za kilka dni., ale odstąpić od umowy można tak czy inaczej w ciągu 10 dni od dnia przyjęcia oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec co musze zrobic???

 

zadzwonić na infolinie, ja tak dziś zrobiłem, że chce wrócić do poprzedniej umowy, i mam czekać tydzień na telefon.

Pod jaki nr dzwoniles i kiedy migrowales?

 

na ten podany na stronie. Nawet administratorka na pytaniach nc+ powiedziała, że można wrócić do starej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I dalej oszukują klientów przy migracji do nc+ przez telefon. Po odczytaniu aneksu do umowy telemarketer nc+ prosi nas o wyrażenie zgody na przedstawione warunki. Następnie informuje nas, że możemy odstąpić od umowy w ciągu 10 dni. Do tego momentu jest to prawdą.

Potem pada zdanie: "załączam panu pakiet" lub pytanie "czy załączyć już pakiet?". Jeżeli nie zareagujemy aby nie włączali teraz, tylko od pierwszego następnego miesiąca lub powiemy "Tak" to tracimy prawo do wypowiedzenia umowy w ciągu 10 dni, bo usługa już jest świadczona."

 

melania napisz kto takie brednie pisze?

 

Rzecz znalazłam tym razem wśród dzisiejszych postów na "Anty nc+"

 

Jeśli brednie to raczej nie wymyślone przez autora tej wypowiedzi, tylko usłyszane od konsultanta, a ci wiele bredni już spłodzili. Dezinformacja kwitnie na infoliniI na potęgę z tego co tu ludzie piszą.

 

Spotkałam się już parę razy na forum z info, że taka informacja była udzielana przez konsultantów osobom, które zmigrowały przez telefon i chciały się wycofać w ciągu 10 dni.

Też sądzę, że to brednie, a nie przepis, choć pewności nie mam i dobrze by było aby wypowiedział się ktoś mający faktyczną wiedzę na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę szczęścia - migrowałem 10.04.2013 z n do nc+ za zaproponowaną kwotę pisemnie 64zł za silwera za 18miesięcy. Po przeprosinach i nowych zasasadach, dołożyli mi na cały okres ( 18 m-cy) całą paczkę cyfry, czyli de facto mam platynę za 64 zł. Nie jest to możliwe dla tych co wypowiedzieli umowy ani dla tych którzy nie migrowali do 11.04.2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.04.2013 migrowałem 12.04. po słynnych przeprosinach zadzwoniłem do bok że migrowałem i jakie będę miał teraz zasady , powiedzieli że w nagrodę dostaję paczkę pełną cyfry na cały czas umowy , sprawdziłem jeszcze raz 13.04 dzwoniąc to samo mi powiedzieli, poszedłem dla sprawdzenia do bok w moim mieście iw systemie mi sprawdzili i potwierdzili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem platyne z nc go umowę na 12 miesięcy i HBO uwaga do końca umowy, nie zaś do końca roku jak niektorzy imputują. Dzisiaj dzwoniłem upewnić się, i wszystko się zgadza.

Kiedy takie coś dostałeś?

 

Czemu wypisujesz takie głupoty ludzie czytają i są zdezorientowani, niema takiej opcji w systemie jest to niedoinformowanie wielu konsultantów którzy mówią że cały okres a w rzeczywistości tylko do 31.12.2013 Dla migrowanych na Platinium do 11.04 Poproś aby konsultant sprawdził u przełożonego. Dzwoniłem dzisiaj 4 razy w innej sprawie rozmawiałem z czterema konsultantami dwóch mi dawało na 18mc a kolejni do końca roku, ci którzy dawali na całą umowę prosiłem o weryfikację u przełożonych przepraszali za pomyłkę z informacją że faktycznie nie zauważyli daty ważności promocji z tymi 12 miesiącami jest podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te prezenty dla tych co juz zmigrowali to są z góry określone, tzn czy do Platyny za 99pln mozna tylko dostać HBO?

A moze da sie to zamienić np na darmowa dzierżawę miediaBoxa i/lub nc+ go?

Wlasnie, jak to jest z tym "go", maja go Ci co juz zmigrowali zanim włączyli je do pakietów >= Silver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych migracją do full pakietu!

Właśnie dzwoniłem do nc+. Musze przyznać, że połączenie niesamowicie szybkie. Nie czekałem w ogóle. Zapytałem czy można jeszcze migrować z full pakietu C+ do All Inclusive. Po krótkiej rozmówię pozwolę sobie zacytować bo się uśmiałem.

W związku z Pana długim stażem w cyfrze plus od 1998 roku, mogę specjalnie dla Pana zaproponować ten pakiet za 199 zł.

Komentarz mój był zbędny. Wyśmiałem i się rozłączyłem. Żarty sobie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migracja lub rezygnacja abonentów z cyfry i n,którzy mają umowy powiedzmy jeszcze na rok lub dłużej, może być jeszcze szybsza aniżeli oni sami myślą. powód?wyłaczanie gwarantowanych ciekawych kanałów z oferty.przykład:od 1 lipca w c+ znika CN,TCM i CNN.a co pózniej wygaszą?

To wszystko dopiero się okaże i zależy co kto ogląda - jak dla mnie to te co wymieniłeś, czy eurosporty mogą spokojnie wyłączać :)

 

Ile chce to zapłacę a jak cie nie stać (tata i mama nie chcą płacić tyle) to do CP lub DVB-T bo ta dzieciniada mnie już nie bawi.

Dziecinada to są takie wypowiedzi :crazy:

 

@kobi po co mam przechodzic i placic 99 zl za sam canal plus gdzie go teraz z hbo cinemax i filmbox mam za 65z? jeszcze przez 16 msc. podaj mi argument po co do [beep] nedzy mam migrowac i placic wiecej?

Jak to po co? Żeby przejść ze statusu: żebrak na prestiż :>

 

wrzucam w celu uaktualnienia tej rozpiski .

...

89 dla migrujacych do Canal+ Platinium (bez multiroom)

...

Czy jest tu ktoś kto faktycznie dostał taką ofertę?

 

A czy ktoś z obdarowanych promocją np HBO gratis czy CINEMAX lub FILMBOX zastanowił się w jakie kwiatki dał się wpuścić? Przy następnym przedłużeniu umowy będą dla nich dostępne pakiety tylko wyższe cenowo ...

Bzdura, jak się kończyła umowa, to można było zejść z najwyższego na najniższy pakiet. Jest to nowa umowa. Przy migracji jest to aneks.

przeczytaj reg NC+ i warunki następnego przedłużenia umowy ewentualnej zmiany pakietu...

Ja również proponuję zapoznać się z regulaminem - w nc+ nie ma możliwości zejścia na niższy pakiet :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem z n-ki , migrowałem tydzien temu ,przedwczoraj zadzwonili i potwierdzili pakiet gold 79 zł w tym pełny pakiet canal+ na cały okres trwania umowy, HBO które miałem z n-ki będę dalej miał przynajmniej do końca 2013 . To dobra oferta . Mam jeszcze wszystkie filmboxy ale to raczej słabe kanały . dekoder turbobox 500GB mam go z n-ki jest super. Myślę że opłacało się wcześniej migrować, ale i teraz można wywalczyc podobne oferty , zależy od tego jakie mieliście poprzednie umowy , nie wiem jak w cyfrze , ale w n-ce jak mieliscie n- premium + HBO to macie dobrą pozycję do negocjacji. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...