Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 telefonie od konsultanta Cyfry+ negocjacja zeszła do 99zł za C+PLATINUM + MR gratis na 18mscy. Więc jeśli od razu potrafili tak zejść z ceny to myślę że do końca maja będzie jeszcze lepiej. Na razie czekam. 5 ofert odrzuciłem
A czy miałeś wcześniej HBO lub coś dodatkowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak wynika z informacji Przeglądu Sportowego, platforma nc+ także odsprzeda sublicencją Polsatowi na sezon 2014/2015. Dodatkowo, nc+ zostaje sponsorem wszystkich 16 drużyn biorących udział w rozgrywkach."

 

 

to juz wiemy dlaczego takie drogie abonenty, ktos musi to sponsorowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwpierw było : gold +HBO + turbacz za 114, poźniej gold za 79, potem platyna za 99,.

Następnie po długiej rozmowie z bardzo kumatym konsultantem i powiedziałem, że chcę platynę + mediabox za 99 bez zadnych dodatkowych kosztów, konsternacja i skrobanie po głowie i ku mojemu zaskoczeniu konsul zaproponował odłożenie rozmowy konkretnie do piątku bo chce przedyskutować tę kwestię u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam wszystkie podstawowe pakiety + byłe nPremium i płacę 68zł. W nce jestem już czwarty rok, wcześniej byłem w cyfrze. Jak myślicie, co za tą samą cenę mogę wyhaczyć od konsultanta? Chciałbym Canal+Silver ale może uda się coś więcej? Jakieś gratisy itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam wszystkie podstawowe pakiety + byłe nPremium i płacę 68zł. W nce jestem już czwarty rok, wcześniej byłem w cyfrze. Jak myślicie, co za tą samą cenę mogę wyhaczyć od konsultanta? Chciałbym Canal+Silver ale może uda się coś więcej? Jakieś gratisy itp?

Nie liczył bym na wiele . Jestem w n od 2007 r i zaproponowali mi platynę z HBO za 129 zeta . Po prostu śmiech na sali .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z oficjalnego FB nc+
Dziękujemy za wszystkie uwagi. Prosimy o kilka dni cierpliwości. Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami, które przedstawimy w nadchodzącym tygodniu.

 

Cierpliwość - to słowo powinno być hasłem przewodnim tej platformy.

Od 21 marca [beep]m już jak słyszę to słowo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przed chwilą pani Ewa z Trzebini w "Szkle kontaktowym" powiedziała całą prawdę o praktykach NC+ i bardzo dobrze, to Miecugow nie widział za bardzo jak wybrnąć z tematu, odpowiedział tylko że faktycznie w nc+ poleciały głowy czyli dzieje się coś nie dobrze z tą firmą, a on i TVN 24 nie mają nic wspólnego z tą firmą hehe ... Już trzeci telefon w ciągu 3 dni ... Bardzo dobrze, trzeba nagłaśniać jak najwięcej o tym co złe ... Też 2 dni temu kontaktowałem się emailem z TVN 24 ze "Szkłem" to dostałem odpowiedź, że Oni nie będą poruszać takiego tematu na antenie i mam ewentualną skargę napisać do ITI ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...