Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co można zaobserwować wynika, że obecni abonenci N-ki (w tym i ja) z pakietem premium, robią na dzień dzisiejszy za króliki doświadczalne i najbardziej dostaną po (_I_). Po 19 kwietnia Julek i jego świta szybko oszacują ilu abonentów N-ki złożyło wypowiedzenia i wtedy zacznie się "zabawa". Jeżeli będzie ich sporo, to rura im zmięknie i kolejni abonenci przy migracji będą mogli liczyć na lepsze propozycje. Jeżeli sytuacja będzie odwrotna (mało wypowiedzeń), to wtedy śrubkę przykręcą jeszcze bardziej i będą nieugięci. A wtedy reszta, w tym większość ludzi z byłej Cyfry+ nic nie ugra, że nie wspomnę o abonentach z najniższymi opłatami za pakiety. Prawda jest taka, że w pierwszej kolejności (przy dzwonieniu o migracji) zwracają uwagę nie na pakiety, jakie do tej pory mielismy, ale na kwotę, jaką przelewaliśmy co miesiąc na konto Cyfry+, bądź N-ki. Tak, to wygląda z mojego punktu widzenia i z tego co czytam na tym forum od kilku dni. Tylko masowe wypowiedzenia mogą skruszyć ten francuski beton. Oczywiście nie potępiam tych co migrowali, bo każdy wie ile może przeznaczyć miesięcznie na płatną TV.

 

Dobrze godo daj mu vódki.

 

A tak na poważnie ja też nie potępiam tych co chcieli zejść na niższy pakiet i tych co mieli 2 umowy n i C+. Ci co zmigrowali z C+ i N na pewno nie dostali lepszych warunków tylko gorsze to dali D..Y :brawo::lol2::lol2::brawo:

 

Do tej pory w N miałem: WPT, nPremium x 4, nVOD, nSeriale i do głównego dekodera 2 x MR wszystko w cenie 99 zł. W ostatnim czasie listownie otrzymałem ofertę Canal+ Gold i do tego nVODnet w cenie 89 zł. Cena kusząca, ale oferta programowa nie do zaakceptowania. Czekam na Platyne + 2 x MR w tej samej cenie co do tej pory, czyli 99 zł. Więcej nie dam!!! I zastanawiam się co z promocją za strzelone bramki naszych "gwiazdorów" na Euro (2 miesiące) jakby nie patrzeć prawie dwie stówki w plecy. Umowę z N-ką mam/miałem do 31 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można zaobserwować wynika, że obecni abonenci N-ki (w tym i ja) z pakietem premium, robią na dzień dzisiejszy za króliki doświadczalne i najbardziej dostaną po (_I_). Po 19 kwietnia Julek i jego świta szybko oszacują ilu abonentów N-ki złożyło wypowiedzenia i wtedy zacznie się "zabawa". Jeżeli będzie ich sporo, to rura im zmięknie i kolejni abonenci przy migracji będą mogli liczyć na lepsze propozycje. Jeżeli sytuacja będzie odwrotna (mało wypowiedzeń), to wtedy śrubkę przykręcą jeszcze bardziej i będą nieugięci. A wtedy reszta, w tym większość ludzi z byłej Cyfry+ nic nie ugra, że nie wspomnę o abonentach z najniższymi opłatami za pakiety. Prawda jest taka, że w pierwszej kolejności (przy dzwonieniu o migracji) zwracają uwagę nie na pakiety, jakie do tej pory mielismy, ale na kwotę, jaką przelewaliśmy co miesiąc na konto Cyfry+, bądź N-ki. Tak, to wygląda z mojego punktu widzenia i z tego co czytam na tym forum od kilku dni. Tylko masowe wypowiedzenia mogą skruszyć ten francuski beton. Oczywiście nie potępiam tych co migrowali, bo każdy wie ile może przeznaczyć miesięcznie na płatną TV.

 

Dobrze godo daj mu vódki.

 

A tak na poważnie ja też nie potępiam tych co chcieli zejść na niższy pakiet i tych co mieli 2 umowy n i C+. Ci co zmigrowali z C+ i N na pewno nie dostali lepszych warunków tylko gorsze to dali D..Y :brawo::lol2::lol2::brawo:

 

Do tej pory w N miałem: WPT, nPremium x 4, nVOD, nSeriale i do głównego dekodera 2 x MR wszystko w cenie 99 zł. W ostatnim czasie listownie otrzymałem ofertę Canal+ Gold i do tego nVODnet w cenie 89 zł. Cena kusząca, ale oferta programowa nie do zaakceptowania. Czekam na Platyne + 2 x MR w tej samej cenie co do tej pory, czyli 99 zł. Więcej nie dam!!! I zastanawiam się co z promocją za strzelone bramki naszych "gwiazdorów" na Euro (2 miesiące) jakby nie patrzeć prawie dwie stówki w plecy. Umowę z N-ką mam/miałem do 31 maja.

I właśnie o to chodzi ONI chcieli fuzji (klienci pewnie też bo myśleli że po części będzie taniej taniej)

i to oni powinni zaoferować dogodne warunki NAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory canal optimum hd plus hbo ,multiroom oraz 2 x pvr w cenie 86 zł/m, dzisiaj dostałem propozycję :

 

odpowiadając na e-mail, proponuję Panu przedłużenie Umowy na

18-miesięczny Okres Minimalny, na następujących warunkach promocyjnych:

 

- pakiet All Inclusive+ za 199 zł przez 18 miesięcy,

- opcja netVOD konto podstawowe oraz netVOD pakiet All Inclusive

bezpłatnie przez 18 miesięcy,

- usługa Multiroom bezpłatnie przez 18 miesięcy,

- najem dekodera HD PVR za 20 zł miesięcznie.

 

Propozycja po wysłaniu wypowiedzenia

Czyli promocja za 219 zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą na infolinię "utrzymaniową" N i faktycznie odbierają tam szybciutko - 3 sekundy i jest rozmowa. Z miejsca było pytanie czy już wypowiedziałem umowę - mówię, że nie, ale jadę jutro do APS, wypowiadam i ewentualnie biorę Polsat. Pani z drugiej strony słuchawki była super przygotowana, bo miała cenniki Polsatu, a nawet kablówek w małym paluszku.

Czego się dowiedziałem:

1. Na dzień dzisiejszy listy z N z propozycją migracji dostawali tylko Ci abonenci, którzy mieli Npremium.

2. Reszta, która nie dostała propozycji nie do odrzucenia może spokojnie czekać z migracją na swoim pakiecie do końca umowy lub do czasu otrzymania listu.

3. Jeśli ktoś nie jest pewien czy wysłano do niego list to może zadzwonić i zapytać - oni mają w systemie nazwiska wszystkich, którym listy wysyłali lub mają zamiar w czasie najbliższym wysłać

4. Dla abonentów którzy mieli WPT za 48zł jest możliwość migracji na Universe za 49zł. Dla tych którzy mieli WPT za 54zł - migracja na Universe+ za 54zł. Umowa na 12 mc-y.

5. Dostałem też propozycję Golda za 79zł....

6. oraz informację, żeby nie spieszyć się z migracją jeśli nie dostałem listu. I faktycznie coś w tym jest. Skoro płacę 48zł+2 za History HD a dziś zaświeciły mi się wszystkie C+ i świecą mi się tematyczne C+ to po co mam migrować? Na razie mam Prawie Platinum za pół ceny ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie temat zwiazany ze sprzetem ale 3 strony wczesniej ktos pisal o wplywie dekodera na jakosc obrazu. jezeli mam teraz bialy dekoder n, nie ten plaski, mam ten co wyglada jak turob box tylko jest bialy i bez dysku. Warto wymieniac go na ten plaski box+ czy jakos tak on sie nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01

Plan mam taki. Czekam do 15 kwietnia (poniedziałek) na ofertę z ich strony, jeżeli nie uda się wynegocjować tego co chcę, to rezygnuję. Do końca roku jadę na DVB-T, o dziwo mam już w azarcie, jak kto woli w zbiorczej. 19 programów w tym 2 HD hehe. Lekko licząc do końca roku zaoszczędzę ok 800 zł. W grudniu pewnie będą promocje, czy to w nc+, czy CP, czy też kablówkach. Nawet płacąc ponownie za aktywację i tak będę do przodu :) nie mam gardła, żeby oglądać TV bez tego człoweik i zdrowszy i mniejsze rachunki z elektrowni hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to oni nie pomyśleli jeżeli chodzi o tą fuzję. Ja bym wszystkim co mają kanały premium odblokował Paczkę C+ a tym co nie mają tylko pakiety tematyczne, wiadomo jak ktoś ma HBO, czy Cinemax to mu zostaje. I migrował tych którym się kończą umowy i tych z wypowiedzeń( wiadomo zmiana oferty programowej itd) I ci co mają umowy to sobie na razie czekają a reszta migruje albo wypad stracę dużo klientów(ustalam granicę) robię zniżkę od tych pakietów i interes się kręci. Jeleni złapałem swoje zarobiłem gratis klientów za dużo nie straciłem i kary nie dostałem( z tym jeszcze nie wiadomo co UOKIK postanowi) Imię oczyściłem cenami i żyję godnie z JELENI(kara za zerwanie umowy) i trochę z mniej dochodowego klienta.

 

Teraz NC+ nie wie dokładnie ile ludzi złożyło wypowiedzenia bo nadciągają z całej słowiańskiej krainy i to codziennie i dopiero 19 maja dowiedzą się ile tak na prawdę ludzi wysłało wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MNICH01

Plan mam taki. Czekam do 15 kwietnia (poniedziałek) na ofertę z ich strony, jeżeli nie uda się wynegocjować tego co chcę, to rezygnuję. Do końca roku jadę na DVB-T, o dziwo mam już w azarcie, jak kto woli w zbiorczej. 19 programów w tym 2 HD hehe. Lekko licząc do końca roku zaoszczędzę ok 800 zł. W grudniu pewnie będą promocje, czy to w nc+, czy CP, czy też kablówkach. Nawet płacąc ponownie za aktywację i tak będę do przodu :) nie mam gardła, żeby oglądać TV bez tego człoweik i zdrowszy i mniejsze rachunki z elektrowni hehe.

Ja też czekam do końca umowy czytaj do 30 kwietnia a później jak mi nie zaproponują satysfakcjonującej oferty to bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

Dotychczas miałem wszystkie pakiety N za za 54 zł. i N premium przez 6 m-cy gratis (z możliwością wyłączenia). Po fuzji zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował Canal + sliver za 69zł. - nie zgodziłem się. Później przyszło pismo z tą samą propozycją- wysłałem wypowiedzenie. Dziś dzwoniła do mnie pani konsultant i po krótkiej negocjacji dogadaliśmy się na univers+ za 49 zł. umowa na 18 m-cy. Jako że nie byłem zainteresowany ofertą Premium jestem zadowolony z nowej umowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie temat zwiazany ze sprzetem ale 3 strony wczesniej ktos pisal o wplywie dekodera na jakosc obrazu. jezeli mam teraz bialy dekoder n, nie ten plaski, mam ten co wyglada jak turob box tylko jest bialy i bez dysku. Warto wymieniac go na ten plaski box+ czy jakos tak on sie nazywa?

 

Ja mam TurboHD 1T i dwa zwykłe nboxy HD (MR). Podpinałem oba do swojego TV z czystej ciekawości (sprawdzić jakość) i szczerze mówiąc różnicy nie widziałem. Myślę, że głównie chodzi o odbiornik (czyt.TV) n ajakim wywietlany jest obraz, a nie o same dekodery. To jest moje zdanie i mogę się oczywiście mylić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to nie temat zwiazany ze sprzetem ale 3 strony wczesniej ktos pisal o wplywie dekodera na jakosc obrazu. jezeli mam teraz bialy dekoder n, nie ten plaski, mam ten co wyglada jak turob box tylko jest bialy i bez dysku. Warto wymieniac go na ten plaski box+ czy jakos tak on sie nazywa?

 

Ja mam TurboHD 1T i dwa zwykłe nboxy HD (MR). Podpinałem oba do swojego TV z czystej ciekawości (sprawdzić jakość) i szczerze mówiąc różnicy nie widziałem. Myślę, że głównie chodzi o odbiornik (czyt.TV) n ajakim wywietlany jest obraz, a nie o same dekodery. To jest moje zdanie i mogę się oczywiście mylić :D

Też między białym, a "Turbo" w obrazie większej różnicy nie zauważyłęm, ale co niektóre dekodery obraz kaszanią, nie mówiąc już o Eurozłączu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...