Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

seandillon dzięki za info

 

Wysyłałeś już może takie wypowiedzenie? Jak był odzew ze strony N-ki (lub NC+)? Zaproponowali tobie jakąś rozsądną ofertę?

 

Mój post z godz. 13.03 (łatwo się zgubić - posty w tym wątku przywają w tempie lawiny):

 

Ja w środę złożyłem wypowiedzenie z winy nadawcy (wmuszali we mnie SILVERA na 18 m-cy za 69 PLN - twierdzili, żę dla mnie nie niższych ani krótszych umów). Dzisiaj miałem telefon z Działu Utrzymania Klienta NC - oferta UNIVERSAL za 49 PL na 12 miesięcy + FILMBOX na 6 mieśięcy gratis. Oferta od zaraz.

Na razie oferty nie przyjąłem - na FILMBOXIE średnio mi zależy - wolę coś ze sportu. Mają dzwonić po Świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płace 110,90 zł za optimum HD + HBO+CINEMAX+FILBOX z dwoma PVR i multiroom

Ja dostałem oferty dwie:

1) Platyna 99 zł + 0 zł za 1 PVR + 20 zł za 2 PVR + 10 zł na mutli na dotychczasowych zasadach czyli dwie niezależne karty w sumie 129 zł - bez szału.

2) GOLD 89 zł + 0 zł za 1 PVR + 20 zł za 2 PVR + 10 zł na mutli na dotychczasowych zasadach czyli dwie niezależne karty w sumie 119 zł - bez tragedii ale brak HBO i CINEMAX a w zamian Canal + nie bardzo mnie zadowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

40 zł dopłaty by dostać to samo tzn. LM? Gdzie ten zysk? I nie wspominaj o naszych pseudokopaczach i innych ligach, bo jak już mam czas w czasie weekendu na meczyk, to w zupełności wystarcza Bundesliga na Eurosporcie...

 

dostaniecie Ligę Angielską, Hiszpańską, Francuską, to mało ?

do tego dostaniecie prawa wytwórni C+

to mało ?

myślę, że jest to warte coś około tych właśnie 40 złotych

 

jeśli tego nie oglądasz, to zastanów się nad pakietem silver

przy dobrej negocjacji dostaniesz go za pożądaną cenę

 

ludzie najbardziej psioczą na cenę, a to nie ona jest tu największym problemem,

dajmy na to pakiet Platinium

cena wyjściowa 119 złotych odjąć od tego nc+go, canal+ vod, seriale+ mamy cenę około 99-105 złotych

taka cena początkowa jest całkiem przyzwoita, ale gdyby się pojawiła od razu, to ludzie chcieliby za to płacić 60 złotych , bo wiem jacy są ludzie

 

niestety nikomu nie dogodzisz

 

nc+ sprawę z nkowiczami mniej więcej wiedzieli jak rozwiązać, bo nkowcy dostali całkiem nowe rzeczy, i to w miarę wartościowe

cyfrowcy to większy orzech do zgryzienia bo im oferuje się tylko ligę mistrzów i wspomniane wcześniej prawa filmowe, a do tego karze się płacić +~40

Kolego tak jak napisałem. Nie interesuje mnie [beep]ylion meczy! Kto ma czas spędzić cały weekend przed tv oglądając fefnaście lig to może będzie zadowolony. Ja chcę obejrzeć 2 mecze co dwa tygodnie we wtorek i środę wieczorem ( a i to nie zawsze). W n dopłacałem za to 10 zł miesięcznie. W nc+ mam dopłacać 60 zł miesięcznie za to i masę contentu, którego i tak nie obejrzę?

 

Oferta jest absurdalnie skonstruowana i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucharz, niestety, przy NBA musisz słuchać oralnego wirtuoza stęku UŁAAA - Wojtka Michałowicza :crazy:

 

(n)C+ na prośby o dołączenie amerykańskiego komentarza na alternatywnej ścieżce, zarówno na fb i na swoim forum był, jest i będzie głuchy.

Szkoda kurde ;/ a wyłączyć komentarz sie da chociaż, żeby same odgłosy meczu zostały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkiego dobrego i wesołego, skaczącego jajka. Nie zalejcie się w poniedziałek. Spadam na zasłużony weekendowy odpoczynek. Współczuje u mnie chłopakom bo jutro pracują do 00:00 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kucharz, niestety, przy NBA musisz słuchać oralnego wirtuoza stęku UŁAAA - Wojtka Michałowicza :crazy:

 

(n)C+ na prośby o dołączenie amerykańskiego komentarza na alternatywnej ścieżce, zarówno na fb i na swoim forum był, jest i będzie głuchy.

Szkoda kurde ;/ a wyłączyć komentarz sie da chociaż, żeby same odgłosy meczu zostały ?

polecam: http://www.2takty.com/wyniki-wyszukiwan ... -kosza-w-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje, superpremium wzięty razem z ps3 za 137zł w listopadzie 2011 też przysługuje prawo wypowiedzenia umowy?? na podstawie

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/inform ... ad-kanalow

 

Nie.

 

Jedynie możesz wypowiedzieć umowę, jak Cię będą chcieli przenieść na nową umowę w nc+. Tak sądzę.

 

PS. Wojtek Michałowicz to najlepszy komentator koszykówki w Polsce. eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wojtek Michałowicz to najlepszy komentator koszykówki w Polsce. eot.

Dobrze, że dodałeś "w Polsce", bo Kevin Harlan i koledzy używają go jako pasty do butów 8) (uprzedzając docinkę, mam dostęp do ang. komentarza na AJS i niektóre mecze oglądam na streamach i dla osoby znającej angielski różnica jest kolosalna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jeszcze coś napiszę. Tak P. Wojtek jest spoko, ma taki typowy styl amerykański. a ja takich lubię po pobycie u nich. Bardzo bym chciał byśmy byli tacy wyluzowani jak oni. Podkreślam, że jest spoko a nie doskonały :) Jednak komentarz oryginalny jest "naj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@weni

ja się nie dziwię, że ludzie narzekają, ale niektórzy aż przesadnie

i nie mówmy o cenach podstawowych, bo te były czy to w n, czy w cyfrze kolosalnie wysokie

 

@hegemon

tak jak już mówiłem, ceny są dużo mniejszym problemem aniżeli elastyczność, a właściwie jej brak w ofercie nc+

w momencie, kiedy będzie można dobrać do siebie idealny pakiet, to skończy się psioczenie na NieporozumienieContentowe+ (bardzo popularne słowo od czasu pojawienia się nc+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wojtek Michałowicz to najlepszy komentator koszykówki w Polsce. eot.

Dobrze, że dodałeś "w Polsce", bo Kevin Harlan i koledzy używają go jako pasty do butów 8) (uprzedzając docinkę, mam dostęp do ang. komentarza na AJS i niektóre mecze oglądam na streamach i dla osoby znającej angielski różnica jest kolosalna)

 

Ale jesteśmy w Polsce i mamy polski komentarz. A w Polsce Wojtek jest najlepszy. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wojtek Michałowicz to najlepszy komentator koszykówki w Polsce. eot.

Dobrze, że dodałeś "w Polsce", bo Kevin Harlan i koledzy używają go jako pasty do butów 8) (uprzedzając docinkę, mam dostęp do ang. komentarza na AJS i niektóre mecze oglądam na streamach i dla osoby znającej angielski różnica jest kolosalna)

 

Ale jesteśmy w Polsce i mamy polski komentarz. A w Polsce Wojtek jest najlepszy. Tyle.

Ta może dla Ciebie, tego sie słuchać nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...