Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem w końcu pakiet pism i regulaminów w sprawie migracji z N. Zaproponowano mi pakiet droższy o 21 zł niż mam - czyli silver za 69 zł.

Oczywiście wypowiedzenie na bank. Ale szukam - i nigdzie nie mogę znaleźć co zawiera ten Silver. Wiem to ze strony www, ale w regulaminie i umowie nie widzę tego.

Czy ktoś może mi podać gdzie ten skład jest uwidoczniony?

 

Zgłosiłem już zastrzeżenia parę dni temu do UOKiK ale nie podałem, że taki będę miał numer z uszczegółowieniem oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odbylem rozmowe z konsultantka i otrzymalem oferte 99zl za Platyne :-(. Nie dalo sie nic utargowac poniewaz to najnizsza oferta jaka proponuja za ten pakiet. Chchialem uzyskac znizke np. za usuniecie vod-ow o 10zl lecz nie ma takiej mozliwlsci. Jak to mila pani powiedziala: oferty kiedys byly elasryczne, teraz nie mozna samemu czegos zmieniac bo takie sa juz sa gotowe pakiety. Wiec podziekowalem i zapytalem sie jaki jest adres na ktory mozna wyslac wypowiedzenie, powiedziala i na tym skoczyla sie moja rozmowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liście od nc+ jest napisane: Chcemy wspólnie z Państwem świętować powstanie nowej definicji rozrywki, dlatego też w okresie od piątego do trzydziestego kwietnia br. - w ramach dotychczasowego abonamentu - będą Państwo mogli skorzystać z wyjątkowej promocji: pełnego dostępu do oferty CANAL+, w tym CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ FILM, CANAL+ FILM 2, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FAMILY 2. Pewnie o to chodzi, tylko zamiast samych kanałów CANAL+ dostaniemy także nc+ GO czy CANAL+ VOD.

;)

 

oczywiście ta promocja nie dotyczy tych, którzy już zdążyli wysłać wypowiedzenia, przecież wyraźnie dali do zrozumienia, że nie są zainteresowani nową telewizją :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odbylem rozmowe z konsultantka i otrzymalem oferte 99zl za Platyne :-(. Nie dalo sie nic utargowac poniewaz to najnizsza oferta jaka proponuja za ten pakiet. Chchialem uzyskac znizke np. za usuniecie vod-ow o 10zl lecz nie ma takiej mozliwlsci. Jak to mila pani powiedziala: oferty kiedys byly elasryczne, teraz nie mozna samemu czegos zmieniac bo takie sa juz sa gotowe pakiety.

W ramach pakietów nigdy nie można było nic zmieniać, czy to Cyfra, n, czy CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś doradzić mi co powinienem zrobić w mojej sytuacji? Obecnie posiadam 6 podstawowych pakietów w tematycznych w N oraz dekoder z cyfrową nagrywarką (pamięć 1 TB). Płacę 54 zł/miesięcznie, a umowa kończy się lipcu.

Chciałbym zachować obecne kanały (szczególnie chodzi mi o Ligę Mistrzów). Powinienem skontaktować się z nc+ w sprawie podpisania nowej umowy czy lepiej napisać wypowiedzenie obecnej i czekać na kontakt z ich strony?

Wypowiedzenie umowy z racji niedotrzymania jej warunków, o którym piszecie powyżej dotyczy tylko klientów Cyfry+ czy telewizji N także?

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje Waszej porady, konczy mi sie umowa 01.04.2013( wyslalem wypowiedzenie)

Zaproponowano mi taką oferte - najatanszy abo za 39 plus paczka 6 c+ na 12 m za 79 zł. Fajnie- moge takie cos wziac- tylko ze mieli do mnie dzwonic nastepnego dnia -nie zadzwonili. Poszedlem do punktu,powiedziano mi ze najprawdopodobniej czyszcza klientow z bazy i juz do mnie nie zadzwonia- zostawila nr kontaktowy do mnie u nich. Efekt? Minely dwa dni i wciaz nie mam od nich telefonu. Jak uwazacie dzwonic do nich samemu, czy tym samym pozbawię się tej super oferty bo zobacza ze mi jednak zalezy ? Zostaly mi praktycznie dwa dni do konca umowy...

 

Spokojnie zadzwonią - to oni są w potrzebie. O sygnał się nie martw - będziesz miał go do końca kwietnia. Mam ten sam czas zakończenia umowy (+ 14 dniowe wypowiedzenie) - temat więc przetrenowałem.

Poczekaj więc do wtorku i jestem pewien, że zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W liście od nc+ jest napisane: Chcemy wspólnie z Państwem świętować powstanie nowej definicji rozrywki, dlatego też w okresie od piątego do trzydziestego kwietnia br. - w ramach dotychczasowego abonamentu - będą Państwo mogli skorzystać z wyjątkowej promocji: pełnego dostępu do oferty CANAL+, w tym CANAL+, CANAL+ SPORT, CANAL+ FILM, CANAL+ FILM 2, CANAL+ FAMILY, CANAL+ FAMILY 2. Pewnie o to chodzi, tylko zamiast samych kanałów CANAL+ dostaniemy także nc+ GO czy CANAL+ VOD.

;)

 

jeżeli to było tez podane w liście to wychodiz na to ze BYĆ MOŻE po części to całe zamieszanie jest od początku po części kontrolowane...

Ale dla tych co mieli C+start Hd fajna opcja zeby przez miesiąc pooglądac sobie kanały z c+platinum (jezeli mowa o pakiecie a nie samej paczce c+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś doradzić mi co powinienem zrobić w mojej sytuacji? Obecnie posiadam 6 podstawowych pakietów w tematycznych w N oraz dekoder z cyfrową nagrywarką (pamięć 1 TB). Płacę 54 zł/miesięcznie, a umowa kończy się lipcu.

Chciałbym zachować obecne kanały (szczególnie chodzi mi o Ligę Mistrzów). Powinienem skontaktować się z nc+ w sprawie podpisania nowej umowy czy lepiej napisać wypowiedzenie obecnej i czekać na kontakt z ich strony?

Wypowiedzenie umowy z racji niedotrzymania jej warunków, o którym piszecie powyżej dotyczy tylko klientów Cyfry+ czy telewizji N także?

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Oczywiście, że niedotrzymanie warubków umowy dotyczy abonentów N. Wocofują przecież kilkanaście kanałów, które były w umowie - dajewięc to prawo do wypowiedzenia umowy. Ja miałem taką informację wraz z rachunkiem na ekranie telewizora. Złożyłem więc wypowiedzenie z winy nadawcy - skuteczne

 

Napisałem je tak (korzystając z wzoru innego usera naszego forum):

 

Imię i nazwisko

PESEL

Telefon

Nr abonenta

Nr umowy

E-mail

 

ITI Neovision Sp. z o. o.

ul. Josepha Conrada 37

31-357 Kraków

 

Wypowiedzenie umowy z winy nadawcy

 

W związku z komunikatem otrzymanym od Was na fakturze elektronicznej o zmianie oferty programowej platformy "n" (ITI Neovision Sp. z O.O.) z dniem 1 oraz 5 kwietnia br. i moim brakiem akceptacji dla tych zmian, działając na podstawie zapisu regulaminu świadczenia usługi, zgodnie z Rozdz. V, ust. 8 Regulaminu oraz zgodnie z Dz.U.2000.22.271, niniejszym korzystając z przysługującego mi prawa rozwiązuję umowę dostępu do oferty telewizji nowej generacji "n" bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Informuję ITI Neovision Sp. z O.O. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z O.O. i spółek powiązanych z dniem zakończenia wypowiadanej umowy.

Proszę także o pisemne potwierdzenie rozwiązania umowy wraz z rozliczeniem mojego konta abonenckiego nr: xxxxxxxxxxxxxxxxx, jak również wskazanie miejsca zwrotu dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

 

Nie kumam tego zdania chyba przez pogode czyli jest podstatwa do rozwiazania umowy czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonił dukający koleś z propozycją platinum za 119, dziś dzwoniła kobitka, za to mówiąca z prędkością karabinu maszynowego z propozycją platinum za 99.

Jeśli utrzymają tendencję i kolejny telefon będzie z ofertą za 79 to może się zastanowię ;-)

Bo jeszcze za mutiroom i tunery chcą jakiś absurdalnych kwot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...