Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gdybym dostał za 99 zł Platynę z HBO, to przejdę do NC+. Patrze na, to trochę inaczej. Trzeba pamiętać o tym, że HBO jest kanałem zewnętrznym dodatkowo płatnym, który w różnych konfiguracjach kosztuje ok 20 zł. Sam Canal+ nie ma wpływu na cenę HBO, tak samo jak HBO nie ma wpływu na ceny kanałów z rodziny Canal+. Więc gdyby od tych przysłowiowych 99 złotych odliczyć te 20 zł za HBO, to ile wychodzi Platyna ? Wiem wiem, zaraz odezwą się ci którzy chcą mieć Platynę za 89 z HBO i wszystkie dodatkowe bajery a najlepiej jeszcze jakby NC+ dokupiło im do Platyny nowy telewizor żeby mieli na czym oglądać. Panowie zejdźcie na ziemie.

 

trochę przesadzasz.

głównie ludziom rozchodzi się o tą ELASTYCZNOŚĆ która niby jest, a nikt jej nie zauważa ;)

najbardziej czują się pokrzywdzeni fani sportu dla których jest tylko pakiet platinum za piękną cenę.

gdyby do niższych pakietów moznaby doładać HBO/Canal+ itp. to nie byłoby takiej zadymy.

to właśnie byłaby elastyczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

jak to jest że wg. zarządu nc+ jest 600 :!: wariantów promocyjnych dla klientów a mnie przy kilku rozmowach proponują cały czas to samo tzn. platynę 99 .

nasuwa się pytanie jak wygląda te pozostałe 599 opcji migracji.

 

pozdrawiam.

 

ps. czy ktoś wie jak można odzyskać kaucję ( tak tak 15 lat temu było cos takiego ) oczywiście nie rozwiązując umowy. na zamianę kaucji na opłatę jednorazową za dekoder nie zgodzili się choć kwota jest dokładnie taka sama 199 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko odnośnie dekoderów nc+... na jakiej one dzialaja zasadzie normalnie na karte czy w jakis inny sposób? bo akurat tak sie sklada ze mam rodzielony sygnal za pomoca splittera na dwa obecnie mam jeden PACE PVR HD a drugi to zwykly Phillips 3201. Dlatego pytam gdyz nie wiem czy te nowe dekodery tzw BOXy bedzie można uzywac razem ze splitterami gdyz podobno Nka miala inny system kodowania. Proszę o ODP (?)
Karty nc+ są parowane czyli powiązane z dekiem. Zapomnij o splitterze. Dlatego jeśli chcesz rozdzielić sygnał to zostawić musisz sobie stary MR z dekami.

 

a nie bedzie obowiązku wymieniania dekoderow i oddawania kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie zdziwilem pozytywnie ..pytalem nawet trzykrotnie czy do konca mojej umowy w cyfrze czyli do lipca tego roku bede mial zagwarantowany caly canal + ktory teraz mam-odpowiedz brzmiala-TAK...fakt ze niektore kanaly niszowe wyleca albo zmieni nazwy dodala ale to wiemy ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawialem jak codzien z konsultantką dosyc "rozgarnietą" -mam pakiet Superpremium hd do konca lipca..proponuje mi od reki platyne za 99zl na 12 m-cy ..ale co budujace powiedziala to ,to że jesli Ktos mam opcje canal+ to bedzie to gwarantowane do konca umowy czyli u mnie do konca lipca ..i radziala delikatnie zeby sie nie spieszyc z przejsciem bo mam dobrą umowe ..co do spadku cen jeszcze wyczulem ze jest sznasa by platyna jeszcze spadla..radzila zaczekac..chyba ze ktos musi juz a to inna sprawa..ja mysle ze oni z dnia na dzien miękną i dopiero teraz sobie zdaja sprawe co namieszali..nie da sie "nażrec" na szybko bo sie czlowiek udusi wlasnym jedzeniem-to dedykacja dla nc+:)

Nie bądź taki pewny. Wczoraj wymieniałem dekoder w punkcie Cyfry (nie, nie migrowałem!) i bardzo miła pani powiedziała, że wszystko wskazuje na to, że jeśli nie będę chciał zmienić (czytaj: podwyższyć) abonamentu, który płacę, to zostanę na starych warunkach do końca swojej umowy, oczywiście już jako abonent nc+. Ale UWAGA! Nowe programy z paczki Canal+ wcale nie muszą być dla mnie dostępne! I niestety to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. Jednym słowem: pozostając przy tej samej wysokości opłat dostanę mniej za więcej. Koniec kropka. Oczywiście pani z bólem przyznała, że ma już dość świecenia oczami przed klientami, na których pytania jest zmuszona przeważnie odpowiadać "nie wiem". Na tak zwanej "górze" panuje wszechobecny bałagan, nikt nie udziela konkretnych informacji a Bogu ducha winni sprzedawcy wysłu[beep]ą utyskiwań klientów. Żadne z doniesień nie jest pewne i nie możemy się oprzeć na niczym. Dziwna strategia firmy... O "rewelacyjną, elastyczną, unikalną i dopasowaną do moich potrzeb" ofertę dla siebie miłosiernie już nie zapytałem życząc pani wytrwałości i wesołych świąt :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy ale dość dobrze zorientowany w sprawie nc+ to że jest drogo i beznadziejnie pisał nie będę bo każdy ogarnięty i kumaty fan sportu to widzi.

Mam n ale w starym domu ogląda ojciec więc wezmę mu pakiet universe albo silver ( ogląda tylko bundesligę i ligę mistrzów oczywiście też będę próbował zbijać cenę)

 

Ja posiadam Cyfrę Plus cały pakiet Canal + Plus dużo innych kanałów płacę 72złote mam pytanko odnośnie oferty platinum za ile wynegocjuje to w tym momencie mniej ważne jak dostanę ofertę 89złotych nawet na 18 miesięcy biorę. Ale się nie śpieszę jest czas.

Proszę o informację czy przy platinum mogę dobrać dekoder BOX + taki biały pod HD nie chcę żadnego innego ani MR ani VOD ani dysku. Mam stary dekoder sagem hd który się zawiesza wolno chodzi i chyba to jego ostatnie dni. Umowa kończy mi się 19 Czerwca.

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ludzie, zmienia się oferta programowa i nie ma opcji, żeby zostać na starych warunkach. Albo akceptujesz nowe warunki albo wypowiadasz umowę bez konsekwencji.

I nie ma znaczenia czy umowę masz na rok, dwa czy dziesięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawialem jak codzien z konsultantką dosyc "rozgarnietą" -mam pakiet Superpremium hd do konca lipca..proponuje mi od reki platyne za 99zl na 12 m-cy ..ale co budujace powiedziala to ,to że jesli Ktos mam opcje canal+ to bedzie to gwarantowane do konca umowy czyli u mnie do konca lipca ..i radziala delikatnie zeby sie nie spieszyc z przejsciem bo mam dobrą umowe ..co do spadku cen jeszcze wyczulem ze jest sznasa by platyna jeszcze spadla..radzila zaczekac..chyba ze ktos musi juz a to inna sprawa..ja mysle ze oni z dnia na dzien miękną i dopiero teraz sobie zdaja sprawe co namieszali..nie da sie "nażrec" na szybko bo sie czlowiek udusi wlasnym jedzeniem-to dedykacja dla nc+:)

Nie bądź taki pewny. Wczoraj wymieniałem dekoder w punkcie Cyfry (nie, nie migrowałem!) i bardzo miła pani powiedziała, że wszystko wskazuje na to, że jeśli nie będę chciał zmienić (czytaj: podwyższyć) abonamentu, który płacę, to zostanę na starych warunkach do końca swojej umowy, oczywiście już jako abonent nc+. Ale UWAGA! Nowe programy z paczki Canal+ wcale nie muszą być dla mnie dostępne! I niestety to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. Jednym słowem: pozostając przy tej samej wysokości opłat dostanę mniej za więcej. Koniec kropka. Oczywiście pani z bólem przyznała, że ma już dość świecenia oczami przed klientami, na których pytania jest zmuszona przeważnie odpowiadać "nie wiem". Na tak zwanej "górze" panuje wszechobecny bałagan, nikt nie udziela konkretnych informacji a Bogu ducha winni sprzedawcy wysłu[beep]ą utyskiwań klientów. Żadne z doniesień nie jest pewne i nie możemy się oprzeć na niczym. Dziwna strategia firmy... O "rewelacyjną, elastyczną, unikalną i dopasowaną do moich potrzeb" ofertę dla siebie miłosiernie już nie zapytałem życząc pani wytrwałości i wesołych świąt :smile:

pewna jest tylko śmierc i podatki ..ale o tym to wiemy..ja tylko napisalem to co ulsyszalem..jak zwykle zycie to zweryfikuje..obym ja mial racje czego zycze nam wszystkim..w sumie to zeby konsultkanka miala racje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zmienia się oferta programowa i nie ma opcji, żeby zostać na starych warunkach. Albo akceptujesz nowe warunki albo wypowiadasz umowę bez konsekwencji.

I nie ma znaczenia czy umowę masz na rok, dwa czy dziesięć.

mowimy o opcji canal+ i jej zachowaniu do konca umowy bądz nioe..inne "zapchajdziury"mnie nie interesuja..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawialem jak codzien z konsultantką dosyc "rozgarnietą" -mam pakiet Superpremium hd do konca lipca..proponuje mi od reki platyne za 99zl na 12 m-cy ..ale co budujace powiedziala to ,to że jesli Ktos mam opcje canal+ to bedzie to gwarantowane do konca umowy czyli u mnie do konca lipca ..i radziala delikatnie zeby sie nie spieszyc z przejsciem bo mam dobrą umowe ..co do spadku cen jeszcze wyczulem ze jest sznasa by platyna jeszcze spadla..radzila zaczekac..chyba ze ktos musi juz a to inna sprawa..ja mysle ze oni z dnia na dzien miękną i dopiero teraz sobie zdaja sprawe co namieszali..nie da sie "nażrec" na szybko bo sie czlowiek udusi wlasnym jedzeniem-to dedykacja dla nc+:)

 

Ile razy można o tym samym?! Dotychczasowe warunki na pakiety z Canal+ tylko do czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili!

 

Mam umowę do czerwca w C+ (superpremium za 99 zł + Pace 500 za 10 zł).

 

Zaproponowali Platyne + HBO za 149 zł.

Rozłączyłem się.

 

Za chwile dzwoni 2-ga osoba i zaproponowała to samo za 129 zł.

Rozłączyłem się, ale w między czasie gość mnie poinformował, że programy, których teraz nie będzie (TCM, Universal itd) w ogóle wychodzą z Polski i ich nie będzie nigdzie (również na CP)

 

Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zmienia się oferta programowa i nie ma opcji, żeby zostać na starych warunkach. Albo akceptujesz nowe warunki albo wypowiadasz umowę bez konsekwencji.

I nie ma znaczenia czy umowę masz na rok, dwa czy dziesięć.

I bardzo dobrze a jak ktos ma oplacona cala umowe jak mozna odzyskac pieniadze za niewykorzystane miesiace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ludzie dajcie na luz. Mam C+ Optimum + HD Promo - warte ponoc 117 pln. Płace za to 62. I powiem krótko i treściwie. To całe platinum bedzie do wziecia za 65 PLN. Na pewno nie dla tych napalonych, jak łysy na hurtownie grzebieni. Spkojnie - zadzwonia 20 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie zaproponowano pakiet Platinum + HBO za 129 zł. Był to pierwszy kontakt z ich strony. Uświadomiłem konsultanta, że taki pakiet nie jest więcej wart niż 99 zł (zakładając, że migrując godzimy się na ewentualną utratę kilkunastu kanałów) i o dziwo przyznał mi rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem pisemko informujące mnie iż przygotowano dla mnie ofertę Platinium + HBO za 129 zł.

Z moich obserwacji forum wynika że za Platinium bez HBO można wyciągnąć za 99 zł.

Z tego wynika że HBO kosztuje mnie 30 zł, a z dokumentów NC+ wynika że HBO kosztuje 25 zł. :shock:

Skąd taka różnica?

Moje myślenie na obecną chwilę to brać Platynę/Golda bez HBO, po czym dorzucić oddzielnie HBO za 25 zł. 5 zł zostaje w kieszeni, ale głównym bonusem jest fakt że mogę z HBO zrezygnować w każdej chwili a biorąc komplet już nie.

 

Pytanie czy dobrze kombinuję? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą otrzymałem telefon z następującymi propozycjami:

1) Platinum + HBO + MR (na posiadanym obecnie sprzęcie z Cyfry) za 159 złotych (dekodery i MR w cenie);

2) Gold + HBO + MR (na sprzęcie z Cyfry j.w.) za 129 złotych (dekodery w cenie).

Obecnie mam Superpremium + MR + HBO GO + 2*Pace PVR 500 za 112 złotych. Umowę przedłużałem w listopadzie 2012 na 18 miesięcy.

Podziękowałem za telefon i poświęcony mi czas. Pan obiecał, że z pewnością będą jeszcze do mnie dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja miałem ubaw :)

Zadzwonili za 1 razem i ...: Platyna + HBO za 129zł (9mieś) a next 9mieś za 149zł - ja za to samo + wynajem PVR płacę 119zł więc mówię "to to samo tylko drożej" a oni "no tak". Ale twardo powiedział, że nawet bez HBO nie może dla mnie nic dobrać, tylko to i nic więcej.

Jak zadzwoniłem normalnie na infolinie bo chciałem datę podpisania aneksu (do wpisania w rezygnacji) to dostałem info że zwykłą platynę bez HBO za 119zł jednak mogę dostać (tak jak nowy kl.) ale oczywiście mnie to nie bawi.

 

Całe szczęście umowę mam do końca kwietnia :) i dziś wysłałem poleconym priorytetem rezygnację. Zobaczymy czy coś zaoferuję - max mogę dać za platyne 99zł (ale to max, jak zostanę na PVR Pace + mój własny tunerek przez splitter) , najchętniej za 89zł bym brał.

 

Jak nie dadzą to łaski bez - mimo iż wielkim fanem piłki jestem, regularnie ligę angielską oglądam. Wolę iść do Polsatu i dać tam 79zł z multi za ten prawie najwyższy pakiet +Sport +Film (mimo iż na sporcie stracę). Zawsze jest webb.tv i za 3zł na 3 dni (weekend) są wszystkie c+ / nSporty w HD bez przycinania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie mam WPT z "nki" za 48,- wypowiedzenie umowy wysłane w połowie lutego - umowa do końca marca. Dzwonili w zeszły piątek i oferta była na Universala za 49 na 12mies lub Silver za 64 na 12 mies. + paczka Filmboxów na 6 mies. Podziękowałem i czekam na kolejne propozycje choć czasu zostało niewiele.

 

na wiecej bym nie liczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...